PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1053
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 05 feb
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Effenaar
Eindhoven
Luxor Live
Arnhem
1
20:30
Taverne
Bergen
1
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:45
P60
Amstelveen
21:00
Vera
Groningen
21:00
Mezz
Breda
22:00
BIRD
Rotterdam
Merleyn
Nijmegen
1
vr 06 feb
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Iduna
Drachten
20:00
C.C. Kadans
Wuustwezel
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Lux
Nijmegen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Theater aan de Brink
laren
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Victorie
Alkmaar
1
20:00
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Poppodium Volt
Sittard
2
20:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
6
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Arsenaal Theater
Vlissingen
1
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Bibelot
Dordrecht
1
20:00
Little Devil
Tilburg
1
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
1
20:00
Flint
Amersfoort
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
1
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
C.C. De Werft
Geel
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
dB's
Utrecht
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Bibelot
Dordrecht
3
1
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
ACU
Utrecht
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
1
1
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:45
De Kargadoor
Utrecht
20:45
Duycker
Hoofddorp
21:00
Mezz
Breda
21:00
De Bakkerij
Castricum
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
1
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
De Bonte Wever
Assen
21:00
Nederland Drie
Wateringen
21:30
Paradiso
Amsterdam
21:30
Patronaat
Haarlem

donderdag 05 februari 2015

20:30
Maria de Fatima | 40 Jaar Fado Meervaart, Amsterdam
20:30
Symphonic Attraction – club night by philzuid Effenaar, Eindhoven
Foto Che Sudaka
Che Sudaka Luxor Live, Arnhem
1
20:30
Singer-Songwriter Sessions Taverne, Bergen
1
20:30
Paradiso Orchestra Paradiso, Amsterdam
20:45
Henny Vrienten P60, Amstelveen
21:00
VanderLinde + Marco Hovius Vera, Groningen
21:00
No More Jack + Sailing To Suez i.s.m. POB Mezz, Breda
22:00
Salsa Meets Jazz Sessions BIRD, Rotterdam
Foto Paulusma
Paulusma Merleyn, Nijmegen
1

vrijdag 06 februari 2015

Henry van Loon | Sluimer De Kleine Komedie, Amsterdam
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise) Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Joris Linssen & caramba Theater aan de Schie, Schiedam
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
DeWolff Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Che Sudaka Melkweg, Amsterdam
20:00
Orgelrecital Sietze de Vries Edesche Concertzaal, Ede
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Peter Pan Speedrock • Magnetic Spacemen • Maycingers Iduna, Drachten
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen C.C. Kadans, Wuustwezel
20:00
TenTemPiés Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Diverse artiesten - Roots & Blues Night Out Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Rick de Leeuw Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Jaap van der Wal - Dystopia Lux, Nijmegen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Afterpartees Paard, Den Haag
20:00
Johan Goossens - Daglicht Theater aan de Brink, laren
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Cabaretteketet Deventer Schouwburg, Deventer
Foto Wishbone Ash
Wishbone Ash Victorie, Alkmaar
1
20:00
Diana Jones Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Resistance Het Podium, Hoogeveen
Foto Diablo BLVD
Diablo BLVD Poppodium Volt, Sittard
2
20:00
Landmark 105 CHV Noordkade, Veghel
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag! C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Sons Of Bill Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Max van den Burg - Amok Dok6, Panningen
20:00
Hans Liberg Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Schudden - Perrongeluk De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Adrian Crowley De Kapel (DomusDela), Eindhoven
20:00
Frank van Pamelen - Complot Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Agnes Gosling / Maria Mendes Quartet / Ntjam Rosie North Sea Jazz Club, Amsterdam
Foto Jason Mraz
Jason Mraz Ziggo Dome, Amsterdam
6
20:00
The Original USA Gospel Singers Agnietenhof, Tiel
Bruut! - Mad Pack Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Rob Acda Award 2014-2015 Voorronde 4 Patronaat, Haarlem
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Brokstukken - Heavy Balls Theater PePijn, Den Haag
Foto Memphis Maniacs
Memphis Maniacs Arsenaal Theater, Vlissingen
1
20:00
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Roosbeef Bibelot, Dordrecht
1
20:00
The Darkest Red Little Devil, Tilburg
1
20:00
Fedde le Grand Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Stef Bos C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
20:00
René van Meurs - Voor de Storm Theater Idea, Soest
20:00
Eric Koller - blijft thuis! Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Henny Vrienten De Oosterpoort, Groningen
1
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid Flint, Amersfoort
20:15
Cameretten De Dialoog, Ermelo
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Stadsschouwburg Groningen, Groningen
1
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Spant!, Bussum
20:15
René Froger Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Voor De Prijzen en De Roem De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Linde Nijland / Törf Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
3J'S Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Ali B beken(d)t C.C. De Werft, Geel
20:30
Marike Jager Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Sterling Roswell dB's, Utrecht
20:30
Gundogs / Duketown Dogs Groene Engel, Oss
20:30
Creative Mindz - Broc versus black 10/Jredsun/Ginelly/The White dogs/R De Flux, Zaandam
20:30
Lach het weg Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje Agora Theater Druten, Druten
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater Schouwburg Het Park, Hoorn
Foto Typhoon
Typhoon Bibelot, Dordrecht
3
1
20:30
Maarten Ebbers & Nina de la Croix | Meer hebben we niet nodig Meervaart, Amsterdam
20:30
Wax Witches ACU, Utrecht
20:30
Definition of Madmen Luxor Live, Arnhem
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen Werftheater, Utrecht
20:30
Jungle By Night Burgerweeshuis, Deventer
1
1
20:30
The Security Project - Celebration Peter Gabriel Boerderij, Zoetermeer
20:45
Yorick van Norden De Kargadoor, Utrecht
20:45
Shaking Godspeed Duycker, Hoofddorp
21:00
Newmoon Mezz, Breda
21:00
Pseudo Slang (USA) / D.V.O.D.V. / Stretzz De Bakkerij, Castricum
Foto Dope D.O.D.
Dope D.O.D. Kroepoekfabriek, Vlaardingen
1
21:00
In Gesprek Met Mijn Moordenaar Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Professor Nomad Session - tribute to Neil Young De Bosuil, Weert
21:00
Jack White-Undercoversessie Roepaen, Ottersum
21:00
Di-rect De Bonte Wever, Assen
21:00
Ed Struijlaart Nederland Drie, Wateringen
21:30
Fritz Kalkbrenner Paradiso, Amsterdam
21:30
mantra machine Patronaat, Haarlem
Pagina -1053