Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Ahoy
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Boerderij
Zoetermeer
Corneel
Lelystad
Effenaar
Eindhoven
Kursaal Oostende
Oostende
Burgerweeshuis
Deventer
AFAS Live
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
Q-Factory
Amsterdam
De Bosuil
Weert
Groene Engel
Oss
Burgerweeshuis
Deventer
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Manifesto
Hoorn
Botanique
Brussel
Le Forum
Liège
De Kattendans
Bergeijk
Boerderij
Zoetermeer
Luxor Live
Arnhem
Corneel
Lelystad
Klokgebouw
Eindhoven
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Studio 21
Hilversum
MECC
Maastricht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Deventer Schouwburg
Deventer
Korzo
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
P60
Amstelveen
De Harmonie
Leeuwarden
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Concertgebouw
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
De Schattelijn
Geertruidenberg
Posthuis Theater
Heerenveen
De Maaspoort
Venlo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Molenberg
Delfzijl
Het Klooster
Woerden
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Paard
Den Haag
Podium Victorie
Alkmaar
Fluor
Amersfoort
Tolhuistuin
Amsterdam
EKKO
Utrecht
Scala Theater
Utrecht
Gelderlandfabriek
Culemborg
Dorpshuis 't Zoetzand
Beusichem
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kargadoor
Utrecht
21:00
Poppodium Volt
Sittard
V11
Rotterdam
Cacaofabriek
Helmond
Metropool
Hengelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Podium 't Beest
Goes
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
CHV Noordkade
Veghel
Theater De Storm
Winterswijk
C.C. Bacchus
Aalsmeer
C.C Warenar
Wassenaar
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Theater De Omval
Diemen
Het Kielzog
Hoogezand
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg Odeon
Zwolle
Vera
Groningen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Flint
Amersfoort
Musis
Arnhem
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Leest
Waalwijk
Jan van Besouw
Goirle
Munttheater
Weert
De Eendracht
Gemert
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theaterhotel Almelo
Almelo
Zaantheater
Zaandam
22:00
Vorstin
Hilversum
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
vrijdag 30 oktober 2020
André Hazes - De Avond Van Je Leven
Ahoy, Rotterdam
Julian Lage Group
TivoliVredenburg, Utrecht
Danny Vera
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Gino Vannelli
Boerderij, Zoetermeer
This Is Jackson
Corneel, Lelystad
The Smiths Presumably
Effenaar, Eindhoven
Alex Agnew
Kursaal Oostende, Oostende
Brainpower
Burgerweeshuis, Deventer
Brit Floyd
AFAS Live, Amsterdam
30 Years Channel Zero
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Woodkid
TivoliVredenburg, Utrecht
Sandra van Nieuwland
Q-Factory, Amsterdam
De Janse Bagge Bend
De Bosuil, Weert
Antillectual / Camp High Gain / Drunktank
Groene Engel, Oss
Dan Tuffy
Burgerweeshuis, Deventer
Ryan McGarvey
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
De Kraaien
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Dossier Boombap
Manifesto, Hoorn
The Chats
Botanique, Brussel
Typh Barrow
Le Forum, Liège
Postmen
De Kattendans, Bergeijk
Boaz & Band
Boerderij, Zoetermeer
Popronde Poppodium Pre-Party
Luxor Live, Arnhem
Popronde Poppodium Pre-Party
Corneel, Lelystad
Eefje De Visser
Klokgebouw, Eindhoven
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Lochem, Lochem
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
La Fuente
Studio 21, Hilversum
'Waar was ik?' - Najib Amhali
MECC, Maastricht
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rayen Panday - Trigger
Deventer Schouwburg, Deventer
Rewire x Korzo #18
Korzo, Den Haag
Lakshmi
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Doodswens / Ggu:ll / Terzij De Horde
P60, Amstelveen
Brisk / Laurens de Man
De Harmonie, Leeuwarden
Tout Va Bien
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Dolly Dots - Sisters on Tour
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Ruud Bos
Concertgebouw, Amsterdam
De Dijk
Doornroosje, Nijmegen
Philippe Elan - Ma France en chansons
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Schattelijn, Geertruidenberg
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Posthuis Theater, Heerenveen
Lebbis - De Ervaring
De Maaspoort, Venlo
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
De Molenberg, Delfzijl
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Het Klooster, Woerden
20:30
Rattlesnake Shake
Groene Engel, Oss
20:30
Greetje Bijma / Kali Malone / Mark IJzerman / Sébastien Robert
Paard, Den Haag
Spyro Gyra
Podium Victorie, Alkmaar
De Kift
Fluor, Amersfoort
James Smith
Tolhuistuin, Amsterdam
Jason Waterfalls / The Young River
EKKO, Utrecht
Edwin Evers Band
Scala Theater, Utrecht
Elfie Tromp - NIET VANDAAG SATAN (maar wel vanavond)
Gelderlandfabriek, Culemborg
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Dorpshuis 't Zoetzand, Beusichem
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Iris Penning / Van Piekeren
De Kargadoor, Utrecht
21:00
Simon Keats
Poppodium Volt, Sittard
Coma
V11, Rotterdam
Lazuli
Cacaofabriek, Helmond
Maiden United
Metropool, Hengelo
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jasper Blom Quartet
Podium 't Beest, Goes
Symphonic Rocknight
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Zydeco La Louisiane
CHV Noordkade, Veghel
Jandino - Opgefokt
Theater De Storm, Winterswijk
Fabian Franciscus - Kleine wereld
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
C.C Warenar, Wassenaar
Pink Project - Pink Floyd The Best of
Theater de Kom, Nieuwegein
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Sven Ratzke - Where Are We Now
Theater De Omval, Diemen
Ancora - Wind in de Zeilen
Het Kielzog, Hoogezand
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Elke Vierveijzer - Lucht
Theater De Winsinghhof, Roden
Shirma Rouse - Acoustic Sessions
Schouwburg Odeon, Zwolle
De Kat
Vera, Groningen
Nesim - TaBoe!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Sanne Wallis de Vries - Heel
Flint, Amersfoort
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Musis, Arnhem
Frank Boeijen
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg De Kring, Roosendaal
3J'S - Het Beest Uitgekleed
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Van Dik Hout - Het is zo stil in mij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Charly Luske - The story of George Michael
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
GUIDO - Portraits of Tomorrow
Theater De Leest, Waalwijk
Dwight Dissels / Leona Philippo - Hart & Soul
Jan van Besouw, Goirle
Milo Berlijn - Mens erger je niet 1.5!
Munttheater, Weert
Percossa - UNPLUGGED
De Eendracht, Gemert
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
The Best of Simon & Garfunkel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
René van Meurs - Hunkert
Scheldetheater, Terneuzen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Zaantheater, Zaandam
22:00
Hoochie Mama Blues
Vorstin, Hilversum
22:00
00’s vs 10’s Night
Muziekcafé Helmond, Helmond
zaterdag 31 oktober 2020
So What's Next?
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven