Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Rock Lobster
Antwerpen
20:00
Protestants Kerkje
Oudenbosch
20:30
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Ottone
Utrecht
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Musis
Arnhem
20:30
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
21:30
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Metropool
Hengelo
22:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Little Devil
Tilburg
00:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Hoftheater
Raalte
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
00:00
Het Punt
Vroomshoop
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
Het Klooster
Woerden
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Hedon
Zwolle
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Doornroosje
Nijmegen
DNK
Assen
00:00
DNK
Assen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
De Toegift
Den Hoorn
20:00
De Piek
Vlissingen
20:15
De Ogtent
Duiven
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Klif
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
De Bonte Wever
Assen
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Cultura
Ede
Chassé Theater
Breda
23:00
Café De Toeter
Groningen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
00:00
C.C. Myllesweerd
Mill
C.C. Lokeren
Lokeren
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
00:00
BREStheater
Brielle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
ATLAS Theater
Emmen
Ahoy
Rotterdam
00:00
Agnietenhof
Tiel
19:00
Abdijkerk Aduard
Aduard
vrijdag 17 januari 2020
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Broeder Dieleman
Rock Lobster, Antwerpen
20:00
Duo Macondo
Protestants Kerkje, Oudenbosch
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Posttheater, Arnhem
Cameretten - Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
Deelder & vd Lek
Podium Victorie, Alkmaar
20:45
Mothership
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
JB Meijers - Deltaboy
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
2000 Motels
Patronaat, Haarlem
Sara Kroos
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Limburgs Oratoriumkoor & Symfonieorkest Concertato
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Lyapis-98
Paard, Den Haag
Echt Gebeurd op Reis
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Johannette Zomer
Ottone, Utrecht
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
JJ Sharp & The SaltyDog
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Waylon
Musis, Arnhem
20:30
Eva van Manen / Litzberg
Mezz, Breda
20:30
Leonard Cohen Tribute Band
Mezz, Breda
21:30
Kris Kross Amsterdam
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Red Forrest
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Physical Graffiti
Metropool, Hengelo
22:00
Menno Solo
Melkweg, Amsterdam
20:00
Zea Mays
Melkweg, Amsterdam
19:30
Aries
Melkweg, Amsterdam
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Hadewych Doet De Dames
Markant Uden, Uden
20:30
Hilltop Howlers
Luxor Live, Arnhem
20:15
New Cool Collective
Luxor Live, Arnhem
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
ESNS in LOLA met / Hickeys / Teepee / Tús Nua/Genuine Jacks
LOLA050, Groningen
20:00
Mystic Prophecy (D) + Mob Rules (D)
Little Devil, Tilburg
00:00
Fay Claassen
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Sheila
Koninklijk Circus, Brussel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Yora Rienstra - UP
Hoftheater, Raalte
20:30
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12)
Het Veur Theater, Leidschendam
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Het Punt, Vroomshoop
20:00
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Het Klooster, Woerden
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Het Kielzog, Hoogezand
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Marco Hovius Plays Pearl Jam
Hedon, Zwolle
20:30
King of the World
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Adele Project - Someone like you
Fulcotheater, IJsselstein
21:00
The Royal Dutch Scam
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
Jan Akkerman
Duycker, Hoofddorp
20:00
Harry Sacksioni
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
The Howl & The Hum
Doornroosje, Nijmegen
Frans Bauer - Live in Concert
DNK, Assen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
DNK, Assen
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Diligentia, Den Haag
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Deleyaman
De Piek, Vlissingen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Ogtent, Duiven
20:15
Javier Guzman - Guzman
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Queen The Music
De Muze, Noordwijk
20:15
Philippe Geubels - Geubels en de Hollanders
De Maaspoort, Venlo
20:00
Enge Buren - BASTA!
De Klif, Nijmegen
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jan Rot - O Ja!
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
De Dillewijn, Ankeveen
The Dirty Daddies
De Bonte Wever, Assen
20:00
Up The Irons
dB's, Utrecht
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:15
Raìces Cubanas on tour 2020
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cultura, Ede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Chassé Theater, Breda
23:00
Mr. Knowhow
Café De Toeter, Groningen
20:30
Absolutely Floyd
Cacaofabriek, Helmond
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Myllesweerd, Mill
Percossa - DOUBLE BILL
C.C. Lokeren, Lokeren
00:00
Jan Beuving - Rotatie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Spo Dee O Dee
Burgerweeshuis, Deventer
00:00
René van Meurs - Hunkert
BREStheater, Brielle
20:30
Time Bandits
Boerderij, Zoetermeer
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Jeff Parker / New Breed
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Six String Sessions
Bibelot, Dordrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
ATLAS Theater, Emmen
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Agnietenhof, Tiel
19:00
René Groothof
Abdijkerk Aduard, Aduard