PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1074
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 12 dec
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Club Vibes
Rotterdam
20:30
Taverne
Bergen
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
1
Sportpaleis
Antwerpen
1
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Paradox
Tilburg
1
20:30
Theater Sneek
Sneek
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
NAXT Stage
Almelo
1
1
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
013
Tilburg
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Boerderij
Zoetermeer
2
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
De Kelder
Amersfoort
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Musicon
Den Haag
21:00
Mezz
Breda
1
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
Corneel
Lelystad
Gebouw T
Bergen op Zoom
1
21:00
So What!
Gouda
21:00
Little Devil
Tilburg
De Pul
Uden
1
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
SuperMarkt
Den Haag
1
De Peppel
Zeist
1
21:30
De Zwerver
Oostende
21:30
Xinix
Nieuwendijk
21:30
P3
Purmerend
1
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
EKKO
Utrecht
23:00
Dynamo
Eindhoven
1
23:45
Melkweg
Amsterdam
23:45
Ndrgrnd (Underground)
Nijmegen
za 13 dec
De Vossenkuil
Oud-Vossemeer
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Gigant
Apeldoorn
ECI Cultuurfabriek
Roermond
14:00
De Badcuyp
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
1
16:00
Concerto
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
1
19:30
De Meester
Almere
Melkweg
Amsterdam
2
19:30
Iduna
Drachten
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Flint
Amersfoort
De Vorstin
Hilversum
20:00
De Vorstin
Hilversum
1
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
De Ark
Schiedam
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Ankerhal
Saasveld
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Poppodium Romein
Leeuwarden
1
1
20:00
De 5 Molens
Schiedam
20:00
Energiehuis
Dordrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
6
1
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
20:00
De Schakel
Gilze
20:00
Trinitatiskapel
Dordrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Tag Bruxelles
Brussel
20:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
Paradiso
Amsterdam
1
Dystopia
Den Haag
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Paard
Den Haag
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam

vrijdag 12 december 2014

20:15
Hafla | Daoudia, Latifa Raafat & Rachid Kasmi Meervaart, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2014 De Muze, Noordwijk
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Nits - NITS? Figi Theater, Zeist
20:30
Fixkes + Swinder Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Atlantic Attraction / Duncan Idaho Club Vibes, Rotterdam
20:30
Leif de Leeuw Taverne, Bergen
20:30
Only Seven Left Burgerweeshuis, Deventer
1
Foto Clouseau
Clouseau Sportpaleis, Antwerpen
1
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out) Theater PePijn, Den Haag
20:30
Bert Hadders & De Nozems De Oosterpoort, Groningen
20:30
Flat Earth Society Paradox, Tilburg
1
20:30
Voor De Prijzen en De Roem Theater Sneek, Sneek
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out) Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Infloyd NAXT Stage, Almelo
1
1
20:30
Vrijdag & Sandifort | Löyly (première) Meervaart, Amsterdam
20:30
Marjolijn van Kooten - In principe wel Theater 't Pand, Gorinchem
Metal All Stars 013, Tilburg
20:30
Stef Kamil Carlens Wilminktheater, Enschede
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling) Theater de Blauwe Kei, Veghel
Foto DeWolff
DeWolff Boerderij, Zoetermeer
2
20:30
The Cool Quest Luxor Live, Arnhem
20:30
Van Dik Hout + Inge van Calkar De Kelder, Amersfoort
20:30
Julian Sas Jubileumshow Groene Engel, Oss
20:30
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje Theater De Storm, Winterswijk
21:00
Letz Zep Het Bolwerk, Sneek
21:00
Blue J Musicon, Den Haag
21:00
Scrappy Tapes - CaVa? CaVa! Mezz, Breda
1
21:00
Feis / Winne ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
King of the World Corneel, Lelystad
Foto Tim Knol
Tim Knol Gebouw T, Bergen op Zoom
1
21:00
Concert bij Kaarslicht met Tijgerlelie en Liselot Mol So What!, Gouda
21:00
Sham 69 Little Devil, Tilburg
Foto The Fortunate Sons
The Fortunate Sons De Pul, Uden
1
21:00
Peter Gabriel - Undercoversessie Roepaen, Ottersum
21:00
Postcards From Mars / Willem Wits De Bakkerij, Castricum
21:00
The Deaf Hedon, Zwolle
21:00
Jaya The Cat SuperMarkt, Den Haag
1
Foto Jan Akkerman & Bert Heerink
Jan Akkerman & Bert Heerink De Peppel, Zeist
1
21:30
The 45s De Zwerver, Oostende
21:30
Ray Bonneville Xinix, Nieuwendijk
21:30
Zwammstein P3, Purmerend
1
22:00
Akwasi Doornroosje, Nijmegen
22:15
Youp van 't Hek - Wat is de vraag? Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
22:30
Morblus Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Cultfarm Invites: Antal EKKO, Utrecht
23:00
Eindhoven Metal Meeting Afterparty Dynamo, Eindhoven
1
23:45
JP / Tom Harding Melkweg, Amsterdam
23:45
The White Blax Ndrgrnd (Underground), Nijmegen

