PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1149
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 23 mei
20:30
Pletterij debat en cultuur
Haarlem
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
dB's
Utrecht
1
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Stathe
Utrecht
21:00
Walhalla
Deventer
De Peppel
Zeist
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
Bibelot
Dordrecht
1
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
De Zwerver
Oostende
Hedon
Zwolle
3
21:30
Vestzaktheater Biggelmee
Alblasserdam
21:30
EKKO
Utrecht
21:30
Patronaat
Haarlem
1
21:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
22:00
De Vorstin
Hilversum
22:00
V11
Rotterdam
22:00
De Balie
Amsterdam
2
22:00
Vera
Groningen
22:00
Ernesto's
Sittard
Paradiso
Amsterdam
22:00
Doornroosje
Nijmegen
2
22:30
So What!
Gouda
23:45
Boulevard
Breda
za 24 mei
Strandpaviljoen Ajuma
Zandvoort
00:00
Melkweg
Amsterdam
Strandpaviljoen BUITEN
Den Haag
Music Club Kampen
Kampen
Gigant
Apeldoorn
2
14:00
De Badcuyp
Amsterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
De Noviteit
Monster
16:00
Musicon
Den Haag
2
19:30
Metropool
Hengelo
2
1
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Hedon
Zwolle
19:30
Paard
Den Haag
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Paard
Den Haag
2
5
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Musis
Arnhem
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Tag Bruxelles
Brussel
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Buitenlust
Landhorst
1
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Melkweg
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
3
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
1
20:00
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
De Mads
Waalwijk
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Serah Artisan
Zaandam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
1
Effenaar
Eindhoven
9
20:15
Orgelpark
Amsterdam
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
De Klos
Emmeloord
20:30
013
Tilburg
Boerderij
Zoetermeer
3
20:30
Punt 1
Leek
Sportpaleis
Antwerpen
Luxor Live
Arnhem
1
20:30
The Flanagan's
La Louvière
Patronaat
Haarlem
1
20:30
Nijend 24
Anderen
21:00
De Vorstin
Hilversum
21:00
Mezz
Breda
21:00
Vrijplaats Leiden
Leiden
21:00
J.C. De Bunker
Gemert
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Koornbeurs
Delft
21:00
N9
Eeklo
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:30
Breakaway on Stage
Ommen
21:30
Patronaat
Haarlem
Hedon
Zwolle
1
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
1

vrijdag 23 mei 2014

20:30
Csókolom Pletterij debat en cultuur, Haarlem
21:00
Akelei Little Devil, Tilburg
21:00
The Midnight Ghost Train dB's, Utrecht
1
21:00
The Kik Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Maggie Brown Stathe, Utrecht
21:00
Alicewell Walhalla, Deventer
At The Juke Joint - Black Bottle Riot / Shaking Godspeed / Texas Radio De Peppel, Zeist
21:00
Toby Beard Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
Kicks 'n Hef & Crooks, Adje Gebouw T, Bergen op Zoom
Foto Splendid
Splendid Bibelot, Dordrecht
1
21:00
Kick The Fridge De Bosuil, Weert
21:00
Golden Animals De Zwerver, Oostende
Foto Jett Rebel
Jett Rebel Hedon, Zwolle
3
21:30
St. Louis Slim Vestzaktheater Biggelmee, Alblasserdam
21:30
Spring Festival Utrecht EKKO, Utrecht
21:30
Emily Barker (AUS) Patronaat, Haarlem
1
21:30
Ilse DeLange Openluchttheater Eibergen, Eibergen
22:00
Bells of Youth De Vorstin, Hilversum
22:00
DieselBurner / Duskhead V11, Rotterdam
22:00
Akwasi Ansah De Balie, Amsterdam
2
22:00
God is an Astronaut Vera, Groningen
22:00
Ambient Vibes Ernesto's, Sittard
Joe Kickass Paradiso, Amsterdam
22:00
Scott & Charlene's Wedding Doornroosje, Nijmegen
2
22:30
Dieselboy So What!, Gouda
23:45
Jack Uzi Boulevard, Breda

