PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1026
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 15 mrt
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
ma 16 mrt
Melkweg
Amsterdam
7
19:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:30
Boerderij
Zoetermeer
1
Expohal Rijswijk
Rijswijk
20:00
Hofman Café
Utrecht
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
RASA
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
12
1
22:00
Paradiso
Amsterdam
di 17 mrt
16:00
Concerto
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
10
20:00
Café Rex
Utrecht
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Parktheater
Eindhoven
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Hedon
Zwolle
1
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Vredenburg
Utrecht
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Paradiso
Amsterdam
2
21:30
Paradiso
Amsterdam
wo 18 mrt
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Paard
Den Haag
3
013
Tilburg
12
Paradiso
Amsterdam
3
2
20:00
Zaal Spectrum
Veenendaal
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Minnepoort
Leuven
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Extase
Tilburg
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
2
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
8
5
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Brebl
Nijmegen
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Schavuit
Zeist
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
do 19 mrt
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Het Klooster
Woerden
Concerto
Amsterdam
19:00
Willemeen
Arnhem
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
3
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Chassé Theater
Breda
Bitterzoet
Amsterdam
1
Lotto Arena
Antwerpen
2
1
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Velinx
Tongeren
Nieuwe Nor
Heerlen
1
20:00
Winston
Amsterdam
2
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen

zondag 15 maart 2015

20:30
Mister and Mississippi Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
21:00
Leyla McCalla North Sea Jazz Club, Amsterdam

maandag 16 maart 2015

Foto The Wombats
The Wombats Melkweg, Amsterdam
7
19:30
Hineni Symfonie Orkest Schouwburg de Lawei, Drachten
19:30
U.D.O. Boerderij, Zoetermeer
1
Foto Theatertour 'Herinneringen'
Theatertour 'Herinneringen' Expohal Rijswijk, Rijswijk
20:00
Utrecht English Comedy Night Hofman Café, Utrecht
20:00
Axelle Red - Acoustic De Spil, Roeselare
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Bløf Beatrix Theater, Utrecht
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out) Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Max van den Burg - Amok RASA, Utrecht
Foto Royal Blood
Royal Blood Paradiso, Amsterdam
12
1
22:00
Raketkanon Paradiso, Amsterdam

dinsdag 17 maart 2015

16:00
Jaimi Faulkner Concerto, Amsterdam
19:30
Jaimi Faulkner Paradiso, Amsterdam
Foto Steel Panther All You Can Eat Tour
Steel Panther All You Can Eat Tour 013, Tilburg
10
20:00
Comedy Inc. Café Rex, Utrecht
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Chassé Theater, Breda
20:00
René van Meurs - Voor de Storm Zaantheater, Zaandam
20:00
Peter Corry - Celtic Rhythms Agnietenhof, Tiel
20:00
Marc Ribot Paard, Den Haag
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Wilminktheater, Enschede
20:00
Metropole Orkest Bigband North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Lola Colt Botanique, Brussel
20:00
Lach het weg Parktheater, Eindhoven
Foto Steel Panther
Steel Panther Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hanni El Khatib - Gallery Circus Botanique, Brussel
20:00
Raketkanon Het Depot, Leuven
20:00
Eric Koller - blijft thuis! Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Foto Overkill
Overkill Hedon, Zwolle
1
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Golden Earring De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Danny De Munk Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jan Rot / Job Hubatka / Pearl Jozefzoon / Tango Extremo Vredenburg, Utrecht
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out) Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Bettye Lavette Paradiso, Amsterdam
2
21:30
Charles Howl Paradiso, Amsterdam

woensdag 18 maart 2015

Niels Geusebroek - Here Am I Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Joris Linssen & caramba Schaffelaartheater, Barneveld
Henry van Loon | Sluimer Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Tineke Schouten Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Schudden - Perrongeluk Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Fiction Plane Paard, Den Haag
3
Foto Halestorm
Halestorm 013, Tilburg
12
Foto Gavin James
Gavin James Paradiso, Amsterdam
3
2
20:00
Piepschuim - Recept Zaal Spectrum, Veenendaal
20:00
Wojtek Justyna Tree… Oh !? BIRD, Rotterdam
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor Theater Bellevue, Amsterdam
Foto Harry Sacksioni - 65
Harry Sacksioni - 65 Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Parktheater, Eindhoven
20:00
Max van den Burg - Amok Filmtheater Luxor, Zutphen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Het Klooster, Nuenen
20:00
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Axelle Red - Acoustic Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Vanoverdijzers C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Brokstukken - Heavy Balls Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Chassé Theater, Breda
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht Minnepoort, Leuven
20:00
Raging Fyah Luxor Live, Arnhem
20:00
Hour Of Penance Extase, Tilburg
20:00
Friends of the Family Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Theatertour 'Herinneringen' TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Zaantheater, Zaandam
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Peter Corry - Celtic Rhythms Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Rob de Nijs TivoliVredenburg, Utrecht
2
20:15
Warpaint TivoliVredenburg, Utrecht
8
5
20:15
Ali B beken(d)t Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Simple Plan TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Miss Montreal De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jan Rot / Job Hubatka / Pearl Jozefzoon / Tango Extremo Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Tim Easton Brebl, Nijmegen
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw De Maaspoort, Venlo
20:30
Comedy Inc. De Schavuit, Zeist
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2 Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden De Harmonie, Leeuwarden
21:30
Daujotaitė / My Baby / Robert Rook & Rugilė / Ruben Hoeke Band / The O Sugar Factory, Amsterdam

donderdag 19 maart 2015

Daniël Arends - Carte Blanche Theater De Willem, Papendrecht
Henry van Loon | Sluimer Theater de Schalm, Veldhoven
Joris Linssen & caramba Het Klooster, Woerden
Little Dots Concerto, Amsterdam
19:00
Master Willemeen, Arnhem
1
19:30
Hanni El Khatib Melkweg, Amsterdam
3
20:00
Schudden - Perrongeluk Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Chassé Theater, Breda
Foto Handsome Poets
Handsome Poets Bitterzoet, Amsterdam
1
Foto The Script
The Script Lotto Arena, Antwerpen
2
1
20:00
Peter Corry - Celtic Rhythms Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent De Velinx, Tongeren
Foto Memphis Maniacs
Memphis Maniacs Nieuwe Nor, Heerlen
1
20:00
Into It. Over It. / Modern Baseball Winston, Amsterdam
2
20:00
3J'S Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pagina -1026