PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1046
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 20 feb
20:00
Huistheater De Steenakker
Haps
Dynamo
Eindhoven
3
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Hedon
Zwolle
1
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Gigant
Apeldoorn
1
1
20:15
Bibelot
Dordrecht
20:15
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Spant!
Bussum
1
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Schouwburg Rex
Mol
20:15
De Nieuwe Regentes
Den Haag
1
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
De Warande
Turnhout
20:15
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Atak
Enschede
1
20:30
De Bosuil
Weert
2
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Patronaat
Haarlem
2
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
EKKO
Utrecht
1
20:30
Theater De Omval
Diemen
Simplon
Groningen
1
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
P3
Purmerend
1
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
De Kargadoor
Utrecht
20:45
De Kargadoor
Utrecht
Bibelot
Dordrecht
2
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
Altstadt
Eindhoven
Mezz
Breda
1
21:00
CHV Noordkade
Veghel
21:00
Roepaen
Ottersum
Gebouw T
Bergen op Zoom
3
2
21:00
Victorie
Alkmaar
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
ACU
Utrecht
21:00
Nederland Drie
Wateringen
21:30
De Flux
Zaandam
21:30
JVC De Schuit
Katwijk
22:00
Vera
Groningen
22:00
De Fles
Spijkenisse
22:00
Little Devil
Tilburg
23:00
RADION
Amsterdam
2
5
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
23:30
Paradiso
Amsterdam
za 21 feb
SplotsZ
Roelofarendsveen
De Peppel
Zeist
Schouwburg Lochem
Lochem
Bon theater
Medemblik
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Kantine Walhalla
Rotterdam
Dok6
Panningen
15:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
15:00
Grounds
Rotterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
1
19:00
Melkweg
Amsterdam
7
2
19:30
De Meester
Almere
19:30
Hedon
Zwolle
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
M.C. Cactus
Sint-Andries
19:30
De Pit
Terneuzen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Magasin 4
Brussel
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Bosuil
Weert
Metropool
Hengelo
2
20:00
De Vorstin
Hilversum
6
013
Tilburg
2
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Schouwburg
Kortrijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Paradiso
Amsterdam

