Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Cultuurhuis De Zeepziederij
Bree
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Effenaar
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Simplon
Groningen
21:00
Vera
Groningen
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:00
Hofman
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
Chassé Theater
Breda
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. De Pas
Heesch
Chassé Theater
Breda
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Agora Theater Druten
Druten
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Walhalla
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Storm
Winterswijk
Scheldetheater
Terneuzen
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Theater `t Spieker
Eibergen
00:00
C.C. Deurne
Deurne
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Cpunt Theater
Hoofddorp
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Odeon
Zwolle
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
19:00
Baroeg
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Marekerk
Leiden
Ahoy
Rotterdam
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
013
Tilburg
donderdag 23 januari 2020
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Dominic Seldis
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Dutch Eagles
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Hadewych Doet De Dames
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Theater De Veste, Delft
20:15
Sam Baker
Cultuurhuis De Zeepziederij, Bree
20:15
Handsome Poets
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Insane Clown Posse
Effenaar, Eindhoven
20:30
Stefano Keizers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
The 'Ten Years After' 69 Woodstock Set
Patronaat, Haarlem
20:30
Anton Eger / Matt Calvert / Niels Broos / Robin Mullarkey
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Stefano Keizers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
The Inclusion of the Excluded
Paradiso, Amsterdam
20:30
Tineke Schouten - Highlights
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
John Medeski
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Ohmns
Simplon, Groningen
21:00
Kittyhawk Bomber Billies
Vera, Groningen
21:00
Purple Pilgrims - Muziek op Donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
21:00
Hofman Live: A. Johnson + Folvo
Hofman, Utrecht
22:00
Litzberg
Merleyn, Nijmegen
vrijdag 24 januari 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Chassé Theater, Breda
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rayen Panday - Trigger
C.C. De Pas, Heesch
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Chassé Theater, Breda
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Werftheater, Utrecht
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater de Koornbeurs, Franeker
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Zaantheater, Zaandam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Storm, Winterswijk
Lebbis - De Ervaring
Scheldetheater, Terneuzen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Mart Hillen In Concert
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Schouwburg Ogterop, Meppel
Angela Groothuizen - Lueke binge
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater `t Spieker, Eibergen
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
C.C. Deurne, Deurne
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Het Postkantoor, Bovenkarspel
The Bentleys - To Liverpool And Back
Cpunt Theater, Hoofddorp
Do - Mijn Kleine Huis
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
De Meenthe, Steenwijk
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Odeon, Zwolle
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
Dominic Seldis
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
De Harmonie, Leeuwarden
19:00
Circle J
Baroeg, Rotterdam
Kim Petras
Melkweg, Amsterdam
19:30
New Cool Collective
Paard, Den Haag
19:30
Antwerp Gipsy Ska Orkestra
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Pieter Jan Leusink - Stabat Mater
Marekerk, Leiden
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
Spant!, Bussum
20:00
The Analogues
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Axelle Red
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
20:00
Arno
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League
De Helling, Utrecht
20:00
Her Majesty
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
The John Martyn Project
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Tuin, Leusden
Hatsune Miku
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Raìces Cubanas on tour 2020
Agnietenhof, Tiel
20:00
Broeder Dieleman - Theatertour
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Sven Figee - Van Bach tot Blues
Het Klooster, Woerden
20:00
Hef
Hedon, Zwolle
20:00
Gerard Cox - De grote grijze belofte
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Spo Dee O Dee
Melkweg, Amsterdam
20:00
A.Rose
Cinetol, Amsterdam
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
De Domijnen, Sittard
20:00
Hadewych Doet De Dames
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Parkgebouw, Rijssen
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Dopebwoy
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Port Noir
Melkweg, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
20:00
Purple Pilgrims
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Ferocious Dog
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Humo's Rock Rally 2020
De Zwerver, Oostende
20:00
Kraak & Smaak
013, Tilburg