PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -102
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 30 okt
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:45
Trix
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Zwerver
Oostende
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Boerderij
Zoetermeer
Corneel
Lelystad
Effenaar
Eindhoven
Kursaal Oostende
Oostende
Burgerweeshuis
Deventer
AFAS Live
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
Q-Factory
Amsterdam
De Bosuil
Weert
Groene Engel
Oss
Burgerweeshuis
Deventer
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Manifesto
Hoorn
Botanique
Brussel
20:00
Het Depot
Leuven
Le Forum
Liège
De Kattendans
Bergeijk
Boerderij
Zoetermeer
Luxor Live
Arnhem
Corneel
Lelystad
Klokgebouw
Eindhoven
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Studio 21
Hilversum
MECC
Maastricht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Deventer Schouwburg
Deventer
Korzo
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
P60
Amstelveen
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
‘t Gildenhuis
Rupelmonde
20:00
Cinetol
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Botanique
Brussel
20:00
StudioGonz
Gouda
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Concertgebouw
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
De Schattelijn
Geertruidenberg
Posthuis Theater
Heerenveen
De Maaspoort
Venlo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Molenberg
Delfzijl
Het Klooster
Woerden
Podium Victorie
Alkmaar
Fluor
Amersfoort
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
EKKO
Utrecht
Scala Theater
Utrecht
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:30
Groene Engel
Oss
Dorpshuis 't Zoetzand
Beusichem
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
De Kargadoor
Utrecht
V11
Rotterdam
Cacaofabriek
Helmond
Metropool
Hengelo
21:00
Poppodium Volt
Sittard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Podium 't Beest
Goes
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
CHV Noordkade
Veghel
Theater De Storm
Winterswijk
C.C. Bacchus
Aalsmeer
C.C Warenar
Wassenaar
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Theater De Omval
Diemen
Het Kielzog
Hoogezand
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg Odeon
Zwolle
Vera
Groningen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Flint
Amersfoort
Musis
Arnhem
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theaters Tilburg
Tilburg

vrijdag 30 oktober 2020

René van Meurs - Hunkert Scheldetheater, Terneuzen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater de Voorveghter, Hardenberg
Kurt Rosenwinkel Standards Trio De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin! Theaterhotel Almelo, Almelo
Vera Mann - Goesting Schaffelaartheater, Barneveld
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:45
Juicy + Commander Spoon Trix, Antwerpen
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto André Hazes - De Avond Van Je Leven
André Hazes - De Avond Van Je Leven Ahoy, Rotterdam
Julian Lage Group TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Donavon Frankenreiter De Zwerver, Oostende
Danny Vera Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Gino Vannelli Boerderij, Zoetermeer
This Is Jackson Corneel, Lelystad
The Smiths Presumably Effenaar, Eindhoven
Alex Agnew Kursaal Oostende, Oostende
Brainpower Burgerweeshuis, Deventer
Brit Floyd AFAS Live, Amsterdam
30 Years Channel Zero Ancienne Belgique (AB), Brussel
Woodkid TivoliVredenburg, Utrecht
Sandra van Nieuwland Q-Factory, Amsterdam
De Janse Bagge Bend De Bosuil, Weert
Antillectual / Camp High Gain / Drunktank Groene Engel, Oss
Dan Tuffy Burgerweeshuis, Deventer
Ryan McGarvey DRU-Cultuurfabriek, Ulft
De Kraaien Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Dossier Boombap Manifesto, Hoorn
The Chats Botanique, Brussel
20:00
Kompromat Het Depot, Leuven
Typh Barrow Le Forum, Liège
Postmen De Kattendans, Bergeijk
Boaz & Band Boerderij, Zoetermeer
Popronde Poppodium Pre-Party Luxor Live, Arnhem
Popronde Poppodium Pre-Party Corneel, Lelystad
Eefje De Visser Klokgebouw, Eindhoven
Tim Fransen - De Mens en Ik Schouwburg Lochem, Lochem
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P Theater Geert Teis, Stadskanaal
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
La Fuente Studio 21, Hilversum
'Waar was ik?' - Najib Amhali MECC, Maastricht
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rayen Panday - Trigger Deventer Schouwburg, Deventer
Rewire x Korzo #18 Korzo, Den Haag
Lakshmi Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Doodswens / Ggu:ll / Terzij De Horde P60, Amstelveen
Brisk / Laurens de Man De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Alex Agnew - An Evening with Alex Agnew ‘t Gildenhuis, Rupelmonde
20:00
Blue Sands Cinetol, Amsterdam
Tout Va Bien Ancienne Belgique (AB), Brussel
Antoine Flipo Botanique, Brussel
20:00
Left Alive - livestream StudioGonz, Gouda
Dolly Dots - Sisters on Tour Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Ruud Bos Concertgebouw, Amsterdam
De Dijk Doornroosje, Nijmegen
Philippe Elan - Ma France en chansons Theater Kleintje Kunst, Hilversum
Martijn Koning - Koning van de toekomst De Schattelijn, Geertruidenberg
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Posthuis Theater, Heerenveen
Lebbis - De Ervaring De Maaspoort, Venlo
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Agora Theater Lelystad, Lelystad
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen! De Molenberg, Delfzijl
Yentl en de Boer - Lacrimosa Het Klooster, Woerden
Spyro Gyra Podium Victorie, Alkmaar
De Kift Fluor, Amersfoort
James Smith Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Jason Waterfalls / The Young River EKKO, Utrecht
Edwin Evers Band Scala Theater, Utrecht
Elfie Tromp - NIET VANDAAG SATAN (maar wel vanavond) Gelderlandfabriek, Culemborg
20:30
Rattlesnake Shake Groene Engel, Oss
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Dorpshuis 't Zoetzand, Beusichem
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Greetje Bijma / Kali Malone / Mark IJzerman / Sébastien Robert Paard, Den Haag
Iris Penning / Van Piekeren De Kargadoor, Utrecht
Coma V11, Rotterdam
Lazuli Cacaofabriek, Helmond
Maiden United Metropool, Hengelo
21:00
Simon Keats Poppodium Volt, Sittard
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jasper Blom Quartet Podium 't Beest, Goes
Symphonic Rocknight KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Zydeco La Louisiane CHV Noordkade, Veghel
Jandino - Opgefokt Theater De Storm, Winterswijk
Fabian Franciscus - Kleine wereld C.C. Bacchus, Aalsmeer
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! C.C Warenar, Wassenaar
Pink Project - Pink Floyd The Best of Theater de Kom, Nieuwegein
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes C.C. Martien van Doorne, Deurne
Sven Ratzke - Where Are We Now Theater De Omval, Diemen
Ancora - Wind in de Zeilen Het Kielzog, Hoogezand
Diederick Ensink - Diederick’s debuut Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Elke Vierveijzer - Lucht Theater De Winsinghhof, Roden
Shirma Rouse - Acoustic Sessions Schouwburg Odeon, Zwolle
De Kat Vera, Groningen
Nesim - TaBoe! Theater de Hofnar, Valkenswaard
Sanne Wallis de Vries - Heel Flint, Amersfoort
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis Musis, Arnhem
Frank Boeijen Muziekcentrum Enschede, Enschede
Piepschuim - Grote Woorden Schouwburg De Kring, Roosendaal
3J'S - Het Beest Uitgekleed Schouwburg Cuijk, Cuijk
Van Dik Hout - Het is zo stil in mij KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Theater de Purmaryn, Purmerend
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Theaters Tilburg, Tilburg
Pagina -102