Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
Hall Of Fame
Tilburg
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Werftheater
Utrecht
Spirit of 66
Verviers
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
C.C. Wevelgem
Wevelgem
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Mainstage
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
P60
Amstelveen
P60
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Cinetol
Amsterdam
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Jeugdtheater De krakeling
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:45
Trix
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Dorpshuis 't Zoetzand
Beusichem
Kennemer Theater
Beverwijk
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
Koninklijk Circus
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Botanique
Brussel
19:30
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Paard
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Omval
Diemen
Energiehuis
Dordrecht
Energiehuis
Dordrecht
De Meerpaal
Dronten
De Meerpaal
Dronten
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Koornbeurs
Franeker
19:45
C.C. De Werft
Geel
21:30
Vooruit
Gent
20:00
Trefpunt
Gent
19:00
Vooruit
Gent
Simplon
Groningen
Cafe Stiels
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Kielzog
Hoogezand
De Harmonie
Leeuwarden
Het Depot
Leuven
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Veluvine
Nunspeet
20:00
C.C. Palethe
Overpelt
Hoftheater
Raalte
Hoftheater
Raalte
ECI Cultuurfabriek
Roermond
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
WORM
Rotterdam
woensdag 21 oktober 2020
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater aan de Schie, Schiedam
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater aan de Schie, Schiedam
Iris Hond
Theater de Stoep, Spijkenisse
Beperkt Houdbaar - De Première
De Meenthe, Steenwijk
Ed Struijlaart - Alles op Rood
De Meenthe, Steenwijk
Clan Of Xymox
Hall Of Fame, Tilburg
Festival Circolo: The Alternative
013, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Werftheater, Utrecht
Rosedale
Spirit of 66, Verviers
Postmen
Theater De Leest, Waalwijk
Postmen
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Alex Agnew - An Evening with Alex Agnew
C.C. Wevelgem, Wevelgem
Ares
Hedon, Zwolle
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 22 oktober 2020
Shirma Rouse
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Maxi Jazz
Podium Victorie, Alkmaar
Joe Buck
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Montis, Goudsmit en Directie
Podium Victorie, Alkmaar
Harry Sacksioni - Unlocked!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kolbak
P60, Amstelveen
Glennis Grace
P60, Amstelveen
Jeroen van der Boom - Live in het Theater
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Ambassade - ADE
Paradiso, Amsterdam
The Mauskovic Dance Band
Melkweg, Amsterdam
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
DeLaMar, Amsterdam
21:00
Lisa Loeb - Extase
Theater Bellevue, Amsterdam
De Ambassade - ADE
Paradiso, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
Teebs
Paradiso, Amsterdam
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
DeLaMar, Amsterdam
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Jappie en Michiel Thompson / The Grey Pants
Cinetol, Amsterdam
19:00
Lisa Loeb - Extase
Theater Bellevue, Amsterdam
DIEHELEDING - 1001
Jeugdtheater De krakeling, Amsterdam
Super- Sonic Jazz Festival - ADE
Paradiso, Amsterdam
19:45
Fulco
Trix, Antwerpen
K3 - Dromentour
Orpheus, Apeldoorn
K3 - Dromentour
Orpheus, Apeldoorn
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Orpheus, Apeldoorn
De Jeugd Van Tegenwoordig
Musis, Arnhem
Focus
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Freek de Jonge - Asociale afstand
Dorpshuis 't Zoetzand, Beusichem
Martijn Kardol - Welkom
Kennemer Theater, Beverwijk
Rick de Leeuw
Mezz, Breda
Plien en Bianca - En nu dan?
Chassé Theater, Breda
Pomme
Koninklijk Circus, Brussel
The Chainsmokers
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Abnormal - Coca Cola Sessions: The radar station
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Esinam
Botanique, Brussel
19:30
ABnormal - Double Bill: Mathieu Serruys +Liew Niyomkarn
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Flip Noorman - Leonard Cohen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dana Winner - Samen ... Weer Verder Gaan
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
De Kift
Paard, Den Haag
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater de Kampanje, Den Helder
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater De Omval, Diemen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Energiehuis, Dordrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Energiehuis, Dordrecht
Jim van der Zee - Starting the Engine
De Meerpaal, Dronten
Jim van der Zee - Starting the Engine
De Meerpaal, Dronten
Lakshmi
Theater de Koornbeurs, Franeker
Lakshmi
Theater de Koornbeurs, Franeker
19:45
René van Meurs - Hunkert
C.C. De Werft, Geel
21:30
Videodroom: Chantal Acda & Eric Thielemans ‘koyaanisqatsi: Life Out Of
Vooruit, Gent
20:00
Danny Blue And The Old Socks
Trefpunt, Gent
19:00
Videodroom: Chantal Acda & Eric Thielemans ‘koyaanisqatsi: Life Out Of
Vooruit, Gent
Abdomen / Drowning Echo
Simplon, Groningen
Saskia Laroo / Warren Byrd
Cafe Stiels, Haarlem
Paul Haenen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Rootsriders - Marley75
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris
Cpunt Theater, Hoofddorp
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris
Cpunt Theater, Hoofddorp
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Albert Hammond Sr.
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
De eeuw van Harry Belafonte
Het Kielzog, Hoogezand
Lucas Hamming - Haast
De Harmonie, Leeuwarden
Clouseau
Het Depot, Leuven
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Ogterop, Meppel
Van Dik Hout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Van Dik Hout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Ares
Doornroosje, Nijmegen
Ronald Snijders - Een avond met mij
Veluvine, Nunspeet
20:00
Nigel Williams
C.C. Palethe, Overpelt
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Hoftheater, Raalte
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Hoftheater, Raalte
Johan Goossens - In het beste geval
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Johan Goossens - In het beste geval
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Elfie Tromp - NIET VANDAAG SATAN (maar wel vanavond)
Theater Walhalla, Rotterdam
Global Charming / Kidbug
WORM, Rotterdam