Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Nieuwe KHL
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Jeugdtheater De krakeling
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Odeon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
20:00
C.C. Wevelgem
Wevelgem
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Spirit of 66
Verviers
Spirit of 66
Verviers
De Maaspoort
Venlo
CHV Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Werftheater
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
Werftheater
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Hall Of Fame
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
WORM
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
ECI Cultuurfabriek
Roermond
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Hoftheater
Raalte
Hoftheater
Raalte
20:00
C.C. Palethe
Overpelt
Veluvine
Nunspeet
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Het Depot
Leuven
De Harmonie
Leeuwarden
Het Kielzog
Hoogezand
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cafe Stiels
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Simplon
Groningen
21:30
Vooruit
Gent
20:00
Trefpunt
Gent
19:00
Vooruit
Gent
19:45
C.C. De Werft
Geel
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Meerpaal
Dronten
De Meerpaal
Dronten
Energiehuis
Dordrecht
Energiehuis
Dordrecht
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Paard
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Circus
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Botanique
Brussel
19:30
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
Dorpshuis 't Zoetzand
Beusichem
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Musis
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
woensdag 21 oktober 2020
Tinlicker
Melkweg, Amsterdam
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ode aan Wim Statius Muller
Concertgebouw, Amsterdam
21:00
Lisa Loeb - Extase
Theater Bellevue, Amsterdam
Steve Smyth
Tolhuistuin, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
DeLaMar, Amsterdam
Mooie Noten - voorronde 2
De Nieuwe KHL, Amsterdam
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ode aan Wim Statius Muller
Concertgebouw, Amsterdam
19:00
Lisa Loeb - Extase
Theater Bellevue, Amsterdam
Weval (duo)
Melkweg, Amsterdam
DIEHELEDING - 1001
Jeugdtheater De krakeling, Amsterdam
Super- Sonic Jazz Festival - ADE
Paradiso, Amsterdam
Tim Fransen - De Mens en Ik
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Mylene & Rosanne - #twintytwinty
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 22 oktober 2020
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Schouwburg Odeon, Zwolle
Sacred Sundays: Torus
Hedon, Zwolle
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Theater de Spiegel, Zwolle
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Schouwburg Odeon, Zwolle
Soft Machine
Boerderij, Zoetermeer
Fuse live
Figi Theater, Zeist
20:00
Alex Agnew - An Evening with Alex Agnew
C.C. Wevelgem, Wevelgem
Het Gezelschap
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
The Bluesbones
Spirit of 66, Verviers
Arena
Spirit of 66, Verviers
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
De Maaspoort, Venlo
The Pact featuring Tollak Ollestad
CHV Noordkade, Veghel
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Werftheater, Utrecht
Judy Blank
TivoliVredenburg, Utrecht
Roosbeef
TivoliVredenburg, Utrecht
Bobo Stenson Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
Popronde Poppodium Pre-Party
De Helling, Utrecht
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Werftheater, Utrecht
Judy Blank
TivoliVredenburg, Utrecht
PAX the humanoid
Hall Of Fame, Tilburg
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Festival Circolo: The Alternative
013, Tilburg
Eva Crutzen - Opslaan als
Agnietenhof, Tiel
Iris Hond
De Meenthe, Steenwijk
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Elfie Tromp - NIET VANDAAG SATAN (maar wel vanavond)
Theater Walhalla, Rotterdam
Global Charming / Kidbug
WORM, Rotterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Johan Goossens - In het beste geval
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Johan Goossens - In het beste geval
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Hoftheater, Raalte
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Hoftheater, Raalte
20:00
Nigel Williams
C.C. Palethe, Overpelt
Ronald Snijders - Een avond met mij
Veluvine, Nunspeet
20:15
Ares
Doornroosje, Nijmegen
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Theater de Kom, Nieuwegein
Van Dik Hout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Van Dik Hout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Ogterop, Meppel
Clouseau
Het Depot, Leuven
Lucas Hamming - Haast
De Harmonie, Leeuwarden
De eeuw van Harry Belafonte
Het Kielzog, Hoogezand
Albert Hammond Sr.
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris
Cpunt Theater, Hoofddorp
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris
Cpunt Theater, Hoofddorp
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Rootsriders - Marley75
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Saskia Laroo / Warren Byrd
Cafe Stiels, Haarlem
Paul Haenen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Abdomen / Drowning Echo
Simplon, Groningen
21:30
Videodroom: Chantal Acda & Eric Thielemans ‘koyaanisqatsi: Life Out Of
Vooruit, Gent
20:00
Danny Blue And The Old Socks
Trefpunt, Gent
19:00
Videodroom: Chantal Acda & Eric Thielemans ‘koyaanisqatsi: Life Out Of
Vooruit, Gent
19:45
René van Meurs - Hunkert
C.C. De Werft, Geel
Lakshmi
Theater de Koornbeurs, Franeker
Lakshmi
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jim van der Zee - Starting the Engine
De Meerpaal, Dronten
Jim van der Zee - Starting the Engine
De Meerpaal, Dronten
Stefano Keizers - Sorry Baby
Energiehuis, Dordrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Energiehuis, Dordrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater De Omval, Diemen
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
De Kift
Paard, Den Haag
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Podium Hoge Woerd, De Meern
Dana Winner - Samen ... Weer Verder Gaan
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Flip Noorman - Leonard Cohen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pomme
Koninklijk Circus, Brussel
The Chainsmokers
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Abnormal - Coca Cola Sessions: The radar station
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Esinam
Botanique, Brussel
19:30
ABnormal - Double Bill: Mathieu Serruys +Liew Niyomkarn
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Rick de Leeuw
Mezz, Breda
Plien en Bianca - En nu dan?
Chassé Theater, Breda
Martijn Kardol - Welkom
Kennemer Theater, Beverwijk
Freek de Jonge - Asociale afstand
Dorpshuis 't Zoetzand, Beusichem
Focus
Gebouw-T, Bergen op Zoom
De Jeugd Van Tegenwoordig
Musis, Arnhem
K3 - Dromentour
Orpheus, Apeldoorn
K3 - Dromentour
Orpheus, Apeldoorn