PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1125
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 26 sep
Luxor Live
Arnhem
2
20:30
Mezz
Breda
Boerderij
Zoetermeer
21:00
RASA
Utrecht
21:00
Gigant
Apeldoorn
1
21:00
So What!
Gouda
21:00
De Flux
Zaandam
3
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
dB's
Utrecht
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Boerderij
Zoetermeer
21:00
News Cafe
Groningen
21:00
013
Tilburg
21:30
Buitenlust
Landhorst
21:30
Rotown
Rotterdam
21:30
Café de Pilaren
Alkmaar
22:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
22:00
Hal 25
Alkmaar
22:00
Cafe Rocks
Enschede
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:00
Effenaar
Eindhoven
23:00
Melkweg
Amsterdam
za 27 sep
Theater de Beun
Heiloo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
1
1
00:00
Ernesto's
Sittard
15:00
De Pul
Uden
16:00
Baroeg
Rotterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
16:30
Café de Pilaren
Alkmaar
17:00
Stevenskerk
Nijmegen
19:00
Sojo
Leuven
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Melkweg
Amsterdam
1
Trix
Antwerpen
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
2
8
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
De Meester
Almere
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Ahoy
Rotterdam
1
Paard
Den Haag
1
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Estrado
Harderwijk
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Iduna
Drachten
Flora Theater Boskoop
Boskoop
1
20:00
Winston
Amsterdam
013
Tilburg
2
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Doornroosje
Nijmegen
1
'T Auwt Patronaat
Beek
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Gelredome
Arnhem
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Paard
Den Haag
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
2
20:30
Atak
Enschede
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Cacaofabriek
Helmond
1
20:30
't Ukien
Kampen
20:30
O.J.C. De Roos
Deurne
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Zaantheater
Zaandam
1
20:30
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
20:30
Hedon
Zwolle
20:45
EKKO
Utrecht
21:00
Cafe Rocks
Enschede
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Poppodium Volt
Sittard
1
21:00
RASA
Utrecht
21:00
Mezz
Breda
21:00
N9
Eeklo
21:30
De Beuk
Barendrecht
21:30
Paradiso
Amsterdam
21:30
Vestzaktheater Biggelmee
Alblasserdam
21:30
De Noot
Amersfoort
Rotown
Rotterdam
1
21:45
Remigius
Duiven
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
Bibelot
Dordrecht
22:00
Mezz
Breda
22:00
Effenaar
Eindhoven

vrijdag 26 september 2014

Foto DeWolff
DeWolff Luxor Live, Arnhem
2
20:30
De Jeugd Van Tegenwoordig Mezz, Breda
Lene Lovich Band (AFGELAST) Boerderij, Zoetermeer
21:00
Festival RASAMania!: Soneros de Verdad RASA, Utrecht
21:00
Mangrove / Anima Mundi Gigant, Apeldoorn
1
21:00
Shane Alexander So What!, Gouda
21:00
Izegrim De Flux, Zaandam
3
21:00
Pictura Poesis Little Devil, Tilburg
21:00
White Manna dB's, Utrecht
21:00
Re:Freshed Orchestra Grounds, Rotterdam
21:00
Giovanca Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
The 3rd man Boerderij, Zoetermeer
21:00
Steffen Morrison News Cafe, Groningen
21:00
Cartographer - album release 013, Tilburg
21:30
The Goddamned Gallows Buitenlust, Landhorst
21:30
Audacity Rotown, Rotterdam
21:30
Bas Kleine & His Harmaniacs Café de Pilaren, Alkmaar
22:00
Happy Boeddha Grand Café Koekenbier, Alkmaar
22:00
Funky Friday Hal 25, Alkmaar
22:00
Soylent Green Cafe Rocks, Enschede
23:00
Popronde afterparty Burgerweeshuis, Deventer
23:00
Superstijl Effenaar, Eindhoven
23:00
Frontliner Melkweg, Amsterdam

