PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1093
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 19 nov
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
2
1
20:15
Lucent Danstheater
Den Haag
1
1
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
7
15
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Parktheater
Eindhoven
Rotown
Rotterdam
1
1
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Schavuit
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
1
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
013
Tilburg
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
2
21:00
De Zwerver
Oostende
21:30
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
1
22:00
BIRD
Rotterdam
do 20 nov
S.C.C. Maldensteijn
Malden
EKKO
Utrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Muziekgieterij
Maastricht
30CC/Wagehuys
Leuven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
1
Metropool
Hengelo
4
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Muziekodroom
Hasselt
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
Paard
Den Haag
1
1
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
De Kelder
Amersfoort
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
6
Mezz
Breda
1
1
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Iduna
Drachten
20:00
P60
Amstelveen
1
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
IJsselhallen
Zwolle
5
38
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
8
1
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Q-bus
Leiden
Paradiso
Amsterdam
2
1
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
1
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Achterom
Hilversum
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Effenaar
Eindhoven
2
20:15
Dr. Anton Philipszaal
Den Haag
Patronaat
Haarlem
1
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Victorie
Alkmaar
20:30
Mezz
Breda
Doornroosje
Nijmegen
1
20:30
WORM
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
Rotown
Rotterdam
1
20:30
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
1

woensdag 19 november 2014

20:15
Ozark Henry Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Pieter Jouke - Woord houden De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Jett Rebel
Jett Rebel TivoliVredenburg, Utrecht
2
1
20:15
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert Lucent Danstheater, Den Haag
1
1
20:15
Trinity Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2014 Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Tommy Emmanuel Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto The Boxer Rebellion
The Boxer Rebellion TivoliVredenburg, Utrecht
7
15
20:15
Eva Crutzen - Bankzitten Cultura, Ede
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Sint & Nieuw Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Ali B Parktheater, Eindhoven
Foto Kensington
Kensington Rotown, Rotterdam
1
1
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling) De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Jan van den Berg Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars Posttheater, Arnhem
20:30
Common Paradiso, Amsterdam
20:30
Comedy Inc. De Schavuit, Zeist
Foto Rick de Leeuw
Rick de Leeuw Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
1
20:30
Danny & The Darleans Patronaat, Haarlem
20:30
Bass Drum Of Death 013, Tilburg
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Ian Siegal & Jimbo Mathus Groene Engel, Oss
20:30
Submotion Orchestra Patronaat, Haarlem
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn Theater Bouwkunde, Deventer
21:00
Perfume Genius Bitterzoet, Amsterdam
2
21:00
PCPC De Zwerver, Oostende
21:30
Anaïs Mitchell Doornroosje, Nijmegen
22:00
King Gizzard & The Lizzard Wizard Vera, Groningen
22:00
I Heart Sharks Paradiso, Amsterdam
1
22:00
DuvelVibes Sessions ft. Azure BIRD, Rotterdam

donderdag 20 november 2014

Daniël Arends - Carte Blanche S.C.C. Maldensteijn, Malden
Le Guess Who? EKKO, Utrecht
Benjamin Herman / Miguel Rodriguez Lindenberg Theater, Nijmegen
The Boxer Rebellion Muziekgieterij, Maastricht
Jan Jaap van der Wal - Dystopia 30CC/Wagehuys, Leuven
Hadewych Minis Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
1
Foto Fratsen
Fratsen Metropool, Hengelo
4
1
19:30
Mo Melkweg, Amsterdam
20:00
Sugaray Rayford Blues Band Muziekodroom, Hasselt
20:00
Wim Opbrouck 30CC/Schouwburg, Leuven
Foto Kensington
Kensington Paard, Den Haag
1
1
20:00
Cameretten Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Radio Mortale Live Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow Het Klooster, Nuenen
20:00
Augustines + Arkells De Kelder, Amersfoort
20:00
Respect Elvis Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager Agnietenhof, Tiel
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Autumn Falls: Parquet Courts - PC Worship Botanique, Brussel
20:00
Eddie Griffin Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Schouwburg Venray, Venray
20:00
Paolo Nutini Heineken Music Hall, Amsterdam
6
Foto Waylon UITVERKOCHT
Waylon UITVERKOCHT Mezz, Breda
1
1
20:00
Vrouwen willen maar 1 ding De Meenthe, Steenwijk
20:00
Ashton Brothers - Treasures Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Cabarestafette Dok6, Panningen
20:00
Herman in een bakje geitenkwark Iduna, Drachten
20:00
Dana Fuchs P60, Amstelveen
1
20:00
Nathalie Baartman - Louter Theater PePijn, Den Haag
20:00
FM Belfast Simplon, Groningen
20:00
CD presentatie Uncle Jimmy + Two Shakes of a Lambs Tail Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg! Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out) C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Motörhead IJsselhallen, Zwolle
5
38
20:00
Stromae Ziggo Dome, Amsterdam
8
1
20:00
Trinity Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Jennifer Terran Q-bus, Leiden
Foto Bombay Bicycle Club
Bombay Bicycle Club Paradiso, Amsterdam
2
1
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent Chassé Theater, Breda
20:00
The Miseries Poppodium Apollo, Emmen
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Diligentia, Den Haag
20:15
Tom Freund C.C. Breughelzaal, Bree
1
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk Theater Sneek, Sneek
20:15
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees Theater Idea, Soest
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud De Meenthe, Steenwijk
20:15
Kasper van Kooten Theater Achterom, Hilversum
20:15
MAAR ONDERTUSSEN Zaantheater, Zaandam
20:15
Najib Amhali - I Am Hali De Maaspoort, Venlo
20:15
The Analogues Effenaar, Eindhoven
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn Theater Hof 88, Almelo
20:15
Go Back To The Zoo Effenaar, Eindhoven
2
20:15
Janne Schra / Noordpool Orkest Dr. Anton Philipszaal, Den Haag
Foto De Dijk
De Dijk Patronaat, Haarlem
1
20:30
Lach het weg Theater Ludens, Voorburg
20:30
The Johnny Cash Road Show & Forever Young (Tribute to Neil Young) Boerderij, Zoetermeer
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling) Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Ian Siegal Victorie, Alkmaar
20:30
Eveline Vroonland / Popronde / The Road Home Mezz, Breda
Foto Curtis Harding
Curtis Harding Doornroosje, Nijmegen
1
20:30
Ela Stiles WORM, Rotterdam
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Jungle By Night Patronaat, Haarlem
Foto Wouter Hamel (locatie: LantarenVenster)
Wouter Hamel (locatie: LantarenVenster) Rotown, Rotterdam
1
20:30
Comedy Inc. Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
1
Pagina -1093