PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1035
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 07 mrt
19:30
Burgerweeshuis
Deventer
19:30
De Meester
Almere
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Zaantheater
Zaandam
Sportpaleis
Antwerpen
2
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Wilminktheater
Enschede
Gashouder
Dedemsvaart
1
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
20:00
J.C. Crossroads
Kaatsheuvel
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Atak
Enschede
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
NTGent
Gent
1
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Victorie
Alkmaar
2
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Nijdrop
Opwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
1
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
De KultuurKlup
Elst
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
De hoogte
Winsum
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
C.C. De Klameare
Workum
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Brebl
Nijmegen
1
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Partycentrum De Ster
Nieuwkuijk
20:00
Podium Enter
Houten
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Trix
Antwerpen
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
RASA
Utrecht
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
20:00
De Pit
Terneuzen
20:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
1
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
Musis
Arnhem
2
20:15
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Spiegel
Zwolle
1
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
De Schakel
Gilze
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Poppodium Volt
Sittard
1
20:30
't Ukien
Kampen
Simplon
Groningen
1
20:30
De Kelder
Amersfoort
20:30
Stuk
Leuven
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
L'entrepot
Arlon
20:30
Groene Engel
Oss
BREStheater
Brielle
1
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:30
Boerderij
Zoetermeer
3
013
Tilburg
2
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
21:00
Café ‘t Spektakel
Asten

zaterdag 07 maart 2015

19:30
The Ex Burgerweeshuis, Deventer
19:30
Kiss classic albums weekend De Meester, Almere
20:00
Project Cover Duycker, Hoofddorp
20:00
Frank van Pamelen - Complot De Harmonie, Leeuwarden
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Zaantheater, Zaandam
Foto Anouk
Anouk Sportpaleis, Antwerpen
2
20:00
Urbanus Zelf! Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Wilminktheater, Enschede
Foto Aynsley Lister / Timo de Jong
Aynsley Lister / Timo de Jong Gashouder, Dedemsvaart
1
20:00
DIFF: EP-presentatie + Jack Bottleneck Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Schouwburg Almere, Almere
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Awna Teixeira Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
20:00
Maestro Lajos Pádár Boerderij Kamps, Rolde
20:00
Raw Flowers en the blackwater experience Cultuurkapel Deurne, Deurne
20:00
Kings of Blues J.C. Crossroads, Kaatsheuvel
20:00
Italian Dire Straits De Pul, Uden
20:00
Eric van Sauers - Ontroert De Maaspoort, Venlo
20:00
Danny Vera Atak, Enschede
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent NTGent, Gent
1
20:00
Johan Goossens - Daglicht Theater De Tuin, Leusden
20:00
Lola Green / Luna Mae / Marco Santos / Megan Brands / Monique Mijnals Grounds, Rotterdam
20:00
Janne Schra Doornroosje, Nijmegen
20:00
In Gesprek Met Mijn Moordenaar Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg! Schouwburg de Lawei, Drachten
Foto Mr. Polska
Mr. Polska Victorie, Alkmaar
2
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus Orpheus, Apeldoorn
20:00
Roosbeef 30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Bon Scotch Nijdrop, Opwijk
Nico Dijkshoorn - VUIG Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise) De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Gotcha! Gebr. De Nobel, Leiden
1
20:00
Mutt Dog County / Old Man's Riot / The Spree Musicon, Den Haag
20:00
Brokstukken - Cabaretteketet Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten De KultuurKlup, Elst
20:00
Jetty Mathurin - #LOL Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) De hoogte, Winsum
20:00
De Partizanen - De Partizanen Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor C.C. De Klameare, Workum
20:00
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
20:00
Cabarestafette De Kattendans, Bergeijk
20:00
Maydien Melkweg, Amsterdam
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Peter Corry - Celtic Rhythms Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Okieson Brebl, Nijmegen
1
20:00
De Deeldeliers (Bas van Lier / Jules Deelder) Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
3J'S Chassé Theater, Breda
20:00
Najib Amhali: I Amhali Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Jaman Partycentrum De Ster, Nieuwkuijk
20:00
Leif de Leeuw Band Podium Enter, Houten
20:00
Bo Saris Corneel, Lelystad
20:00
Boys Named Sue Het Bolwerk, Sneek
Tinashe Trix, Antwerpen
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Markant Uden, Uden
20:00
Amsterdam Klezmer Band RASA, Utrecht
20:00
Karlien Bartels en Roland Aalbers - Van Gogh in muziek Edesche Concertzaal, Ede
20:00
Steeler De Pit, Terneuzen
20:15
Fatoumata Diawara Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Foto Rayen Panday - Vrijspraak
Rayen Panday - Vrijspraak Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
1
20:15
Kirsten van Teijn De Weijer, Boxmeer
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Ali B beken(d)t C.C. Achterolmen, Maaseik
Foto Within Temptation
Within Temptation Musis, Arnhem
2
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:15
Harry Sacksioni - 65 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Theatertour 2015 Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Foto Miss Montreal
Miss Montreal Theater de Spiegel, Zwolle
1
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Lach het weg Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Max van den Burg - Amok Agora Theater Druten, Druten
20:30
Cameretten De Schakel, Gilze
20:30
Eric Koller - blijft thuis! C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Lucretia van der Vloot Musis, Arnhem
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk Werftheater, Utrecht
20:30
Mister and Mississippi Metropool, Hengelo
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out) Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Carel Kraayenhof De Oosterpoort, Groningen
20:30
Clan Of Xymox Poppodium Volt, Sittard
1
20:30
Muppetstuff 't Ukien, Kampen
Foto Ronnie Flex
Ronnie Flex Simplon, Groningen
1
20:30
Ntjam Rosie De Kelder, Amersfoort
20:30
Frazey Ford & Band Stuk, Leuven
20:30
Silvester | Regels zijn regels Meervaart, Amsterdam
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Brutus / Daggers / Raketkanon L'entrepot, Arlon
20:30
Rockabilly Night The Baoons + support Groene Engel, Oss
Foto Marike Jager
Marike Jager BREStheater, Brielle
1
Foto Marmozets
Marmozets Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:30
Pink Project - 20th anniversary show The Wall Essentials Boerderij, Zoetermeer
3
Foto Lucas Hamming / Sunday Sun
Lucas Hamming / Sunday Sun 013, Tilburg
2
21:00
Belgian Asociality 't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
21:00
Bombardier Muffy / The Gooch / Tsar Bompa Café ‘t Spektakel, Asten
Pagina -1035