PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1108
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 30 okt
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Doornroosje
Nijmegen
1
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
RASA
Utrecht
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
013
Tilburg
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
1
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Taverne
Bergen
1
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
De Badcuyp
Amsterdam
21:00
dB's
Utrecht
De Vorstin
Hilversum
1
21:30
Cul de Sac
Tilburg
21:30
V11
Rotterdam
21:30
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Hofman Café
Utrecht
22:00
Vera
Groningen
22:15
Rotown
Rotterdam
1
23:00
Mezz
Breda
23:00
Hofman Café
Utrecht
vr 31 okt
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cultura
Ede
Oerkroeg Schiller
Aalten
P60
Amstelveen
4
1
18:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
3
Melkweg
Amsterdam
2
1
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Simplon
Groningen
1
5
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
013
Tilburg
2
1
Theater Rotterdam
Rotterdam
1
1
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Klokgebouw
Eindhoven
1
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Paard
Den Haag
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Catharinakapel
Harderwijk
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Klif 12
Den Hoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Wilminktheater
Enschede
1
20:00
Paard
Den Haag
20:00
013
Tilburg
1
1
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Dorpskerk
Voorschoten
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht

donderdag 30 oktober 2014

20:00
Najib Amhali - I Am Hali Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Joris Teepe De Oosterpoort, Groningen
20:00
Lindsey Stirling Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Max van den Burg - Amok Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Mathilde Santing Musis, Arnhem
20:15
Ashton Brothers - Treasures Theater De Leest, Waalwijk
Foto Level 42
Level 42 Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Flint, Amersfoort
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Kraftklub Doornroosje, Nijmegen
1
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eric Koller - blijft thuis! Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Het Klooster, Nuenen
20:15
Joke Bruijs & Gerard Cox - Alles went behalve een vent Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling) Markant Uden, Uden
20:30
Jazz@RASA: DASH! vs. Pauni trio RASA, Utrecht
20:30
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook De Speeldoos, Vught
20:30
The Sedan Vault 013, Tilburg
20:30
Madelijne Kool - Kool aan de Gang Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Thijs van Domburg Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Magnus Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
The Amazing Snakeheads EKKO, Utrecht
1
20:30
The Legendary Shack Shakers Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Comedyclub Bergen Taverne, Bergen
1
20:30
Ryan Leslie Paradiso, Amsterdam
20:30
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Qeaux Qeaux Joans Luxor Live, Arnhem
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Theater PePijn, Den Haag
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out) Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Nederlands Blazers Ensemble - Romeo en Julia Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Navarone Patronaat, Haarlem
21:00
Coldplace Hedon, Zwolle
21:00
Babak Maddah Presents De Badcuyp, Amsterdam
21:00
Cirque Valentin / The Vagary / Whitley SD dB's, Utrecht
Foto Nits - NITS?
Nits - NITS? De Vorstin, Hilversum
1
21:30
Number Nine Cul de Sac, Tilburg
21:30
Gap Dream V11, Rotterdam
21:30
Still Parade (D) Patronaat, Haarlem
22:00
Rob Klerkx Paradiso, Amsterdam
22:00
HOFMAN LIVE: Staatseinde Hofman Café, Utrecht
22:00
Dorian Wood Vera, Groningen
22:15
Gap Dream (locatie: V11) Rotown, Rotterdam
1
23:00
Klub Bulk: Hepcat + D'lectronique Mezz, Breda
23:00
Hofman Café en DAKLOOS presenteren: Creepy Circus (Poppenkast Hallowee Hofman Café, Utrecht

vrijdag 31 oktober 2014

Daniël Arends - Carte Blanche Het Postkantoor, Bovenkarspel
Tribute of Cliff Richard and The Shadows Schouwburg Het Park, Hoorn
Hadewych Minis Cultura, Ede
The Mad Trist Oerkroeg Schiller, Aalten
Textures - Polars 10th Anniversary Show P60, Amstelveen
4
1
18:30
Duketown Rebel Festival Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:00
Dutch Doom Days Baroeg, Rotterdam
19:00
Porter Robinson Melkweg, Amsterdam
3
Foto Stiff Little Fingers
Stiff Little Fingers Melkweg, Amsterdam
2
1
20:00
Madelijne Kool - Kool aan de Gang Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Sticky Fingers (Aus) Simplon, Groningen
1
5
20:00
Kintsukuroi Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Vanderbuyst 013, Tilburg
2
1
Foto Typhoon
Typhoon Theater Rotterdam, Rotterdam
1
1
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager Theater De Lampegiet, Veenendaal
Foto Marco Borsato
Marco Borsato Klokgebouw, Eindhoven
1
20:00
Jonathan Scales Fourchestra TivoliVredenburg, Utrecht
Steve Harley Acoustic Trio Paard, Den Haag
Foto The Legendary Shack Shakers
The Legendary Shack Shakers Patronaat, Haarlem
1
20:00
Ilse DeLange / The Common Linnets Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Dorian Wood - Matthieu Ha Botanique, Brussel
20:00
Robb Murphy Catharinakapel, Harderwijk
20:00
Melingo 30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
King of the World Victorie, Alkmaar
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out) Klif 12, Den Hoorn
The Pretty Things Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Soweto Gospel Choir Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Rocktober: Nouveau Vélo / Yawns Podium Asteriks, Leeuwarden
Foto Nits - NITS?
Nits - NITS? Wilminktheater, Enschede
1
20:00
Black-Bone / Mutt Dog County / THE3rdMAN Paard, Den Haag
20:00
Brit Floyd 013, Tilburg
1
1
20:00
Bells of Youth Hedon, Zwolle
20:00
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise) Werftheater, Utrecht
20:00
Arno C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was BREStheater, Brielle
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Audio Ballistics / Droon / Ladylite & Mc Mary Jane / Rioteer Poppodium Volt, Sittard
20:15
Micha Wertheim De Weijer, Boxmeer
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Emmy Verhey / Paul Komen Dorpskerk, Voorschoten
20:15
Eric Koller - blijft thuis! Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Ashton Brothers - Treasures Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Ferhat Göcer Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sam Baker Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Pagina -1108