zaterdag 13 december 2014

Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier De Vossenkuil, Oud-Vossemeer
Hans Liberg - ATTACCA C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Kayak Gigant, Apeldoorn
Pendejo ECI Cultuurfabriek, Roermond
14:00
Djam presentatie jazzcombo's De Badcuyp, Amsterdam
Foto Eindhoven Metal Meeting met o.a. At The Gates + Ensiferum + Triptykon
Eindhoven Metal Meeting met o.a. At The Gates + Ensiferum + Triptykon Effenaar, Eindhoven
1
16:00
Vonder & Bloom Concerto, Amsterdam
17:00
Gravel Road Café de Pilaren, Alkmaar
1
19:30
Celt-n-Folk: Omnia (Earth Warrior Tour, Laatste show!) + Support De Meester, Almere
Foto One Ok Rock
One Ok Rock Melkweg, Amsterdam
2
19:30
Stappers Als Toen XXL Iduna, Drachten
20:00
A NIGHT WITH ST. LUCY; XAD, MOMENT 22, MCFLY - THE TRAMP Winston, Amsterdam
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid Posttheater, Arnhem
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
The Hague Reggae All Stars Musicon, Den Haag
20:00
Miles! ft. Michael Varekamp & Ntjam Rosie Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent Flint, Amersfoort
The Toasters De Vorstin, Hilversum
20:00
Infloyd speel Amused to Death & Dark Side of the Moon De Vorstin, Hilversum
1
20:00
Roos Galjaard Nijend 24, Anderen
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Kizzy De Ark, Schiedam
20:00
Birth of Joy Grounds, Rotterdam
20:00
Kim Wilde / Nena Ankerhal, Saasveld
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Oude Luxor Theater, Rotterdam
Foto Clouseau
Clouseau Sportpaleis, Antwerpen
Foto Jett Rebel
Jett Rebel Poppodium Romein, Leeuwarden
1
1
20:00
Kizzy De 5 Molens, Schiedam
20:00
Rumbata Beat Band Energiehuis, Dordrecht
Foto Bløf
Bløf Ziggo Dome, Amsterdam
6
1
20:00
Premièreconcert Marlene Hemmer & Friends Edesche Concertzaal, Ede
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out) De Schakel, Gilze
20:00
Koninklijk Dordrechts Mannenkoor KNA / Nelleke van der Wees / Ophelia Trinitatiskapel, Dordrecht
20:00
Letz Zep Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Saidjah ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Ash Code Tag Bruxelles, Brussel
20:00
Kings Crossing / St. Vincent & The Grenadines / Tripper O.J.C. De Trucker, Pijnacker
Foto De Dijk
De Dijk Paradiso, Amsterdam
1
Shaking Godspeed Dystopia, Den Haag
20:00
Orgaanklap Manifesto, Hoorn
20:00
State-X New Forms Paard, Den Haag
20:00
Eric van Sauers - Ontroert C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers (try-out) Theater Hof 88, Almelo
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow Werftheater, Utrecht
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Nathalie Baartman - Louter Koningshof, Maassluis
20:00
Al Di Meola North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino! De Kleine Komedie, Amsterdam
Pagina -1074