PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1081
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 10 dec
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
1
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
013
Tilburg
9
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Doornroosje
Nijmegen
1
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
RASA
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
5
20:30
De Bogaard
Sint-Truiden
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
EKKO
Utrecht
1
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Vera
Groningen
1
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Bitterzoet
Amsterdam
1
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
De Badcuyp
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
1
do 11 dec
Theater Hof 88
Almelo
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Parktheater
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
013
Tilburg
11
3
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Paradiso
Amsterdam
2
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Effenaar
Eindhoven
20:00
Boerderij
Zoetermeer
2
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
1
Charlatan
Gent
1
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Gebr. De Nobel
Leiden
3
20:00
Mezz
Breda
1
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Stam
Almelo
20:00
Effenaar
Eindhoven
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Het Klooster
Woerden
Bitterzoet
Amsterdam
1
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Duycker
Hoofddorp
1
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Mukkes
Leeuwarden
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Doornroosje
Nijmegen
3
20:00
V11
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht

woensdag 10 december 2014

20:00
Alain Clark Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Orchestre International du Vetex 30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
The Deaf Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Erwin Nyhoff Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Black Moon / Champion Sound Melkweg, Amsterdam
20:00
YuYing Hsu Quartet De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow De Harmonie, Leeuwarden
1
20:00
Jennifer Evenhuis - Gul (open podium) Theater PePijn, Den Haag
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference Kennemer Theater, Beverwijk
Foto Boyz II Men
Boyz II Men Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Dayna Kurtz / De Beren Gieren / Michael Rörby / Teus Nobel / The Ob6si Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Dayna Kurtz Patronaat, Haarlem
1
20:00
Miles! ft. Michael Varekamp & Ntjam Rosie Schouwburg Hengelo, Hengelo
Foto Kensington
Kensington 013, Tilburg
9
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag! Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Eric Koller - blijft thuis! Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars Theater Idea, Soest
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Munttheater, Weert
20:15
The Kyteman Orchestra Doornroosje, Nijmegen
1
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Melanie De Biasio De Helling, Utrecht
20:15
Kasper van Kooten - Karakters Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak RASA, Utrecht
Foto La Roux
La Roux Paradiso, Amsterdam
5
20:30
Stef Bos De Bogaard, Sint-Truiden
20:30
Lach het weg Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Jon Auer & Ken Stringfellow (The Posies) EKKO, Utrecht
1
20:30
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees Theater De Omval, Diemen
20:30
Michael Prins Roepaen, Ottersum
20:30
Denise Jannah - Ella! Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Foto 3FM Presents: Jett Rebel's Tour D'Amoure
3FM Presents: Jett Rebel's Tour D'Amoure Vera, Groningen
1
20:30
Andy Frasco SuperMarkt, Den Haag
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out) Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Stevie Ann TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Wycliffe Gordon De Oosterpoort, Groningen
Foto Seasick Steve
Seasick Steve Bitterzoet, Amsterdam
1
Against Me! Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Nadara: Roma Roots 7 Gipsy Dance: Zingarina De Badcuyp, Amsterdam
22:00
Bill Scott Mookhoek / Flavio Silva / Niek de Bruijn Trio BIRD, Rotterdam
22:00
Gabriel Garzón-Montano Paradiso, Amsterdam
1

donderdag 11 december 2014

Hadewych Minis Theater Hof 88, Almelo
Hans Liberg - ATTACCA C.C. Het LOO, Tessenderlo
Kommil Foo - Het Bestand Parktheater, Eindhoven
19:30
Hoffmaestro Melkweg, Amsterdam
1
Foto Parkway Drive
Parkway Drive 013, Tilburg
11
3
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Schouwburg Venray, Venray
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe (try-out) Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Voor De Prijzen en De Roem Het Evertshuis, Bodegraven
Foto De Dijk
De Dijk Paradiso, Amsterdam
2
20:00
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling) Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Festa Orkesta Effenaar, Eindhoven
20:00
Letz Zep - A Tribute To Led Zeppelin Boerderij, Zoetermeer
2
20:00
Schudden - Perrongeluk Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager Goudse Schouwburg, Gouda
1
Foto De Staat
De Staat Charlatan, Gent
1
20:00
‘JAN LIVE’ theatertour Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out) Theater Idea, Soest
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow Chassé Theater, Breda
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (première) Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Okon & The Movement De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
De Partizanen - De Partizanen Zaantheater, Zaandam
20:00
Ashton Brothers - Treasures Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Foto Birth of Joy
Birth of Joy Gebr. De Nobel, Leiden
3
20:00
Daryll-Ann Mezz, Breda
1
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Leonie Meijer met Luister maar live C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Dictated (DONDER-DAG) Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
New Cool Collective TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ken Stringfellow De Stam, Almelo
20:00
Method Man & Redman Effenaar, Eindhoven
1
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
René van Meurs - Voor de Storm Het Klooster, Woerden
Foto Akwasi
Akwasi Bitterzoet, Amsterdam
1
Bryan Ferry Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Van Dik Hout
Van Dik Hout Duycker, Hoofddorp
1
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino! De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Blowfuse Mukkes, Leeuwarden
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Theater de Koornbeurs, Franeker
Foto Blaudzun
Blaudzun Doornroosje, Nijmegen
3
20:00
John Coffey V11, Rotterdam
20:15
Tim Akkerman - The Journey Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Bob Marley’s reggae night | 30 jaar legend Meervaart, Amsterdam
20:15
Lach het weg Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Kasper van Kooten - Karakters Cultura, Ede
20:15
Stef Bos Theater aan de Schie, Schiedam
Foto Michael Prins
Michael Prins TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:15
Admiral Freebee TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Theater Sneek, Sneek
20:15
RED De Helling, Utrecht
20:15
3JS - Acoustic Christmas Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Waylon TivoliVredenburg, Utrecht
Pagina -1081