PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1076
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 12 dec
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
G.C. ‘t Kwadrant
Diegem
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
AINSI
Maastricht
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
Theater Rotterdam
Rotterdam
5
1
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Idea
Soest
1
Mezz
Breda
1
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Het Huis Verloren
Hoorn
1
P60
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Bibelot
Dordrecht
1
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Zeelandhallen
Goes
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
CHV Noordkade
Veghel
Gebr. De Nobel
Leiden
1
20:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Heineken Music Hall
Amsterdam
17
2
20:00
Werftheater
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
2
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Doelen
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
3
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Grenswerk
Venlo
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
TivoliVredenburg
Utrecht
10
1
20:15
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
De Kelder
Amersfoort
20:30
Taverne
Bergen
20:30
NAXT Stage
Almelo
1
1
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Wilminktheater
Enschede
Boerderij
Zoetermeer
2
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
1
013
Tilburg
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Sportpaleis
Antwerpen
1
20:30
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Paradox
Tilburg
1
20:30
Club Vibes
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
So What!
Gouda
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Pul
Uden
1
De Peppel
Zeist
1
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Mezz
Breda
1
Gebouw T
Bergen op Zoom
1
21:00
Musicon
Den Haag
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
SuperMarkt
Den Haag
1
21:00
Het Bolwerk
Sneek

vrijdag 12 december 2014

20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid Posttheater, Arnhem
20:00
André Manuel - Het Geval Apart Flint, Amersfoort
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Intgeniep - Op en haar G.C. ‘t Kwadrant, Diegem
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent Spant!, Bussum
20:00
De Dijk Paradiso, Amsterdam
20:00
Orgaanklap Duycker, Hoofddorp
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Amsterdam Klezmer Band AINSI, Maastricht
20:00
Brokstukken - Heavy Balls Gryphus, Vierlingsbeek
Foto Blaudzun
Blaudzun Theater Rotterdam, Rotterdam
5
1
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino! De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Theater Idea, Soest
1
Foto Vandenberg's Moonkings
Vandenberg's Moonkings Mezz, Breda
1
20:00
Steak Number Eight dB's, Utrecht
20:00
The Pink Floyd Sound Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Dayna Kurtz Het Huis Verloren, Hoorn
1
Kayak P60, Amstelveen
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
traumahelikopter Bibelot, Dordrecht
1
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out) De Poorterij, Zaltbommel
20:00
3J'S / Anita Meijer / Do / Lange Frans / Leona Philippo / Nielson / X Zeelandhallen, Goes
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Waylon Metropool, Hengelo
20:00
Nathalie Baartman - Louter De Molenberg, Delfzijl
20:00
De Partizanen - De Partizanen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Miles! ft. Michael Varekamp & Ntjam Rosie Spant!, Bussum
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers (try-out) Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jeroen Kant CHV Noordkade, Veghel
Foto Niels Geusebroek
Niels Geusebroek Gebr. De Nobel, Leiden
1
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg! C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Foto Triggerfinger
Triggerfinger Heineken Music Hall, Amsterdam
17
2
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow Werftheater, Utrecht
Foto Novastar
Novastar Doornroosje, Nijmegen
2
20:00
Piepschuim - Recept Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow Chassé Theater, Breda
20:00
Stevie Ann De Doelen, Rotterdam
20:00
State-X New Forms Paard, Den Haag
20:00
John Coffey Area 51 Skatepark, Eindhoven
3
20:00
Cameretten Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Road Trip Tour Grenswerk, Venlo
20:15
Stef Bos Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Nits - NITS? Figi Theater, Zeist
20:15
Kasper van Kooten - Karakters Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! Theater De Veste, Delft
20:15
De Raggende Manne De Helling, Utrecht
20:15
Hafla | Daoudia, Latifa Raafat & Rachid Kasmi Meervaart, Amsterdam
20:15
Danny Guinan / Ed Veltrop / John Flierman / O'Dreams Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt Cultura, Ede
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Theater aan de Schie, Schiedam
Foto Kensington
Kensington TivoliVredenburg, Utrecht
10
1
20:15
Jan De Smet / Sarah Bettens / Tom Theuns Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Trinity Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Eric Koller - blijft thuis! Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Kurt Elling & Jazz Orchestra of the Concertgebouw Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2014 De Muze, Noordwijk
20:15
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Ashton Brothers - Treasures Flint, Amersfoort
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Van Dik Hout + Inge van Calkar De Kelder, Amersfoort
20:30
Leif de Leeuw Taverne, Bergen
20:30
Infloyd NAXT Stage, Almelo
1
1
20:30
Bert Hadders & De Nozems De Oosterpoort, Groningen
20:30
Stef Kamil Carlens Wilminktheater, Enschede
Foto DeWolff
DeWolff Boerderij, Zoetermeer
2
20:30
Only Seven Left Burgerweeshuis, Deventer
1
Metal All Stars 013, Tilburg
20:30
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling) Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:30
Fixkes + Swinder Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Foto Clouseau
Clouseau Sportpaleis, Antwerpen
1
20:30
Voor De Prijzen en De Roem Theater Sneek, Sneek
20:30
Marjolijn van Kooten - In principe wel Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Flat Earth Society Paradox, Tilburg
1
20:30
Atlantic Attraction / Duncan Idaho Club Vibes, Rotterdam
20:30
Vrijdag & Sandifort | Löyly (première) Meervaart, Amsterdam
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out) Theater PePijn, Den Haag
20:30
The Cool Quest Luxor Live, Arnhem
20:30
Julian Sas Jubileumshow Groene Engel, Oss
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out) Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Sham 69 Little Devil, Tilburg
21:00
Concert bij Kaarslicht met Tijgerlelie en Liselot Mol So What!, Gouda
21:00
Feis / Winne ECI Cultuurfabriek, Roermond
Foto The Fortunate Sons
The Fortunate Sons De Pul, Uden
1
Foto Jan Akkerman & Bert Heerink
Jan Akkerman & Bert Heerink De Peppel, Zeist
1
21:00
The Deaf Hedon, Zwolle
21:00
Scrappy Tapes - CaVa? CaVa! Mezz, Breda
1
Foto Tim Knol
Tim Knol Gebouw T, Bergen op Zoom
1
21:00
Blue J Musicon, Den Haag
21:00
Peter Gabriel - Undercoversessie Roepaen, Ottersum
21:00
Postcards From Mars / Willem Wits De Bakkerij, Castricum
21:00
Jaya The Cat SuperMarkt, Den Haag
1
21:00
Letz Zep Het Bolwerk, Sneek
Pagina -1076