Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Ahoy
Rotterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Ziggo Dome
Amsterdam
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
La Madeleine
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Cinetol
Amsterdam
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Melkweg
Amsterdam
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ahoy
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:45
Merleyn
Nijmegen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
C.C. De Werft
Geel
20:30
Hofman
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
NTGent
Gent
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:30
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Melkweg
Amsterdam
11:00
Westzijderkerk
Zaandam
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Trix
Antwerpen
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
19:00
PopEi
Eindhoven
20:15
Figi Theater
Zeist
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
De Maaspoort
Venlo
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater Concordia
Enschede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Melkweg
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
22:00
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Crea
Amsterdam
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Vera
Groningen
20:30
Metropool Enschede
Enschede
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
maandag 27 januari 2020
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
Conversations with Nick Cave
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Chase Rice
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 28 januari 2020
19:30
Wage War
Trix, Antwerpen
20:00
The Jungle Giants
Tolhuistuin, Amsterdam
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Parktheater, Eindhoven
20:30
The Big Chris Barber Band
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Tegen De Stroom In - The Looney Toons
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater de Speeldoos, Baarn
Slipknot
Ziggo Dome, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ride
Paradiso, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:00
RCI Showcases
PopEi, Eindhoven
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
Opera Melancholica
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Nick Cave
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Najib Amhali - Waar was ik?
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Les Trois Accords
La Madeleine, Brussel
Lebbis - De Ervaring
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Låpsley
Cinetol, Amsterdam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Parktheater, Eindhoven
20:00
JB Meijers - Deltaboy
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Hannah Williams & The Affirmations
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Handsome Poets
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Hadewych Doet De Dames
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Floor Jansen
Melkweg, Amsterdam
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Devendra Banhart
Ancienne Belgique (AB), Brussel
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
20:15
Daan Boom - De Eerste
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:45
Che Sudaka
Merleyn, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 29 januari 2020
19:00
Zazie
Koninklijk Circus, Brussel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. De Werft, Geel
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
Tyler Childers
Tolhuistuin, Amsterdam
Tino Martin
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Tindersticks
NTGent, Gent
20:00
The Silent Comedy
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sven Figee - Van Bach tot Blues
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:30
Songfestival-Singalong
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Sinem Kavus
Melkweg, Amsterdam
11:00
Rutger van Oeveren / Wouter Harbers
Westzijderkerk, Zaandam
20:00
Ruben Bausch
Patronaat, Haarlem
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Ride
Trix, Antwerpen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
19:00
RCI Showcases
PopEi, Eindhoven
20:15
Raìces Cubanas on tour 2020
Figi Theater, Zeist
Pieter Derks - Voor wat het waard is
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
Percossa
De Maaspoort, Venlo
19:30
Opera Melancholica
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Mart Hillen In Concert
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Theater Concordia, Enschede
Lebbis - De Ervaring
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Keb Mo
Melkweg, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Junushoff Theater, Wageningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Parktheater, Eindhoven
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cpunt Theater, Hoofddorp
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
John Martyn Project
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater aan de Schie, Schiedam
Jim van der Zee - Starting the Engine
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jan Rot - O Ja!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Maagd, Bergen op Zoom
Floor Jansen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
22:00
Elephant Stone
Merleyn, Nijmegen
Echt Gebeurd op Reis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Crea, Amsterdam
20:15
Daan Boom - De Eerste
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Common Holly
Vera, Groningen
20:30
Che Sudaka
Metropool Enschede, Enschede
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Brett Eldredge
Paradiso, Amsterdam
22:00
Brandy Clark
Paradiso, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Orpheus, Apeldoorn