zaterdag 27 september 2014

Hadewych Minis Theater de Beun, Heiloo
Foto Douwe Bob
Douwe Bob Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
1
1
00:00
DJ H.A.R. Ernesto's, Sittard
15:00
Masters of Metal / RAW / The Unforgiven De Pul, Uden
16:00
Re-Flect Baroeg, Rotterdam
16:00
The Tibbs Concerto, Amsterdam
16:30
Alkmaar Bluesweekend Café de Pilaren, Alkmaar
17:00
Tommy Ebben Stevenskerk, Nijmegen
19:00
Lonely Kamel Sojo, Leuven
19:00
Admiral Freebee / Kraak & Smaak / Mister and Mississippi / Puur Gelul Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto The Bootleg Beatles
The Bootleg Beatles Melkweg, Amsterdam
1
Foto SOHN
SOHN Trix, Antwerpen
1
19:30
Soja Melkweg, Amsterdam
2
8
20:00
Golden Earring TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Red Snapper Melkweg, Amsterdam
1
20:00
We Stood Like Kings Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Shawn James & The Shapeshifters De Meester, Almere
20:00
Nathalie Baartman - Louter Schouwburg Venray, Venray
20:00
Back 2 the 90's: 2 Unlimited / 3T / Alice Deejay / DJ Coenio / DJ Pau Ahoy, Rotterdam
1
Foto ABC
ABC Paard, Den Haag
1
20:00
Azymuth / The Jazzinvaders North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Kinks Cafe Platenbeurs special Estrado, Harderwijk
Alumna Paradiso, Amsterdam
20:00
A.J. Croce Paradiso, Amsterdam
20:00
Mirusia Louwerse Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Cabaretteketet Posttheater, Arnhem
20:00
Negative Approach + Supports Iduna, Drachten
Foto De Dijk
De Dijk Flora Theater Boskoop, Boskoop
1
20:00
Applejacks / Bartek / Edit/Select Winston, Amsterdam
Foto The Baseballs
The Baseballs 013, Tilburg
2
20:00
Cabarestafette Schouwburg Venray, Venray
20:00
Nijmeegse Kunstnacht @ Merleyn Doornroosje, Nijmegen
1
Rikky Rokker Experience 'T Auwt Patronaat, Beek
20:00
Kizzy Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Monster Jam XXL Gelredome, Arnhem
20:00
Najib Amhali AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Max van den Burg - Amok Werftheater, Utrecht
20:00
Exit Clause PopEi, Eindhoven
20:00
Cesar Millan Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Barokksolistene Paard, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook van Beresteyn, Veendam
20:15
Ashton Brothers - Treasures TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Muzikale Helden De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Monomyth / Shaking Godspeed De Helling, Utrecht
2
20:30
The Kik Atak, Enschede
A Great Big World Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Eefje De Visser TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Anima Mundi Cacaofabriek, Helmond
1
20:30
Focus 't Ukien, Kampen
20:30
Skylove / The Anaesthetics O.J.C. De Roos, Deurne
20:30
Brokstukken / Kees van Amstel S.C.C. De Ruchte, Someren
Foto De Kift
De Kift Zaantheater, Zaandam
1
20:30
Lifesigns + Panic Room Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Theater Ludens, Voorburg
20:30
Dave McGraw & Mandy Fer Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
20:30
Rowwen Heze Hedon, Zwolle
20:45
Strand Of Oaks EKKO, Utrecht
21:00
Popronde Enschede Cafe Rocks, Enschede
21:00
Luzazul / Mola Sylla Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
Giovanca Gebouw T, Bergen op Zoom
21:00
The Smiths Indeed Hedon, Zwolle
21:00
Soul Live 5th Year Anniversary edition Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Foto DeWolff
DeWolff Poppodium Volt, Sittard
1
21:00
Festival RASAMania!: Bombino RASA, Utrecht
21:00
CLUB V00d00: The Good The Bad (DK) Mezz, Breda
21:00
Shane Alexander / Assunta & The Light Orchestra N9, Eeklo
21:30
Be Who You Wannabee De Beuk, Barendrecht
21:30
David Simard Paradiso, Amsterdam
21:30
Blue Kat Fish / Giant Chicken Vestzaktheater Biggelmee, Alblasserdam
21:30
The ZZ Tops De Noot, Amersfoort
Foto Oscar and the Wolf
Oscar and the Wolf Rotown, Rotterdam
1
21:45
Hans Vermeulen en de Rest Remigius, Duiven
22:00
The Hard Way LIVE Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
Superstijl Bibelot, Dordrecht
22:00
DanceAMP: Johan Gielen + Cor Fijneman Mezz, Breda
22:00
Breek: 5 year anniversary edition met o.a. Technimatic Effenaar, Eindhoven
Pagina -1125