PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -101
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 31 okt
LantarenVenster
Rotterdam
De Nieuwe KHL
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Spant!
Bussum
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater de Kappen
Haaksbergen
Overasselt Theater
Overasselt
Theater De Verwachting
Ritthem
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Cultuurschuur
Wieringerwerf
De Nieuwe Kerk
Den Haag
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Maaspoort
Venlo
Theater aan de Schie
Schiedam
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Botanique
Brussel
Posttheater
Arnhem
The Jack
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel
Klokgebouw
Eindhoven
18:00
Handelsbeurs
Gent
013
Tilburg
Lotto Arena
Antwerpen
18:30
Trix
Antwerpen
18:30
Patronaat
Haarlem
Musis
Arnhem
19:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Het Veur Theater
Leidschendam
Paradiso
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Hoftheater
Raalte
Theater De Winsinghhof
Roden
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Theater Aan de Slinger
Houten
Agora Theater Druten
Druten
Martiniplaza
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Mezz
Breda
Theater De Veste
Delft
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater Dakota
Den Haag
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Munttheater
Weert
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theaters Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Doornroosje
Nijmegen
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paard
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Simplon
Groningen
Flint
Amersfoort
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Klinker
Winschoten
Markant Uden
Uden
De Oosterpoort
Groningen
Junushoff Theater
Wageningen
19:30
Botanique
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
Ahoy
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Spirit of 66
Verviers
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
De Pul
Uden
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
Muziekcoöperatie
Meppel
Groene Engel
Oss
Manifesto
Hoorn
OCCII
Amsterdam
P3
Purmerend
't Ukien
Kampen
De Spot
Middelburg
Metropool Enschede
Enschede
Ziggo Dome
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Le Forum
Liège
De Schiervelde
Roeselare
Mainstage
's-Hertogenbosch
Astrant
Ede
Effenaar
Eindhoven
De Pul
Uden
Zaantheater
Zaandam
Scala Theater
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
DiamantTheater
Den Haag

zaterdag 31 oktober 2020

Festival Jazz International Rotterdam LantarenVenster, Rotterdam
Jeroen Zijlstra - Ja!zzZijlstra De Nieuwe KHL, Amsterdam
Tino Martin AFAS Live, Amsterdam
Fuad Hassen - Remmende voorsprong Parktheater, Eindhoven
Martijn Kardol - Welkom Spant!, Bussum
Rob Scheepers - Gulzig De Smeltkroes, Maarheeze
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst! Theater de Kappen, Haaksbergen
Fuse live Overasselt Theater, Overasselt
Mart Hillen - In Concert Theater De Verwachting, Ritthem
So What's Next? Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Joris Linssen & Caramba - Nieuwe streken Cultuurschuur, Wieringerwerf
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi De Nieuwe Kerk, Den Haag
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Niels Geusebroek - Young at heart ECI Cultuurfabriek, Roermond
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt De Maaspoort, Venlo
Iris Hond Theater aan de Schie, Schiedam
Ronald Snijders - Een avond met mij Orpheus, Apeldoorn
Vlamousse - Saampies Schouwburg de Lawei, Drachten
Antoine Flipo Botanique, Brussel
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen Posttheater, Arnhem
Offerblok / Souldust live @ The Jack The Jack, Eindhoven
Mylene & Rosanne - #twintytwinty Agnietenhof, Tiel
Suzan & Freek Klokgebouw, Eindhoven
18:00
Nordmann Handelsbeurs, Gent
Rebelion presents The First Dose - Nachtshow 013, Tilburg
Skunk Anansie Lotto Arena, Antwerpen
18:30
Chantal Acda / Condor Gruppe / Gregory Frateur / School Is Cool / Stef Trix, Antwerpen
18:30
Frank Boeijen Patronaat, Haarlem
Foto Golden Earring
Golden Earring Musis, Arnhem
19:00
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis Philharmonie Haarlem, Haarlem
Lisa Loeb - Extase Het Veur Theater, Leidschendam
London Calling #2 Paradiso, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven Hoftheater, Raalte
Leonie Meijer - Perfect Solitude Theater De Winsinghhof, Roden
Fabian Franciscus - Kleine wereld O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Tim Fransen - De Mens en Ik Theater Aan de Slinger, Houten
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal Agora Theater Druten, Druten
Foto Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Ellen ten Damme - Allez-Hop! Martiniplaza, Groningen
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
ROOTZZ Mezz, Breda
Stef Bos - Bloemlezing Theater De Veste, Delft
René van Meurs - Hunkert Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Rayen Panday - Trigger Theater Dakota, Den Haag
Johan Goossens - In het beste geval Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin! TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen! Munttheater, Weert
Greg Shapiro - Leaving Trumpland Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Heel Theaters Tilburg, Tilburg
Jandino - Opgefokt Schouwburg Cuijk, Cuijk
Han Bennink & Joris Roelofs / Tini Thomsen Doornroosje, Nijmegen
19:15
André Manuel - Sneu De Kleine Komedie, Amsterdam
Shary-An Paard, Den Haag
Kasper van Kooten - Speeltijd TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Sekszusjes KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Engel (NL) Simplon, Groningen
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Flint, Amersfoort
Elfie Tromp - NIET VANDAAG SATAN (maar wel vanavond) Studio de Bakkerij, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Diligentia, Den Haag
The LSB Experience - Beatles & Beyond De Meenthe, Steenwijk
Mylene & Rosanne - #twintytwinty Agnietenhof, Tiel
Rootsriders - Marley75 Theater de Stoep, Spijkenisse
The Best of the Carpenters Theater De Klinker, Winschoten
Symphonic Rock Night Band - The Second Chapter Markant Uden, Uden
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook De Oosterpoort, Groningen
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story Junushoff Theater, Wageningen
19:30
Nicolas Michaux Botanique, Brussel
Ares TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Andre Hazes Jr.
Andre Hazes Jr. Ahoy, Rotterdam
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brit Floyd Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Shaking The Tree Spirit of 66, Verviers
30 Years Channel Zero | Extra show Ancienne Belgique (AB), Brussel
Kansas Koninklijk Circus, Brussel
Axel Rudi Pell De Pul, Uden
20:00
Dana Winner Sportpaleis, Antwerpen
Michelle David & The Gospel Sessions Muziekcoöperatie, Meppel
Infloyd Groene Engel, Oss
John Coghans`s Quo Manifesto, Hoorn
Sex Swing OCCII, Amsterdam
Drukwerk P3, Purmerend
Supertramp Tribute 't Ukien, Kampen
Portland De Spot, Middelburg
Mezzoforte Metropool Enschede, Enschede
Charly Lownoise & Mental Theo Ziggo Dome, Amsterdam
Young Gun Silver Fox TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Galaxie's Nightshift Het Depot, Leuven
20:00
Elbow Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Typh Barrow Le Forum, Liège
Clouseau De Schiervelde, Roeselare
Michelle David & The Gospel Sessions Mainstage, 's-Hertogenbosch
Yevgueni Astrant, Ede
Comedy Nacht: Roel C. Verburg + Edo Berger Effenaar, Eindhoven
Stones Sessions De Pul, Uden
De Kift Zaantheater, Zaandam
Edwin Evers Band Scala Theater, Utrecht
Flip Noorman - Leonard Cohen Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lex Uiting Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! DiamantTheater, Den Haag
Pagina -101