Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Skatecafe
Amsterdam
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Dok6
Panningen
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Podium heino
Heino
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Fort33
Leusden
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
dB's
Utrecht
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Bibelot
Dordrecht
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Cacaofabriek
Helmond
Rotown
Rotterdam
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
de wormerveerse vermaning
Wormerveer
21:00
De X
Leiden
21:00
Het Bolwerk
Sneek
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
P3
Purmerend
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Grand Café De Vijfhoeck
Helmond
22:30
Vera
Groningen
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Gelderlandfabriek
Culemborg
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
00:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
Theater de Speeldoos
Baarn
SIN, Straattheater Instituut Nederland
Amsterdam
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
12:30
Cultuur Moerdijk
Moerdijk
14:00
Koel310
Alkmaar
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
15:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
15:00
Bimhuis
Amsterdam
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
15:00
Strandclub Zee
Scharendijke
15:00
De Perifeer
Deventer
15:00
Gigant
Apeldoorn
15:30
Podium 't Beest
Goes
15:30
Hippolytuskerk
Hippolytushoef
16:00
Cacaofabriek
Helmond
16:00
ss Rotterdam
Rotterdam
16:00
Cultuurhuis de Paulus
Oegstgeest
17:00
Kursaal Oostende
Oostende
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
Gebr. De Nobel
Leiden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Trix
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
19:30
013
Tilburg
20:00
Chassé Theater
Breda
TivoliVredenburg
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
zaterdag 25 januari 2020
20:00
Winterpeen Festival
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Nick Cave Tribute
Altstadt, Eindhoven
20:00
Dopebwoy
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Rapalje
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:00
Diamond Dogs
Manifesto, Hoorn
20:00
JazzLab Session: That 70's Soul
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Nationaal Jeugd Orkest (NJO)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Kraaien
Skatecafe, Amsterdam
20:00
STROOM Release Party
Dynamo, Eindhoven
20:15
Dominic Seldis
TivoliVredenburg, Utrecht
The Fortunate Sons
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Cabarestafette
Markant Uden, Uden
20:15
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Weijer, Boxmeer
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Dok6, Panningen
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
Enge Buren - BASTA!
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Ali B - Koorts
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Beperkt Houdbaar - De Première
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Diligentia, Den Haag
20:15
Hadewych Doet De Dames
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Jan Akkerman
Boerderij, Zoetermeer
20:30
De Kift - BAL
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:30
Donnie (NL)
Paradiso, Amsterdam
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Podium heino, Heino
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Fuad Hassen - Remmende Voorsprong
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
BREStheater, Brielle
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
De Oosterpoort, Groningen
20:30
In the Woods - Point Quiet
Fort33, Leusden
20:30
The Fire Harvest / The Sweet Release of Death
EKKO, Utrecht
20:30
Omar Ka & Fulaband, Lamin Saho, DJ Dave & Jeroen Pek
dB's, Utrecht
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Leoni Jansen & Erik Rutjes
De Groene Zwaan, De Rijp
20:30
Death Wave / Maple / The Tambles
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Tigre Blanco
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
The Dolmen
Bibelot, Dordrecht
Headie One
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Florian Lohoff Band
Café de Gouden Leeuw, Nispen
21:00
The Hoochies
Café de Gouden Leeuw, Nispen
21:00
Dandelion
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Bruce Soord
Cacaofabriek, Helmond
SONS
Rotown, Rotterdam
21:00
Farbod
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
Sam Baker
de wormerveerse vermaning, Wormerveer
21:00
Loxandra
De X, Leiden
21:00
Komatsu & Pander
Het Bolwerk, Sneek
22:00
LIVE: Kings and Jokers
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Vipers - Queen Tribute
P3, Purmerend
22:00
Yung Internet
Merleyn, Nijmegen
22:00
Lui Paard
Grand Café De Vijfhoeck, Helmond
22:30
Mind Fuji
Vera, Groningen
zondag 26 januari 2020
00:00
René van Meurs - Hunkert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Gelderlandfabriek, Culemborg
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
Theater de Speeldoos, Baarn
Marten de Paepe
SIN, Straattheater Instituut Nederland, Amsterdam
11:00
Duo Ebano
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Floor Jansen - middagshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
12:30
Helena Basilova / James Oesi
Cultuur Moerdijk, Moerdijk
14:00
Join The Band Sessions
Koel310, Alkmaar
14:00
Kwartair / Saxofoonkwartet Tango & Zo
PlusEtage, Baarle-Nassau
14:15
Pieter Jan Leusink - Stabat Mater
Concertgebouw, Amsterdam
15:00
Raìces Cubanas on tour 2020
Theater de Stoep, Spijkenisse
15:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
15:00
Anton Goudsmit / Stochelo Rosenberg
Bimhuis, Amsterdam
15:00
Calling Occupnats - Blank Manuskript
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:00
CCBlue
CHV Noordkade, Veghel
15:00
Mase Bridges
PopEi, Eindhoven
15:00
Nationaal Jeugd Orkest (NJO)
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
15:00
Sweet Mary Jane
Strandclub Zee, Scharendijke
15:00
DJ Extended & Kazimieras Jušinskas
De Perifeer, Deventer
15:00
Guus Essers / Patrick Holleeder / Tickle the Ivories
Gigant, Apeldoorn
15:30
Sam Baker
Podium 't Beest, Goes
15:30
Maria de Fátima - Portugese Fado
Hippolytuskerk, Hippolytushoef
16:00
Merijn Bisschop / Rianne Wilbers
Cacaofabriek, Helmond
16:00
Dutch Swing College Band - Dansen op het SS Rotterdam
ss Rotterdam, Rotterdam
16:00
Rie Kamura &Pieter Jan Belder
Cultuurhuis de Paulus, Oegstgeest
17:00
Antwerp Symphony Orchestra
Kursaal Oostende, Oostende
18:00
Roch Voisine
Koninklijk Circus, Brussel
18:30
Jan Rot - O Ja!
Beauforthuis, Austerlitz
Gloryhammer
Gebr. De Nobel, Leiden
Floor Jansen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Cannabis Corpse + Withered
Little Devil, Tilburg
19:30
1349 / Abbath / Vltimas
Trix, Antwerpen
Ferocious Dog
Melkweg, Amsterdam
19:30
Ten Years After performed by Hundred Seventy Split
013, Tilburg
20:00
Waylon
Chassé Theater, Breda
Two Door Cinema Club
TivoliVredenburg, Utrecht
Five Finger Death Punch
AFAS Live, Amsterdam