PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 08 mei
Doornroosje
Nijmegen
Wilminktheater
Enschede
Vooruit
Gent
Burgemeester Damenpark
Geleen
Paterskerk
Eindhoven
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
Metropool Enschede
Enschede
Festivalterrein Meijelsedijk
Ospel
Livestream
Online
Livestream
Online
15:00
Koninklijk Circus
Brussel
Wilminktheater
Enschede
De Doelen
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
19:30
Botanique
Brussel
Cacaofabriek
Helmond
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Paradiso
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
20:00
La Madeleine
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
Bibelot
Dordrecht
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
De Posthoorn
Hamont
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
1
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Simplon
Groningen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Effenaar
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Theater De Veste
Delft
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Vera
Groningen
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Metropool
Hengelo
20:30
Vera
Groningen
20:45
Zik Zak
Ittre
21:00
OCCII
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
22:15
Paradiso
Amsterdam
zo 09 mei
Burgemeester Damenpark
Geleen
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
Livestream
Online
Patronaat
Haarlem
De Vorstin
Hilversum
P60
Amstelveen
Manifesto
Hoorn
Duycker
Hoofddorp
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
P3
Purmerend
Q-Factory
Amsterdam
De Flux
Zaandam
14:00
C.C Warenar
Wassenaar
14:30
De Cammeleur
Dongen
15:00
Zaantheater
Zaandam
Baroeg
Rotterdam
15:00
Podium Victorie
Alkmaar
17:00
C.C Warenar
Wassenaar
17:00
Livestream
Online
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Effenaar
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
De Helling
Utrecht
Effenaar
Eindhoven

zaterdag 08 mei 2021

Sonic Whip Doornroosje, Nijmegen
Najib Amhali - Waar was ik? Wilminktheater, Enschede
Frank Boeijen - Theatertour 2020 Vooruit, Gent
Mama's Pride Burgemeester Damenpark, Geleen
Anneke van Giersbergen Paterskerk, Eindhoven
Music On Festival Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
Dutch Craft Beer Festival Metropool Enschede, Enschede
Moulin Blues Festivalterrein Meijelsedijk, Ospel
Rewire Festival Livestream, Online
Moulin Blues at Home Livestream, Online
Najib Amhali - Waar was ik? Wilminktheater, Enschede
Spinvis De Doelen, Rotterdam
Sonic Whip 2021 Doornroosje, Nijmegen
The Gardener & The Tree Melkweg, Amsterdam
19:30
Andy Shauf Botanique, Brussel
Flairck Cacaofabriek, Helmond
Spasmodique show 1 Podium Victorie, Alkmaar
Tim Knol Bibelot, Dordrecht
John Butler TivoliVredenburg, Utrecht
L.A.vation plays U2 Bibelot, Dordrecht
Mama's Jasje Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Milow De Posthoorn, Hamont
20:00
John Butler De Roma, Antwerpen
20:00
Paul de Munnik TivoliVredenburg, Utrecht
Oranssi Pazuzu De Helling, Utrecht
20:00
Man, man, man, de Podcast Theater Het Klokhuis, Antwerpen
Mary Black TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee De Reggehof, Goor
20:00
X-Qlusive: Phuture Noize AFAS Live, Amsterdam
20:00
Vreemde Kostgangers - doen het weer Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
René van Meurs - Hunkert Theater Kerkrade, Kerkrade
Blackwave. Simplon, Groningen
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
The Hunna Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference Zaantheater, Zaandam
Dynamo Unplugged: Mayleaf + Fleur (march) Dynamo, Eindhoven
20:00
Cosmic Force / Stranger Doornroosje, Nijmegen
20:00
BAROEG GAAT LIVE – 40 JAAR BAROEG Baroeg, Rotterdam
20:00
Soul Connection Podium Victorie, Alkmaar
Clouseau Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Jandino - Opgefokt Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Hans Teeuwen - Nou lekker dan Meervaart, Amsterdam
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Eva de Roovere / Stephanie Struijk - Overal kom ik thuis De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:15
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin! Theater de Stoep, Spijkenisse
The Hillbilly Moonshiners Neushoorn, Leeuwarden
Sacri Monti / Temple Fang Vera, Groningen
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater Ludens, Voorburg
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Agora Theater Druten, Druten
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Hannah Mae Metropool, Hengelo
21:00
Vulva OCCII, Amsterdam
Spasmodique show 2 Podium Victorie, Alkmaar
Eden: Seated in Space Podium Victorie, Alkmaar

zondag 09 mei 2021

Mama's Pride Burgemeester Damenpark, Geleen
Music On Festival Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
Rewire Festival Livestream, Online
NH-Pop Festival Patronaat, Haarlem
NH-Pop Festival De Vorstin, Hilversum
NH-Pop Festival P60, Amstelveen
NH-Pop Festival Manifesto, Hoorn
NH-Pop Festival Duycker, Hoofddorp
NH-Pop Festival Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
NH-Pop Festival P3, Purmerend
NH-Pop Festival Q-Factory, Amsterdam
NH-Pop Festival De Flux, Zaandam
14:00
Francis van Broekhuizen - Bij twijfel hard zingen C.C Warenar, Wassenaar
14:30
Vera Mann - Goesting De Cammeleur, Dongen
15:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Zaantheater, Zaandam
October Tide + Noctem | Baroeg Baroeg, Rotterdam
15:00
NH-Pop Festival Podium Victorie, Alkmaar
17:00
Francis van Broekhuizen - Bij twijfel hard zingen C.C Warenar, Wassenaar
Foto Amaranthe / Beyond The Black
Amaranthe / Beyond The Black TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Thundercat
Thundercat Melkweg, Amsterdam
19:00
BAROEG GAAT LIVE – 40 JAAR BAROEG QUIZ MET PIM BLANKENSTEIN Baroeg, Rotterdam
Teenage Fanclub De Helling, Utrecht
Fleddy Melculy Clubtour 2020 Effenaar, Eindhoven
Pagina 1