zaterdag 24 mei 2014

Jennah Bell Strandpaviljoen Ajuma, Zandvoort
00:00
Sage the Gemini @ Encore Melkweg, Amsterdam
Sticky Fingers (Aus) Strandpaviljoen BUITEN, Den Haag
Bökkers Music Club Kampen, Kampen
Foto UFO
UFO Gigant, Apeldoorn
2
14:00
Optreden contrabasleerlingen van Michael Villiez De Badcuyp, Amsterdam
15:00
Veneration Of The Dead Baroeg, Rotterdam
16:00
Case Mayfield Concerto, Amsterdam
16:00
Gentry Bronson De Noviteit, Monster
16:00
Metalcon Musicon, Den Haag
2
19:30
Afscheidsconcert Devious Metropool, Hengelo
2
1
19:30
DeWolff Patronaat, Haarlem
19:30
Rina Mushonga Hedon, Zwolle
19:30
Stanley Jordan Paard, Den Haag
20:00
Hauschka M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
The Battles of 1977 / Automatic Sam Paard, Den Haag
2
5
20:00
Micah P. Hinson Effenaar, Eindhoven
20:00
Erik van Muiswinkel Musis, Arnhem
20:00
Wim Helsen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Het Gelders Orkest Musis, Arnhem
20:00
Sally Dige / Soft Metals Tag Bruxelles, Brussel
20:00
Eric Koller Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Jayke Orvis & The broken band Buitenlust, Landhorst
1
20:00
Kayak Manifesto, Hoorn
20:00
Marc Marie Huijbregts Theater De Lievekamp, Oss
20:00
The Good Hand / The Interns Hoftheater, Raalte
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Happy Camper Melkweg, Amsterdam
Foto Bear's Den
Bear's Den Bitterzoet, Amsterdam
3
20:00
Lenette van Dongen Meervaart, Amsterdam
20:00
Martijn Koning Parktheater, Eindhoven
1
20:00
Katinka Polderman Arsenaal Theater, Vlissingen
20:00
Jeremy Messersmith Paradiso, Amsterdam
20:00
De Toppers Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
RB BluesConsession De Mads, Waalwijk
20:00
Axelle Red Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Le Guess Who? May Day EKKO, Utrecht
20:00
The Kik + The Monroes Iduna, Drachten
20:00
Simon & Garfunkel Revival Band De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Rob de Nijs Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Guido Weijers - V Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
ComedyKings Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Schouwburg Almere, Almere
20:15
Allan Taylor Serah Artisan, Zaandam
20:15
Gilberto Santa Rosa Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto Edwin Evers Band
Edwin Evers Band TivoliVredenburg, Utrecht
1
Foto Manic Street Preachers
Manic Street Preachers Effenaar, Eindhoven
9
20:15
Masato Suzuki / Thanasis Deligiannis Orgelpark, Amsterdam
20:30
New Cool Collective + Power To The Pipo Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Minor Giant De Klos, Emmeloord
20:30
Gers Pardoel: release party 013, Tilburg
Foto Delain + Serenity
Delain + Serenity Boerderij, Zoetermeer
3
20:30
Mr Knowhow Punt 1, Leek
Foto Marco Borsato
Marco Borsato Sportpaleis, Antwerpen
Foto De Dijk
De Dijk Luxor Live, Arnhem
1
20:30
Seesayle / The Imaginary Suitcase The Flanagan's, La Louvière
Foto Bert Heerink / Jan Akkerman / My Brainbox
Bert Heerink / Jan Akkerman / My Brainbox Patronaat, Haarlem
1
20:30
Philippe Elan Nijend 24, Anderen
21:00
Vorstin Jazz XL: Frank McComb De Vorstin, Hilversum
21:00
And They Spoke in Anthems Mezz, Breda
21:00
Ventriloquism Vrijplaats Leiden, Leiden
21:00
DJ Bikkie J.C. De Bunker, Gemert
21:00
Tail Dragger North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Percussion Crosses Over part 2: Latin-Party! De Bosuil, Weert
21:00
Nul7Negen Koornbeurs, Delft
21:00
Sander De Winne Group N9, Eeklo
21:00
Dr. Joe / The Shady Greys / The End Men Winston, Amsterdam
21:00
King Dude + Scout Paré-Phillips Vera, Groningen
21:30
Lyrical Benjie / Slimmah sound / Zed-I & band Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:30
Stitches Breakaway on Stage, Ommen
21:30
Gadjo Orkestra Patronaat, Haarlem
Foto The Robert Cray Band
The Robert Cray Band Hedon, Zwolle
1
Foto Ilse DeLange
Ilse DeLange Openluchttheater Eibergen, Eibergen
1
Pagina -1149