Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cinetol
Amsterdam
The College Hotel
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
OCCII
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
De Nieuwe KHL
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
Lotto Arena
Antwerpen
18:30
Trix
Antwerpen
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Botanique
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
19:30
Botanique
Brussel
Botanique
Brussel
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
DiamantTheater
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Paard
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Bibelot
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Meerpaal
Dronten
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
Astrant
Ede
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Klokgebouw
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Klokgebouw
Eindhoven
The Jack
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Metropool Enschede
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
Wilminktheater
Enschede
20:45
Handelsbeurs
Gent
20:30
Vooruit
Gent
18:00
Handelsbeurs
Gent
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Simplon
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Podium onder de toren
Grootschermer
Theater de Kappen
Haaksbergen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:15
Patronaat
Haarlem
21:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
18:30
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Café de Cactus
Hengelo
zaterdag 31 oktober 2020
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Steffen Morrison
Podium Victorie, Alkmaar
The Shavers
Podium Victorie, Alkmaar
Kasper van Kooten - Speeltijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Freek de Jonge - Asociale afstand
Theater Hof 88, Almelo
De Sekszusjes
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Flint, Amersfoort
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Flint, Amersfoort
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Gita Buhari
Cinetol, Amsterdam
Berget Lewis
The College Hotel, Amsterdam
Charly Lownoise & Mental Theo
Ziggo Dome, Amsterdam
Sex Swing
OCCII, Amsterdam
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:15
André Manuel - Sneu
De Kleine Komedie, Amsterdam
London Calling #2
Paradiso, Amsterdam
Tino Martin
AFAS Live, Amsterdam
Jeroen Zijlstra - Ja!zzZijlstra
De Nieuwe KHL, Amsterdam
20:00
SCHNTZL
Trix, Antwerpen
20:00
Dana Winner
Sportpaleis, Antwerpen
Skunk Anansie
Lotto Arena, Antwerpen
18:30
Chantal Acda / Condor Gruppe / Gregory Frateur / School Is Cool / Stef
Trix, Antwerpen
Roosbeef
Gigant, Apeldoorn
Ronald Snijders - Een avond met mij
Orpheus, Apeldoorn
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Posttheater, Arnhem
Golden Earring
Musis, Arnhem
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Musis, Arnhem
ROOTZZ
Mezz, Breda
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Chassé Theater, Breda
Willem Ardui
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Kansas
Koninklijk Circus, Brussel
30 Years Channel Zero | Extra show
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Les Marquises
Botanique, Brussel
20:00
Elbow
Vorst Nationaal, Brussel
19:30
Nicolas Michaux
Botanique, Brussel
Antoine Flipo
Botanique, Brussel
Martijn Kardol - Welkom
Spant!, Bussum
Sven Ratzke - Where Are We Now
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Stef Bos - Bloemlezing
Theater De Veste, Delft
Stef Bos - Bloemlezing
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Diligentia, Den Haag
Rayen Panday - Trigger
Theater Dakota, Den Haag
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
DiamantTheater, Den Haag
20:00
The Depression Club
Paard, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Diligentia, Den Haag
Shary-An
Paard, Den Haag
Rayen Panday - Trigger
Theater Dakota, Den Haag
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
De Nieuwe Kerk, Den Haag
The Hillbilly Moonshiners - Play Mumford & Sons
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Leif de Leeuw Band
Bibelot, Dordrecht
Vlamousse - Saampies
Schouwburg de Lawei, Drachten
Renee van Wegberg - Renée Doet De Dames
De Meerpaal, Dronten
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Agora Theater Druten, Druten
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Agora Theater Druten, Druten
Yevgueni
Astrant, Ede
Gaidaa / Nana Adjoa
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Kamaal Williams
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Suzan & Freek
Klokgebouw, Eindhoven
Comedy Nacht: Roel C. Verburg + Edo Berger
Effenaar, Eindhoven
Suzan & Freek
Klokgebouw, Eindhoven
Offerblok / Souldust live @ The Jack
The Jack, Eindhoven
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Parktheater, Eindhoven
So What's Next?
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Mono Inc.
Metropool Enschede, Enschede
Mezzoforte
Metropool Enschede, Enschede
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Wilminktheater, Enschede
20:45
Nordmann
Handelsbeurs, Gent
20:30
Laryssa Kim
Vooruit, Gent
18:00
Nordmann
Handelsbeurs, Gent
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
Engel (NL)
Simplon, Groningen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Oosterpoort, Groningen
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Martiniplaza, Groningen
She Past Away
Vera, Groningen
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Oosterpoort, Groningen
Engel (NL)
Simplon, Groningen
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Martiniplaza, Groningen
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris
Podium onder de toren, Grootschermer
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater de Kappen, Haaksbergen
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:15
Frank Boeijen
Patronaat, Haarlem
21:00
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Dolly Dots - Sisters on Tour
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:00
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Philharmonie Haarlem, Haarlem
18:30
Frank Boeijen
Patronaat, Haarlem
Johan Goossens - In het beste geval
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Johan Goossens - In het beste geval
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Gregory Page - Right Now Not Tomorrow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lex Uiting
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
LIVE: Pene Corrida, “Popmusic on Steroids!” + Puyn
Muziekcafé Helmond, Helmond
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
The Billy Joel Experience
Café de Cactus, Hengelo