PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1073
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 17 dec
Junushoff Theater
Wageningen
1
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
TivoliVredenburg
Utrecht
4
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
De Schavuit
Zeist
Boerderij
Zoetermeer
8
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Chassé Theater
Breda
Paradiso
Amsterdam
10
20:30
De Badcuyp
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Parktheater
Eindhoven
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
1
22:00
BIRD
Rotterdam
do 18 dec
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
01:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
10
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Vera
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
Heineken Music Hall
Amsterdam
10
013
Tilburg
3
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Capitole
Gent
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
De Reehorst
Ede
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
De Onderbroek
Nijmegen
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Paradiso
Amsterdam
2
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Grote Markt
Haarlem
1
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Oosterpoort
Groningen
1
Doornroosje
Nijmegen
1
3
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Odeon
Veldhoven
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Taverne
Bergen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
1
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
2
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Mezz
Breda
21:00
De Badcuyp
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
22:00
BIRD
Rotterdam
23:30
Paradiso
Amsterdam
vr 19 dec
00:00
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
Theater De Winsinghhof
Roden
Paradox
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal

woensdag 17 december 2014

Foto Ali B beken(d)t
Ali B beken(d)t Junushoff Theater, Wageningen
1
20:15
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt Schouwburg de Lawei, Drachten
Foto Dotan
Dotan TivoliVredenburg, Utrecht
4
20:15
3JS - Acoustic Christmas Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Comedy Inc. De Schavuit, Zeist
Foto The Sirens ft Anneke van Giersbergen, Liv Kristine & Kari Rueslåtten
The Sirens ft Anneke van Giersbergen, Liv Kristine & Kari Rueslåtten Boerderij, Zoetermeer
8
20:30
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje Theater PePijn, Den Haag
20:30
Fernando Lameirinhas Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Stef Bos Chassé Theater, Breda
Foto dEUS
dEUS Paradiso, Amsterdam
10
20:30
Koorpresentatie o.l.v. Carmen Gomes De Badcuyp, Amsterdam
20:30
Rick de Leeuw Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2014 Parktheater, Eindhoven
21:00
El Drifte Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Jaap Boots - Donderweg One Man Show Vera, Groningen
22:00
The Fauns Paradiso, Amsterdam
1
22:00
Tuur Moens BIRD, Rotterdam

donderdag 18 december 2014

Hadewych Minis Theater de Stoep, Spijkenisse
Hans Liberg - ATTACCA C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
01:00
Gorgon City Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Foto Meshuggah
Meshuggah Melkweg, Amsterdam
10
19:30
At The Gates / Morbus Chron / Triptykon Trix, Antwerpen
19:30
Cesar Zuiderwijk: Drummoires Vera, Groningen
20:00
Taymir Paradiso, Amsterdam
20:00
Popquiz: Britse Muziek Iduna, Drachten
Foto Ben Howard
Ben Howard Heineken Music Hall, Amsterdam
10
Foto Blaudzun
Blaudzun 013, Tilburg
3
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theater de Mythe, Goes
20:00
Pieter Embrechts 30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Stef Bos Capitole, Gent
20:00
Jaap Boots: "Mijn leven in de fast-lane van de popmuziek" (DONDER-DA Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
André Manuel - Het Geval Apart Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Nathalie Baartman - Louter Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Gé Reinders / Syb van der Ploeg Schouwburg Venray, Venray
20:00
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out) Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Dik Hout Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen Wilminktheater, Enschede
20:00
Danny van Kessel, Glenn Gaddum e.a. De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Piepschuim - Recept De Reehorst, Ede
20:00
René van Meurs - Voor de Storm Toomler Theater, Amsterdam
20:00
John Coffey De Onderbroek, Nijmegen
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow De Kattendans, Bergeijk
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Theater Geert Teis, Stadskanaal
Foto dEUS
dEUS Paradiso, Amsterdam
2
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino! Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
De Partizanen - De Partizanen Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent DeLaMar, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Fransche School Culemborg, Culemborg
The Doors Alive Hedon, Zwolle
20:00
Schudden - Perrongeluk Schouwburg Almere, Almere
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen Musis, Arnhem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2014 Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Nits - NITS? Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Blue Night Concerts: New Cool Collective Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Jasper van Kuijk - Schoon Schip Meervaart, Amsterdam
20:15
Novastar Effenaar, Eindhoven
20:15
Sandra van Nieuwland TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Eric Koller - blijft thuis! Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Foto Hozier
Hozier Grote Markt, Haarlem
1
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling) Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Cabarestafette Meervaart, Amsterdam
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht Wilminktheater, Enschede
20:30
Fernando Lameirinhas Schouwburg Amphion, Doetinchem
Foto Lucky Fonz III
Lucky Fonz III De Oosterpoort, Groningen
1
Foto Jett Rebel
Jett Rebel Doornroosje, Nijmegen
1
3
20:30
Karsu Dönmez | From New York to Istanbul Meervaart, Amsterdam
20:30
Saint Pepsi EKKO, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Amok Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Marjolijn van Kooten - In principe wel Theater PePijn, Den Haag
20:30
Rick de Leeuw Odeon, Veldhoven
20:30
Atlantic Attraction SuperMarkt, Den Haag
20:30
Speelman & Speelman Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Comedyclub Bergen Taverne, Bergen
20:30
Donnerwetter Luxor Live, Arnhem
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Comedy Inc. Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
1
20:30
YELLE Bitterzoet, Amsterdam
2
21:00
De Kift Luxor Live, Arnhem
21:00
The Fauns Mezz, Breda
21:00
Thomas Baggerman Trio invites Frits Landesbergen De Badcuyp, Amsterdam
21:00
How to throw a Christmas party Hedon, Zwolle
22:00
Mark de Jong BIRD, Rotterdam
23:30
Reindier Paradiso, Amsterdam

vrijdag 19 december 2014

00:00
Paradisoul Paradiso, Amsterdam
dEUS Koninklijk Circus, Brussel
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier Theater De Winsinghhof, Roden
Benjamin Herman / Daniel von Piekartz Paradox, Tilburg
Hadewych Minis Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pagina -1073