PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1109
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 28 okt
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Helling
Utrecht
2
1
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
13
3
20:30
dB's
Utrecht
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
7
2
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
CultuurCafé
Nijmegen
21:00
Cafe Camelot
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
2
wo 29 okt
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Porgy en Bess
Terneuzen
1
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
TivoliVredenburg
Utrecht
4
21
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
2
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Torpedo Theater
Amsterdam
20:15
Musis
Arnhem
1
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Veste
Delft
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
EKKO
Utrecht
2
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradiso
Amsterdam
De Duif
Amsterdam
1
21:00
Vera
Groningen
21:30
BIRD
Rotterdam
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
Doornroosje
Nijmegen
1
do 30 okt
Iduna
Drachten
2
19:30
Winston
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
4
11
19:30
Effenaar
Eindhoven
2
1
19:30
Trix
Antwerpen
2
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
2
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
1
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Nijdrop
Opwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Chassé Theater
Breda
Ziggo Dome
Amsterdam
3
1
Paard
Den Haag
2
20:00
C.C. De Grote Post
Oostende
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Westerkerk
Amsterdam
1
1
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Cultura
Ede
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
Concerto
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
2
1
20:00
Charlatan
Gent

dinsdag 28 oktober 2014

20:00
Mogwai Vooruit, Gent
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Cameretten Theater PePijn, Den Haag
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers (preview) Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Foto We Are Scientists
We Are Scientists De Helling, Utrecht
2
1
20:15
Stef Bos De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto The War On Drugs
The War On Drugs Paradiso, Amsterdam
13
3
20:30
Harlan T Bobo & The Chimps dB's, Utrecht
20:30
Sticky Fingers Doornroosje, Nijmegen
20:30
Perfect Pussy EKKO, Utrecht
Foto Morrissey
Morrissey TivoliVredenburg, Utrecht
7
2
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
The Cool Quest CultuurCafé, Nijmegen
21:00
Big Moose / Brian Smith Cafe Camelot, Nijmegen
22:00
Kill It Kid Paradiso, Amsterdam
2

woensdag 29 oktober 2014

19:00
Peaking Lights / Xeno And Oaklander Melkweg, Amsterdam
Foto Living Colour
Living Colour Melkweg, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Sam Baker Porgy en Bess, Terneuzen
1
20:00
Joep Pelt Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Marco Borsato Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Improcabaret Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
The Dead Brothers Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Schouwburg Almere, Almere
20:00
Dinerconcert met Daniel van Pieckartz De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Rick de Leeuw Orpheus, Apeldoorn
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference Theater de Blauwe Kei, Veghel
Foto Mogwai
Mogwai TivoliVredenburg, Utrecht
4
21
20:00
Kraftklub Paradiso, Amsterdam
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lorrainville Bitterzoet, Amsterdam
2
20:00
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Magnus Vooruit, Gent
20:00
Ntjam Rosie - The One Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Roger McGuinn Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas) Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ivo Bernard Torpedo Theater, Amsterdam
20:15
NUHR - Back to basic Musis, Arnhem
1
20:15
Maceo Parker TivoliVredenburg, Utrecht
The Pretty Things Theater De Veste, Delft
20:15
Papon in concert l Papon Meervaart, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling) Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Deng boy l Familietrekjes (2e seizoen) Meervaart, Amsterdam
20:30
Bigelf ft Mike Portnoy & John Wesley (Porcupine Tree) + supports Jolly Boerderij, Zoetermeer
20:30
Sticky Fingers (Aus) EKKO, Utrecht
2
20:30
Comedy Cloud TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Theater PePijn, Den Haag
20:30
Ibrahim Maalouf De Oosterpoort, Groningen
20:30
Eric Koller - Blijft thuis Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Level 42 Paradiso, Amsterdam
Foto Dotan
Dotan De Duif, Amsterdam
1
21:00
We Are Scientists + The Medics Vera, Groningen
21:30
DuvelVibes Sessions ft. VDRSH BIRD, Rotterdam
21:30
Happy Camper Sugar Factory, Amsterdam
22:00
The Amazing Snakeheads Doornroosje, Nijmegen
1

donderdag 30 oktober 2014

Foto Uitverkocht: De Dijk
Uitverkocht: De Dijk Iduna, Drachten
2
19:30
The History of Apple Pie Winston, Amsterdam
Foto Wheatus
Wheatus Melkweg, Amsterdam
4
11
19:30
Textures Effenaar, Eindhoven
2
1
19:30
Chevelle Trix, Antwerpen
2
20:00
‘JAN LIVE’ theatertour Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Wolfgang Maiwald Trio De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Sticky Fingers + Jack and The Weatherman Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas) Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Albert Hammond & Band Boerderij, Zoetermeer
2
20:00
Xandria Hall Of Fame, Tilburg
1
20:00
Sofia Dragt Paradiso, Amsterdam
20:00
Danny Bryant North Sea Jazz Club, Amsterdam
1
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Flávio Silva (Home Grown) BIRD, Rotterdam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Het Musiater, Zevenaar
20:00
Carl Verheyen Band P60, Amstelveen
20:00
Drums Are For Parades Nijdrop, Opwijk
Tribute of Cliff Richard and The Shadows Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out) Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Chassé Theater, Breda
Foto John Legend
John Legend Ziggo Dome, Amsterdam
3
1
Foto Di-rect
Di-rect Paard, Den Haag
2
20:00
Kintsukuroi C.C. De Grote Post, Oostende
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid Theater Hof 88, Almelo
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Sam Baker Westerkerk, Amsterdam
1
1
20:00
Cabarestafette Parktheater, Eindhoven
20:00
Julius + Jetz (DONDER-DAG) Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Cultura, Ede
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Zaantheater, Zaandam
20:00
Ntjam Rosie - Miles! Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Theaters Tilburg, Tilburg
Kong (NL) Concerto, Amsterdam
Foto St. Vincent
St. Vincent Doornroosje, Nijmegen
2
1
20:00
Fixkes Charlatan, Gent
Pagina -1109