PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -107
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 17 jan
Doornroosje
Nijmegen
1
20:00
Spant!
Bussum
Ahoy
Rotterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Protestants Kerkje
Oudenbosch
20:00
Ottone
Utrecht
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
De Klif
Nijmegen
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Rock Lobster
Antwerpen
20:00
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Sijthoff
Leiden
20:00
De Piek
Vlissingen
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Wijkcentrum Alleman
Amstelveen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Cultura
Ede
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
De Ogtent
Duiven
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
1
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Hedon
Zwolle
1
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Mezz
Breda
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Mezz
Breda
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Xinix
Nieuwendijk

vrijdag 17 januari 2020

Foto The Howl & The Hum
The Howl & The Hum Doornroosje, Nijmegen
1
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Spant!, Bussum
Foto De Vrienden van Amstel LIVE
De Vrienden van Amstel LIVE Ahoy, Rotterdam
20:00
Waylon Musis, Arnhem
20:00
Giovanca Honours Diana Ross Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Analogues Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Sheila Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Sara Kroos Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Simon & Garfunkel Revival Band Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Iris Hond Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Duo Macondo Protestants Kerkje, Oudenbosch
20:00
Johannette Zomer Ottone, Utrecht
20:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2 Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater De Tuin, Leusden
20:00
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Enge Buren - BASTA! De Klif, Nijmegen
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Do - Mijn Kleine Huis Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Spo Dee O Dee Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Up The Irons dB's, Utrecht
20:00
Dutch Eagles Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Harry Sacksioni DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Mystic Prophecy (D) + Mob Rules (D) Little Devil, Tilburg
20:00
Broeder Dieleman Rock Lobster, Antwerpen
20:00
Zea Mays Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Limburgs Oratoriumkoor & Symfonieorkest Concertato Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Brederode, Scholten & Glerum Sijthoff, Leiden
20:00
Deleyaman De Piek, Vlissingen
20:00
JJ Sharp & The SaltyDog Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Sweet Mary Jane Wijkcentrum Alleman, Amstelveen
20:00
ESNS in LOLA met / Hickeys / Teepee / Tús Nua/Genuine Jacks LOLA050, Groningen
20:00
Bart Peeters Deluxe Lotto Arena, Antwerpen
20:15
New Cool Collective Luxor Live, Arnhem
20:15
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Cultura, Ede
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Ogtent, Duiven
20:15
Max van den Burg - Paasbest Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek De Dillewijn, Ankeveen
20:15
JB Meijers - Deltaboy Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Raìces Cubanas on tour 2020 Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Javier Guzman - Guzman De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Ali B - Koorts Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Daan Boom - De Eerste Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Diligentia, Den Haag
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Jonathan Jeremiah & Amsterdam Sinfonietta Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
1
20:15
Beatles & Beyond - The LSB Experience Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Dominic Seldis Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Hadewych Doet De Dames Markant Uden, Uden
20:15
Jan Rot - O Ja! De Kattendans, Bergeijk
20:15
Queen The Music De Muze, Noordwijk
20:15
Philippe Geubels - Geubels en de Hollanders De Maaspoort, Venlo
20:15
Marco Hovius Plays Pearl Jam Hedon, Zwolle
1
20:15
Tineke Schouten - Highlights Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’ Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Leonard Cohen Tribute Band Mezz, Breda
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
The Aristocrats Spirit of 66, Verviers
20:30
Absolutely Floyd Cacaofabriek, Helmond
20:30
Physical Graffiti Metropool, Hengelo
20:30
Time Bandits Boerderij, Zoetermeer
20:30
Hilltop Howlers Luxor Live, Arnhem
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Murth Mossel - #NoFilter Meervaart, Amsterdam
20:30
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12) Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Werftheater, Utrecht
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Zaantheater, Zaandam
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Kind van twee werelden - Thijs Borsten & Lucretia van der Vloot Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën Posttheater, Arnhem
20:30
King of the World Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
Jeff Parker / New Breed Bimhuis, Amsterdam
20:30
Adele Project - Someone like you Fulcotheater, IJsselstein
20:30
VOF De Kunst - Het bloed kruipt Jan van Besouw, Goirle
20:30
Lyapis-98 Paard, Den Haag
20:30
2000 Motels Patronaat, Haarlem
20:30
Tumblin’ Triad + Animal Road Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Michael Moore Quartet Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Eva van Manen / Litzberg Mezz, Breda
20:30
Six String Sessions Bibelot, Dordrecht
20:45
Mothership Podium Victorie, Alkmaar
21:00
The Royal Dutch Scam ECI Cultuurfabriek, Roermond
Deelder & vd Lek Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Jan Akkerman Duycker, Hoofddorp
21:00
Sam Baker Xinix, Nieuwendijk
Pagina -107