PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1122
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 04 okt
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
de Beurs
Schijndel
1
20:00
NiX Podium
Enschede
20:00
Paard
Den Haag
1
20:00
De Meester
Almere
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Doornroosje
Nijmegen
1
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:00
Mezz
Breda
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
Panama
Amsterdam
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
2
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
8
4
Burgerweeshuis
Deventer
1
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
OCCII
Amsterdam
20:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
N9
Eeklo
20:30
EKKO
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
1
1
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
De Kelder
Amersfoort
20:30
Paard
Den Haag
20:30
dB's
Utrecht
20:30
De Bonte Wever
Assen
1
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:45
Mezz
Breda
4
20:45
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
1
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
21:00
RASA
Utrecht
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Cafe Rocks
Enschede
21:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
Taverne
Bergen
Rotown
Rotterdam
1
1
21:30
V11
Rotterdam
22:00
Dynamo
Eindhoven
22:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
2
22:00
Xinix
Nieuwendijk
23:00
Gigant
Apeldoorn
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
Effenaar
Eindhoven
1
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
zo 05 okt
Lux
Nijmegen
Muziekodroom
Hasselt
09:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
11:30
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
13:30
RASA
Utrecht
13:30
Luxor Live
Arnhem
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
15:00
Cultura
Ede
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Rotown
Rotterdam
1
16:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
16:00
dB's
Utrecht
Roepaen
Ottersum
1
1
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
De Bosuil
Weert
16:30
Theater PePijn
Den Haag
16:30
Mezz
Breda
16:30
1614
Monnickendam
16:30
Burgerweeshuis
Deventer
17:00
De Fles
Spijkenisse
18:00
Taverne
Bergen
19:00
Little Devil
Tilburg
1
Lotto Arena
Antwerpen
2
1
19:00
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
P3
Purmerend
Paradiso
Amsterdam
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
1

zaterdag 04 oktober 2014

20:00
Pimp showcase Bibelot, Dordrecht
20:00
Keizer - Karma Clubtour Iduna, Drachten
20:00
The Adele Project Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Luctor et Emergo, Rilland
20:00
The Kik Hedon, Zwolle
20:00
Aliyah Melkweg, Amsterdam
20:00
MAAR ONDERTUSSEN De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Theater Ludens, Voorburg
20:00
Joanne Shaw Taylor North Sea Jazz Club, Amsterdam
Shaking Godspeed de Beurs, Schijndel
1
20:00
Dirt River Radio NiX Podium, Enschede
20:00
Fear Of Men Paard, Den Haag
1
20:00
Popronde 2014|De Skaggerz / Diff / Heroism / Trenchcoat De Meester, Almere
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Planet Rose Opening Night
Planet Rose Opening Night Doornroosje, Nijmegen
1
20:00
The Shenanigans Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Def Americans Patronaat, Haarlem
20:00
The Dublin Legends De Meenthe, Steenwijk
20:00
The Fortunate Sons Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Max Raabe & Palast Orchester De Oosterpoort, Groningen
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas) Het Musiater, Zevenaar
20:00
Fixkes Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:00
Ares Mezz, Breda
Grote Prijs vd Bollenstreek - voorronde 1 SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Robin S. Panama, Amsterdam
20:00
Bells of Youth O.J.C. Nirwana, Lierop
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Roger McGuinn Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
2
20:15
Ashton Brothers - Treasures Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Judy Blank De Helling, Utrecht
Foto The 1975
The 1975 TivoliVredenburg, Utrecht
8
4
Foto The Hackensaw Boys
The Hackensaw Boys Burgerweeshuis, Deventer
1
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
The Wytches OCCII, Amsterdam
20:30
Petter Carlsen Melkweg, Amsterdam
20:30
Juan Carlos Carrasco & Rudi Flores N9, Eeklo
20:30
Paceshifters EKKO, Utrecht
Foto Colin Blunstone
Colin Blunstone Boerderij, Zoetermeer
1
1
20:30
Shane Alexander + Wolf In Loveland Roepaen, Ottersum
20:30
Moss + Beginners De Kelder, Amersfoort
20:30
Dag in de Branding Paard, Den Haag
20:30
Das Ding / Fatal Casualties / Sophya dB's, Utrecht
20:30
Douwe Bob / Krystl De Bonte Wever, Assen
1
20:30
De Dijk Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:45
Thrashbangers Night: Pene Corrida + Praise The Hero Mezz, Breda
4
20:45
Jungle By Night Cacaofabriek, Helmond
21:00
Hallo Venray + King Dalton + Waterput Swing Gebouw T, Bergen op Zoom
1
21:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
De Kift Manifesto, Hoorn
21:00
Pavillon Rouge / Styxian Industries / Terrifying @ J.C. de Dukdalf Dukdalf, Wieringerwerf
21:00
Fanfare Ciocarlia RASA, Utrecht
21:00
De Hunekop Het Bolwerk, Sneek
21:00
Mandrake’s Monster Cafe Rocks, Enschede
21:00
40UP Effenaar, Eindhoven
21:00
Says Who Taverne, Bergen
Foto Navarone
Navarone Rotown, Rotterdam
1
1
21:30
Standup '69 V11, Rotterdam
22:00
DJ Black+Plasma / Dj Kwoad / DJ Lordbone Dynamo, Eindhoven
22:00
Aestrid J.C. Elektra, Sliedrecht
22:00
General Midnight + Vinnie Stiletto and the Sundance Kid Doornroosje, Nijmegen
Foto DJ I-F / Giorgio Moroder / Rahaan
DJ I-F / Giorgio Moroder / Rahaan Doornroosje, Nijmegen
2
22:00
Lucas Hamming Xinix, Nieuwendijk
23:00
Zer00's Heroes Gigant, Apeldoorn
23:00
DEEP Hedon, Zwolle
23:00
Suono Culture: Secret Cinema Effenaar, Eindhoven
1
23:00
Hitsig Burgerweeshuis, Deventer

