PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1017
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 07 apr
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:15
Musis
Arnhem
20:30
dB's
Utrecht
1
wo 08 apr
Theater De Muzeval
Emmen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Scheltema Complex
Leiden
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Botanique
Brussel
Metropool
Hengelo
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Orpheus
Apeldoorn
1
20:00
N9
Eeklo
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Ernesto's
Sittard
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Hofman Café
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
1
22:00
Paradiso
Amsterdam
1
22:00
BIRD
Rotterdam
do 09 apr
De Muze
Noordwijk
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Spil
Roeselare
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Podium Vlieland
Vlieland
15:00
013
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
7
19:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Botanique
Brussel
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
1
1
Effenaar
Eindhoven
2
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Simplon
Groningen
1
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:15
Theater Dakota
Den Haag

dinsdag 07 april 2015

20:00
Rival Sons Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Presentatiekoor ROC De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Danny De Munk Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Acid Witch + Bonehunter Willemeen, Arnhem
20:00
Urbanus Zelf! Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Amsterdam Saints De Badcuyp, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Musis, Arnhem
20:30
Stoned Jesus dB's, Utrecht
1

woensdag 08 april 2015

Hans Liberg - ATTACCA Theater De Muzeval, Emmen
Buitenstaanders Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Carte Blanche De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Carl Palmer Paard, Den Haag
19:30
Nneka Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Theatertour 'Herinneringen' De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Trio Baru De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Migos Paradiso, Amsterdam
20:00
Richie Spice Luxor Live, Arnhem
20:00
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out) Scheltema Complex, Leiden
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise) Posttheater, Arnhem
20:00
Purity Ring - Born Gold Botanique, Brussel
Foto Rival Sons
Rival Sons Metropool, Hengelo
1
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Sinkane Paradiso, Amsterdam
20:00
Tangarine Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Max van den Burg - Amok Het Klooster, Nuenen
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Schouwburg Almere, Almere
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
NAO Melkweg, Amsterdam
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Foto Within Temptation
Within Temptation Orpheus, Apeldoorn
1
20:00
Dorian And The Grays N9, Eeklo
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) Theater Idea, Soest
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Nicole Mischler / Peter More Boom Chicago, Amsterdam
20:00
THE PALADINS Ernesto's, Sittard
20:00
De Partizanen - De Partizanen Theater De Veste, Delft
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Oliver Alexander LantarenVenster, Rotterdam
20:15
The Five Great Guitars Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Lach het weg De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers Schouwburg Venray, Venray
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Niet Schieten! - Kusje Erop Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Tom Sligting / Wouter Monden Hofman Café, Utrecht
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Primitive Man + Fister Vera, Groningen
20:30
Boris McCutcheon (USA) Patronaat, Haarlem
20:30
Hanggai Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
21:30
Jonathan Jeremiah / Jozef Dumoulin / Sinkane / The Ob6sions Sugar Factory, Amsterdam
22:00
ROOS VAN NIJMEGEN VOORRONDE #2 Merleyn, Nijmegen
1
22:00
The Bronze Medal Paradiso, Amsterdam
1
22:00
Marutyri (BIRDsessions) BIRD, Rotterdam

donderdag 09 april 2015

Buitenstaanders De Muze, Noordwijk
Henry van Loon | Sluimer Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - Carte Blanche De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - ATTACCA De Spil, Roeselare
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise) De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Berit Companjen - Genoeg is niet genoeg Podium Vlieland, Vlieland
15:00
Roadburn Festival 013, Tilburg
Foto Purity Ring
Purity Ring Melkweg, Amsterdam
7
19:30
De Dijk Gebouw T, Bergen op Zoom
19:30
Don Croissant / Tiny Legs Tim Nijdrop, Opwijk
20:00
Piepschuim - Recept Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Districts Botanique, Brussel
20:00
Music Matters presents Lady Shaynah (Home Grown) BIRD, Rotterdam
20:00
Maaike Wijbenga De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid De Maaspoort, Venlo
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise) Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Ruud Houweling Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:00
The Staves Doornroosje, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Hanggai Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Peter Katz Paradiso, Amsterdam
20:00
De Partizanen - De Partizanen De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Schudden - Perrongeluk Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Machine Makes Man Paard, Den Haag
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Oeloek - Prille Roest Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Parktheater, Eindhoven
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Cristina Branco Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Paul Weller
Paul Weller Paradiso, Amsterdam
1
1
Foto Sven Hammond
Sven Hammond Effenaar, Eindhoven
2
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Cabarestafette Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Edwin Evers Band theatershow Scheldetheater, Terneuzen
Foto BRNS / Rats on Rafts
BRNS / Rats on Rafts Simplon, Groningen
1
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Het Klooster, Woerden
20:00
The Toasters Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Miss Montreal Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Boris McCutcheon C.C. Breughelzaal, Bree
20:15
Klatwer3 Theater Dakota, Den Haag
Pagina -1017