Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Boerderij
Zoetermeer
Dorpshuis 't Zoetzand
Beusichem
20:30
Paard
Den Haag
Boom Chicago
Amsterdam
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Studio de Bakkerij
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Vorstin
Hilversum
22:00
Vorstin
Hilversum
DNK
Assen
De Kargadoor
Utrecht
De Kargadoor
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Voorveghter
Hardenberg
EKKO
Utrecht
Podium 't Beest
Goes
C.C. Martien van Doorne
Deurne
19:45
Trix
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Het Depot
Leuven
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
Studio 21
Hilversum
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Cacaofabriek
Helmond
De Maaspoort
Venlo
20:00
StudioGonz
Gouda
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Schattelijn
Geertruidenberg
Nieuwe Nor
Heerlen
Dynamo
Eindhoven
Munttheater
Weert
Munttheater
Weert
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Agora Theater Druten
Druten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Eendracht
Gemert
De Eendracht
Gemert
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
Werftheater
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Wilminktheater
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
Corneel
Lelystad
Luxor Live
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Groene Engel
Oss
Deventer Schouwburg
Deventer
Scheldetheater
Terneuzen
Scheldetheater
Terneuzen
Korzo
Den Haag
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Vestzaktheater
Enschede
De Smeltkroes
Maarheeze
Musis
Arnhem
Musis
Arnhem
Concertgebouw
Amsterdam
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Melkweg
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
21:00
Poppodium Volt
Sittard
C.C Warenar
Wassenaar
C.C Warenar
Wassenaar
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Podium Victorie
Alkmaar
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Omval
Diemen
Theater De Omval
Diemen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
vrijdag 30 oktober 2020
Gino Vannelli
Boerderij, Zoetermeer
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Dorpshuis 't Zoetzand, Beusichem
20:30
Greetje Bijma / Kali Malone / Mark IJzerman / Sébastien Robert
Paard, Den Haag
Greg Shapiro / Pep Rosenfeld - Lock Him Up
Boom Chicago, Amsterdam
Grof geschud - lijmen
Podium Reimerswaal, Rilland
GUIDO - Portraits of Tomorrow
Theater De Leest, Waalwijk
GUIDO - Portraits of Tomorrow
Theater De Leest, Waalwijk
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
ATLAS Theater, Emmen
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Hoochie Mama Blues
Vorstin, Hilversum
22:00
Hoochie Mama Blues
Vorstin, Hilversum
Iris Hond
DNK, Assen
Iris Penning / Van Piekeren
De Kargadoor, Utrecht
Iris Penning / Van Piekeren
De Kargadoor, Utrecht
James Smith
Tolhuistuin, Amsterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jandino - Opgefokt
Theater De Storm, Winterswijk
Jandino - Opgefokt
Theater De Storm, Winterswijk
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jason Waterfalls / The Young River
EKKO, Utrecht
Jasper Blom Quartet
Podium 't Beest, Goes
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. Martien van Doorne, Deurne
19:45
Juicy + Commander Spoon
Trix, Antwerpen
Julian Lage Group
TivoliVredenburg, Utrecht
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Zaantheater, Zaandam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Zaantheater, Zaandam
Kiki Schippers - Meer
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Kompromat
Het Depot, Leuven
Kurt Rosenwinkel Standards Trio
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
La Fuente
Studio 21, Hilversum
Lakshmi
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lazuli
Cacaofabriek, Helmond
Lebbis - De Ervaring
De Maaspoort, Venlo
20:00
Left Alive - livestream
StudioGonz, Gouda
London Calling #2
Paradiso, Amsterdam
Maartje & Kine - Speelbeesten
De Kleine Willem, Enschede
Maiden United
Metropool, Hengelo
Mark Foggo's Skasters
Melkweg, Amsterdam
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt
Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Kardol - Welkom
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Schattelijn, Geertruidenberg
Michelle David & The Gospel Sessions
Nieuwe Nor, Heerlen
Midnight
Dynamo, Eindhoven
Milo Berlijn - Mens erger je niet 1.5!
Munttheater, Weert
Milo Berlijn - Mens erger je niet 1.5!
Munttheater, Weert
Mintzkov
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Nesim - TaBoe!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Nesim - TaBoe!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Niels Geusebroek - Young at heart
Agora Theater Druten, Druten
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Percossa - UNPLUGGED
De Eendracht, Gemert
Percossa - UNPLUGGED
De Eendracht, Gemert
Philippe Elan - Ma France en chansons
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Werftheater, Utrecht
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Wilminktheater, Enschede
Pink Project - Pink Floyd The Best of
Theater de Kom, Nieuwegein
Pink Project - Pink Floyd The Best of
Theater de Kom, Nieuwegein
Popronde Poppodium Pre-Party
Corneel, Lelystad
Popronde Poppodium Pre-Party
Luxor Live, Arnhem
Postmen
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Rattlesnake Shake
Groene Engel, Oss
Rayen Panday - Trigger
Deventer Schouwburg, Deventer
René van Meurs - Hunkert
Scheldetheater, Terneuzen
René van Meurs - Hunkert
Scheldetheater, Terneuzen
Rewire x Korzo #18
Korzo, Den Haag
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Riza Tisserand
Vestzaktheater, Enschede
Rob Scheepers - Gulzig
De Smeltkroes, Maarheeze
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Musis, Arnhem
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Musis, Arnhem
Ruud Bos
Concertgebouw, Amsterdam
Ryan McGarvey
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Sagopa Kajmer
Melkweg, Amsterdam
Sandra van Nieuwland
Q-Factory, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Heel
Flint, Amersfoort
Sanne Wallis de Vries - Heel
Flint, Amersfoort
Shirma Rouse - Acoustic Sessions
Schouwburg Odeon, Zwolle
Shirma Rouse - Acoustic Sessions
Schouwburg Odeon, Zwolle
21:00
Simon Keats
Poppodium Volt, Sittard
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
C.C Warenar, Wassenaar
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
C.C Warenar, Wassenaar
Skerryvore
Melkweg, Amsterdam
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
So What's Next?
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Spyro Gyra
Podium Victorie, Alkmaar
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sven Ratzke - Where Are We Now
Theater De Omval, Diemen
Sven Ratzke - Where Are We Now
Theater De Omval, Diemen
Symphonic Rocknight
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Symphonic Rocknight
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
The Best of Simon & Garfunkel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk