Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
van Beresteyn
Veendam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
De hoogte
Winsum
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Zaantheater
Zaandam
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Zalencentrum Den Kaat
Zuidwolde
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
16:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
14:30
Luxor Live
Arnhem
15:00
Café De Bever
Beneden-Leeuwen
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
14:30
Spant!
Bussum
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
15:00
PopEi
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
15:30
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
16:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Café de Cactus
Hengelo
14:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
20:00
Café de Schoenmaker
Luttenberg
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Verwachting
Ritthem
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Hofman
Utrecht
15:00
van Beresteyn
Veendam
15:00
CHV Noordkade
Veghel
16:00
De Maaspoort
Venlo
14:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
14:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
11:00
Waanders in de Broeren
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Mezz
Breda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
17:00
Het Konings Huys
Delft
20:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
30CC/Schouwburg
Leuven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Munttheater
Weert
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Markiezenhof
Bergen op Zoom
zaterdag 11 januari 2020
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
20:15
Crazy Piano's
De Maaspoort, Venlo
20:15
Nabil Aoulad Ayad
De Maaspoort, Venlo
20:30
Mr Punch
Spirit of 66, Verviers
20:30
Jonny Smokes sings Ed Sheeran | Try-Out
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De hoogte, Winsum
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Zaantheater, Zaandam
21:00
M-Pac
JJ Music House, Zoetermeer
20:30
Colibri
Boerderij, Zoetermeer
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Not the Rolling Stones
Zalencentrum Den Kaat, Zuidwolde
20:00
Dutch Eagles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zondag 12 januari 2020
16:00
T-99 + Bob wayne
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
11:00
Intercontinental Ensemble
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:45
Monique Klemann
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Or Bareket
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Brothers of Metal / Elvenking
Melkweg, Amsterdam
Lower Dens
Melkweg, Amsterdam
15:00
Boléro, een hommage aan Maurice Ravel
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
André Rieu
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Metallica in Symphony door Scream Inc & Orion Orchestra
Orpheus, Apeldoorn
14:30
Guus Tangelder Bigband Nieuwjaarsconcert
Luxor Live, Arnhem
15:00
Sweet Mary Jane
Café De Bever, Beneden-Leeuwen
17:00
Alex Vizorek
Koninklijk Circus, Brussel
14:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Spant!, Bussum
20:15
Flavium
Theater Hofpoort, Coevorden
15:00
John NotLennon
PopEi, Eindhoven
Tino Martin
Parktheater, Eindhoven
15:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
16:00
Nights On Broadway: Night Fever - the very best of the BEE GEES
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Joe Buck
Café de Cactus, Hengelo
14:30
Nieuwjaarsconcert Lite - Ensemble Lite van het Orkest van het Oosten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Leids cabaret festival 2020
Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
20:00
Pronk
Café de Schoenmaker, Luttenberg
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Theater De Verwachting, Ritthem
15:00
Menno Gootjes / Thijs van Leer
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pierre et Les Optimistes x Tour Du ALS
Hofman, Utrecht
15:00
Janne Schra / Noordpool Orkest o.l.v. Reinout Douma
van Beresteyn, Veendam
15:00
FOUL PLAY
CHV Noordkade, Veghel
16:00
DUO Milstein - Maria en Nathalia Milstein
De Maaspoort, Venlo
14:00
Het Hexagon Ensemble
Theater Mozaïek, Zuidlaren
maandag 13 januari 2020
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Nina De La Parra
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wiener Johann Strauss Konzert-Gala
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
14:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:45
Billy & Bloomfish
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Tino Martin
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jonathan Jeremiah & Amsterdam Sinfonietta
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
11:00
Martin Oei / Wouter Harbers
Waanders in de Broeren, Zwolle
dinsdag 14 januari 2020
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Het Nederlands Kamerorkest
Paradiso, Amsterdam
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jonathan Jeremiah & Amsterdam Sinfonietta
Concertgebouw, Amsterdam
19:00
Michael Malarkey
Melkweg, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sum 41
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
17:00
Sweet Mary Jane
Het Konings Huys, Delft
20:00
Pronk
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Het Kielzog, Hoogezand
Van Dik Hout
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Iris Hond
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
30CC/Schouwburg, Leuven
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
PJ Morton at BIRD
BIRD, Rotterdam
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Agnietenhof, Tiel
20:00
Simon & Garfunkel Revival with Strings
TivoliVredenburg, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Daan Boom - De Eerste
Munttheater, Weert
Tino Martin
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 15 januari 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Flint, Amersfoort
20:00
Iris Hond
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
PJ Morton
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Sunset Sons
Melkweg, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Markiezenhof, Bergen op Zoom