PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1061
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 17 jan
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Duycker
Hoofddorp
Patronaat
Haarlem
2
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Iduna
Drachten
20:00
De Hege Fonnen
Lemmer
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Bimhuis
Amsterdam
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
TivoliVredenburg
Utrecht
3
1
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
De Kelder
Amersfoort
1
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Musis
Arnhem
20:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
N9
Eeklo
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Musicon
Den Haag
21:00
De Badcuyp
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
21:00
Mezz
Breda
21:30
Patronaat
Haarlem
1
22:00
Xinix
Nieuwendijk
22:00
Effenaar
Eindhoven
1
Merleyn
Nijmegen
1
22:00
De Fles
Spijkenisse
23:00
Doornroosje
Nijmegen
zo 18 jan
14:00
BIRD
Rotterdam
14:00
Podium 10
Bladel
14:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
14:30
Boerderij
Zoetermeer
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
Gigant
Apeldoorn
1
1
15:00
De Kleine Waarheid
Zaandam
15:00
De Bosuil
Weert
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
Little Devil
Tilburg
15:30
Mezz
Breda
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
1
16:00
Concerto
Amsterdam
16:30
Theater PePijn
Den Haag
1
17:00
Taverne
Bergen
17:00
De Fles
Spijkenisse
Dynamo
Eindhoven
3
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Jansstheater
Lochem
Patronaat
Haarlem
1
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
3
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
(Bar Restaurant) Sijf
Rotterdam
20:15
`t Patronaat
Mierlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
So What!
Gouda
1
21:00
Musicon
Den Haag
ma 19 jan
19:00
EKKO
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1

zaterdag 17 januari 2015

20:00
Jaya The Cat Baroeg, Rotterdam
20:00
JP & The Seeger Session Band Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Stef Bos Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
René van Meurs - Voor de Storm BREStheater, Brielle
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht Chassé Theater, Breda
20:00
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Nexo Shape Duycker, Hoofddorp
Foto Vandenberg's Moonkings
Vandenberg's Moonkings Patronaat, Haarlem
2
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Orchestre Tout Puissant Marcel Duchamp Grounds, Rotterdam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Orpheus, Apeldoorn
20:00
Madelijne Kool - Kool aan de Gang Singer Theater, Laren
20:00
Karel Boehlee Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Pink Faces Iduna, Drachten
20:00
Lach het weg De Hege Fonnen, Lemmer
20:00
Krakersijland Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Vrouwen willen maar 1 ding Wilminktheater, Enschede
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jasper Blom Quartet Bimhuis, Amsterdam
20:00
Zeno - A tribute to Toto De Vorstin, Hilversum
20:15
Kasper van Kooten - Karakters Diligentia, Den Haag
1
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Wende Snijders - Winterreise Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Mich Walschaerts - Duizend man sterk Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Foto Oscar & The Wolf
Oscar & The Wolf TivoliVredenburg, Utrecht
3
1
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out) Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
In Gesprek Met Mijn Moordenaar Theater De Tuin, Leusden
20:15
Fernando Lameirinhas Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
The Silent Song Podium onder de toren, Grootschermer
20:15
Raìces Cubanas Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Cameretten De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Eric Koller - blijft thuis! Flint, Amersfoort
20:15
Pieter Derks - Zo Goed Als Nieuw De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Kees van Amstel / Soundos Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Zaantheater, Zaandam
20:30
Zijlstra | Geen Krimp Meervaart, Amsterdam
20:30
Synaesthesia / X-Panda Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje Werftheater, Utrecht
20:30
Pater Moeskroen De Kelder, Amersfoort
1
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Jan Rot - Kampvuur Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Max van den Burg - Amok Chassé Theater, Breda
20:30
Izaline Calister / Leoni Jansen Musis, Arnhem
20:30
Martijn Oosterhuis PopEi, Eindhoven
20:30
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise) Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
The Bluesbones / The Nimmo Brothers De Bosuil, Weert
21:00
Mangold + CTN + Queens of the Galaxy De Bakkerij, Castricum
21:00
Mad About Mountains / Byron Bay N9, Eeklo
21:00
Sex Drive Little Devil, Tilburg
21:00
Golden Caves Musicon, Den Haag
21:00
Amsterdam Soul Club De Badcuyp, Amsterdam
21:00
Stars Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Nico Dijkshoorn Taverne, Bergen
21:00
Star Club West Mezz, Breda
21:30
Matthew Caws Patronaat, Haarlem
1
22:00
Musest Xinix, Nieuwendijk
22:00
Bonzai Classics Effenaar, Eindhoven
1
Foto Soak
Soak Merleyn, Nijmegen
1
22:00
Midnight Temptation De Fles, Spijkenisse
23:00
Exium / Oscar Mulero / Pfirter Doornroosje, Nijmegen

zondag 18 januari 2015

14:00
Brazilian Afternoon (The Breakfast Club) BIRD, Rotterdam
14:00
Divah and The Mama's Boys Podium 10, Bladel
14:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Theater Zuidplein, Rotterdam
14:30
Lefthand Freddy Boerderij, Zoetermeer
14:30
Trijntje Oosterhuis - Acoustic Sunday Sessions Leidse Schouwburg, Leiden
Foto Afterslag
Afterslag Gigant, Apeldoorn
1
1
15:00
Cara De Kleine Waarheid, Zaandam
15:00
TekaTock & Komatsu De Bosuil, Weert
15:00
The Silent Song Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
Burgfest: Dyscordia (B) + Herfst (B) + Caedere + Fenris + Insanity Rei Little Devil, Tilburg
15:30
Diff Mezz, Breda
16:00
Tommy Moustache Grand Café Koekenbier, Alkmaar
1
16:00
Jo Sarah Concerto, Amsterdam
16:30
Jan Rot Theater PePijn, Den Haag
1
17:00
Laundromat Taverne, Bergen
17:00
Chilly Willy De Fles, Spijkenisse
Foto Caliban + Bury Tomorrow + Dream on Dreamer + Any Given Day
Caliban + Bury Tomorrow + Dream on Dreamer + Any Given Day Dynamo, Eindhoven
3
20:00
Ludovico Einaudi Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out) Jansstheater, Lochem
Foto Monomyth
Monomyth Patronaat, Haarlem
1
20:00
Sunday Night Jazz met Wirtz/ Kalf/ Kesselaar De Badcuyp, Amsterdam
Foto Snoop Dogg
Snoop Dogg Patronaat, Haarlem
1
20:00
Karmaflow (The Rock Opera Première) Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
3
Foto Kraftwerk
Kraftwerk Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Cristina Branco North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Cindy Peress (Bar Restaurant) Sijf, Rotterdam
20:15
Jasper van Kuijk - Schoon Schip `t Patronaat, Mierlo
20:15
Kasper van Kooten - Karakters De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Raìces Cubanas Agora Theater Druten, Druten
20:30
Matthew Caws (Nada Surf) EKKO, Utrecht
21:00
Rökkurró So What!, Gouda
1
21:00
All Misery Musicon, Den Haag

maandag 19 januari 2015

19:00
DNA - Herman Brood Academie EKKO, Utrecht
20:00
Lenette van Dongen - Roedel Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
Pagina -1061