zondag 05 oktober 2014

Chastity Brown Lux, Nijmegen
Bolt Thrower / Morgoth / Vallenfyre Muziekodroom, Hasselt
09:00
ECI Open Darts ECI Cultuurfabriek, Roermond
11:30
Cultureel Aerwinkel gaat mellow met Meadow Cultureel Aerwinkel, Posterholt
13:30
Sophie Nzayisenga en Melchior Ntahomkiriye RASA, Utrecht
13:30
Alan Macfarlane 50 jaar drummer Luxor Live, Arnhem
14:30
Ack van Rooyen / Juraj Stanik Theater Dakota, Den Haag
15:00
The Hackensaw Boys Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
15:00
Bennewitz String Quartet / Gerhard String Quartet / Ishay Shaer Cultura, Ede
16:00
Eno Supo TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Dotan
Dotan Rotown, Rotterdam
1
16:00
Trijntje Oosterhuis - Acoustic Sunday Sessions Theater De Lampegiet, Veenendaal
16:00
Hard-Ons dB's, Utrecht
Foto Douwe Bob
Douwe Bob Roepaen, Ottersum
1
1
16:00
Mischa van der Wekken Quartet Grand Café Koekenbier, Alkmaar
16:00
Bökkers Concerto, Amsterdam
16:00
Gare Du Nord De Bosuil, Weert
16:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn Theater PePijn, Den Haag
16:30
Lucie Thorne Mezz, Breda
16:30
Robin Freeman / St. Louis Slim 1614, Monnickendam
16:30
Darkane Burgerweeshuis, Deventer
17:00
Howlin' Bill De Fles, Spijkenisse
18:00
Trio Bier Taverne, Bergen
19:00
Eläkeläiset Little Devil, Tilburg
1
Foto Joe Bonamassa
Joe Bonamassa Lotto Arena, Antwerpen
2
1
19:00
Silvestre Dangond Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Colin Blunstone P3, Purmerend
Foto Bökkers
Bökkers Paradiso, Amsterdam
1
19:30
Chali 2Na Melkweg, Amsterdam
Tigre Blanco Parktheater, Eindhoven
20:00
Max Raabe & Palast Orchester Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto The Dublin Legends
The Dublin Legends Gigant, Apeldoorn
1
Pagina -1122