vrijdag 20 februari 2015

20:00
Frank van Pamelen - Complot Huistheater De Steenakker, Haps
Foto 36 Crazyfists
36 Crazyfists Dynamo, Eindhoven
3
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Roosbeef Hedon, Zwolle
1
20:00
De Partizanen - De Partizanen Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Renegades Of Rhythm: Cut Chemist / DJ Shadow Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Bo Saris Gigant, Apeldoorn
1
1
20:15
Lucas Hamming Bibelot, Dordrecht
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Harry Sacksioni - 65 Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Zaantheater, Zaandam
20:15
Lach het weg TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Spant!, Bussum
1
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Singer Theater, Laren
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Rick de Leeuw Schouwburg Rex, Mol
20:15
Huub van der Lubbe De Nieuwe Regentes, Den Haag
1
20:15
Amelia Curran Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Miss Montreal Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Straight No Chaser Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015 De Warande, Turnhout
20:15
Mad About Mountains Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
20:30
Max van den Burg - Amok Theater Bellevue, Amsterdam
Foto King of the World
King of the World Atak, Enschede
1
20:30
Jeff Scott Soto + Terry Ilous (acoustic) De Bosuil, Weert
2
20:30
Baciamolemani Hedon, Zwolle
20:30
Camera Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Cameretten Posttheater, Arnhem
20:30
Tutu Puoane TivoliVredenburg, Utrecht
Foto We Were Promised Jetpacks (SCO)
We Were Promised Jetpacks (SCO) Patronaat, Haarlem
2
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Van Dik Hout Luxor Live, Arnhem
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen Theater PePijn, Den Haag
20:30
Murphey's Law Boerderij, Zoetermeer
20:30
The Elementary Penguins Luxor Live, Arnhem
20:30
My Blue Van EKKO, Utrecht
1
20:30
Eric Koller - blijft thuis! Theater De Omval, Diemen
Foto Kovacs
Kovacs Simplon, Groningen
1
20:30
Marike Jager Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Stream of Passion P3, Purmerend
1
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Ben van Dungen Quartet / Deborah J. Carter Bimhuis, Amsterdam
David Corley De Kargadoor, Utrecht
20:45
Mieke van Veen De Kargadoor, Utrecht
Foto Ronnie Flex
Ronnie Flex Bibelot, Dordrecht
2
21:00
Chip taylor / John Platania Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
del-Toros + Rene SG Fucking Hell + Cuda Altstadt, Eindhoven
Foto Scott Bradlee & Postmodern Jukebox - UITVERKOCHT
Scott Bradlee & Postmodern Jukebox - UITVERKOCHT Mezz, Breda
1
21:00
John Henry & The Fellow Associates CHV Noordkade, Veghel
21:00
Skunk Anansie-Undercoversessie Roepaen, Ottersum
Foto Chasing Rainbows / Paulusma
Chasing Rainbows / Paulusma Gebouw T, Bergen op Zoom
3
2
21:00
The Perfect Tool Victorie, Alkmaar
21:00
The Juke Joints Paradiso, Amsterdam
21:00
mantra machine ACU, Utrecht
21:00
Adeia, Conspiracy, ReSolve Nederland Drie, Wateringen
21:30
Punkrockheavymetalkaraokeband De Flux, Zaandam
21:30
Luminize JVC De Schuit, Katwijk
22:00
Dope Body Vera, Groningen
22:00
the firm De Fles, Spijkenisse
22:00
Mantar Little Devil, Tilburg
23:00
WhoMadeWho RADION, Amsterdam
2
5
Foto 10 Years of Magnetron Music; now we’re talking!
10 Years of Magnetron Music; now we’re talking! Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
23:30
Dels Paradiso, Amsterdam

zaterdag 21 februari 2015

The Elementary Penguins SplotsZ, Roelofarendsveen
SHREDFEST De Peppel, Zeist
Pater Moeskroen Schouwburg Lochem, Lochem
Daniël Arends - Carte Blanche Bon theater, Medemblik
Niels Geusebroek - Here Am I De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Henry van Loon | Sluimer Kantine Walhalla, Rotterdam
Joris Linssen & caramba Dok6, Panningen
15:00
Amelia Curran Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
15:00
Hippe Gasten Grounds, Rotterdam
17:00
Sabiens Blender Café de Pilaren, Alkmaar
1
19:00
Black Label Society Melkweg, Amsterdam
7
2
19:30
Focus De Meester, Almere
19:30
Ronnie Flex Hedon, Zwolle
19:30
Deerhoof Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Het Zesde Metaal M.C. Cactus, Sint-Andries
19:30
Facelifter / Fire Within / Hollow Familiar / Necro Nation De Pit, Terneuzen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
International Comedy Roulette Posttheater, Arnhem
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K De Maaspoort, Venlo
20:00
Valour Up Twice + Gifter Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
UK Subs Magasin 4, Brussel
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag! van Beresteyn, Veendam
20:00
Piepschuim - Recept De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Nu of Nooit 2015 - Finale De Bosuil, Weert
20:00
Nu of Nooit 2015 - Finale De Bosuil, Weert
Foto Afterpartees
Afterpartees Metropool, Hengelo
2
20:00
Bo Saris De Vorstin, Hilversum
6
Foto Kovacs
Kovacs 013, Tilburg
2
20:00
Nathalie Baartman - Louter Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Amsterdam Klezmer Band Schouwburg, Kortrijk
20:00
Brokstukken - Heavy Balls Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Herman Brood Academie on Tour: Movis / Find Us In Slumberland / Our Mi Paradiso, Amsterdam
Pagina -1046