Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
De Kattendans
Bergeijk
BREStheater
Brielle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Theater De Kik
Elst
Spant!
Bussum
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
PopEi
Eindhoven
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Metropool
Hengelo
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Groene Zwaan
De Rijp
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Energiehuis
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
C.C. De Steenoven
Herzele
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De hoogte
Winsum
20:00
Rodahal
Kerkrade
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Simplon
Groningen
Het Depot
Leuven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater Idea
Soest
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Mezz
Breda
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Mezz
Breda
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
zaterdag 11 januari 2020
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
De Kattendans, Bergeijk
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
BREStheater, Brielle
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Agnietenhof, Tiel
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Yora Rienstra - UP
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Fay Claassen
Theater De Kik, Elst
Tineke Schouten - Highlights
Spant!, Bussum
DeWolff
Paradiso, Amsterdam
19:00
Fivos Delivorias
Melkweg, Amsterdam
19:00
Stay Hungry (D) + Destroy Them (D) + The Bruiseheads + Doodswens + Ruh
Little Devil, Tilburg
19:30
Physical Graffiti
Effenaar, Eindhoven
19:30
Singshop Shownight
PopEi, Eindhoven
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Waylon
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Plork & De Aannemers
Metropool, Hengelo
André Rieu
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Eric Dupond
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Fun Lovin' Criminals
De Roma, Antwerpen
20:00
Thijs Borsten
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tangarine
De Groene Zwaan, De Rijp
20:00
Arthur en Lucas Jussen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Iris Hond
Energiehuis, Dordrecht
20:00
Boléro, een hommage aan Maurice Ravel
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Beatles By Girls
Schaffelaartheater, Barneveld
Dream Theater
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Mark Foggo's Skasters
Duycker, Hoofddorp
20:00
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Koningshof, Maassluis
20:00
Raymond van het Groenewoud
C.C. De Steenoven, Herzele
20:00
The Cavern Beatles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Gewoon Aans - #Kiekoet
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Behind The Music : Rinus Gerritsen
Paard, Den Haag
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:00
Spo Dee O Dee
Fluor, Amersfoort
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De hoogte, Winsum
20:00
Metallica in Symphony door Scream Inc & Orion Orchestra
Rodahal, Kerkrade
20:00
Jonathan Jeremiah & Amsterdam Sinfonietta
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Dutch Eagles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Nederpop All Stars
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Supertrap - Breakfast in America
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Top 2000 Live - CRAZY!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Culprate
Simplon, Groningen
Sinead O' Connor
Het Depot, Leuven
20:00
Rockabilly Blitz 2020
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Best of Stand-Up met o.a. Victor Luis van Es, Mark Waumans
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Eefje de Visser
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Handsome Poets
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Diligentia, Den Haag
20:15
Nabil Aoulad Ayad
De Maaspoort, Venlo
20:15
Crazy Piano's
De Maaspoort, Venlo
20:15
Tania Kross
Meervaart, Amsterdam
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Musis, Arnhem
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Sneek, Sneek
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
De Dillewijn, Ankeveen
20:15
JB Meijers - Deltaboy
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Vera Mann - Goesting
Theater Idea, Soest
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Muze, Noordwijk
20:15
Adele Project - Someone like you
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Hadewych Doet De Dames
Singer Theater, Laren
20:15
Harry Sacksioni
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Scream Inc & Orion Orchestra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Batushka
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Peter Beets Meets Stochelo Rosenberg - Tribute to Django Reinhardt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
New Cool Collective
Mezz, Breda
20:30
Mylou Frencken & Dorine Wiersma - Waagstukken
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Mr Punch
Spirit of 66, Verviers
20:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Posttheater, Arnhem
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Bob Wayne
Mezz, Breda
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Kees van Amstel - Een Bang Jongetje Dat Hele Enge Dingen Doet
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Colibri
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Het Veur Theater, Leidschendam