PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1013
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 10 apr
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
2
20:00
Posttheater
Arnhem
Theater de Spiegel
Zwolle
2
20:00
OT301
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
1
20:00
Altstadt
Eindhoven
3
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
De Vermaning
Zaandam
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Helling
Utrecht
1
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Groene Engel
Oss
3
20:30
Victorie
Alkmaar
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
PopEi
Eindhoven
20:30
De hoogte
Winsum
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:45
De Kargadoor
Utrecht
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
RASA
Utrecht
21:00
TAC
Eindhoven
21:00
Paard
Den Haag
21:00
Musicon
Den Haag
21:00
Simplon
Groningen
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
StudioGonz
Gouda
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
MIDI Tilburg
Tilburg
21:00
Mezz
Breda
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
De Spieghel
Groningen
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
N9
Eeklo
21:30
Paradiso
Amsterdam
21:30
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
22:00
Ernesto's
Sittard
TivoliVredenburg
Utrecht
1
22:00
Rock Café Bone
Haarlem
23:30
De Oosterpoort
Groningen
za 11 apr
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Trix
Antwerpen
1
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
galerie Windkracht 13
Den Helder
Flint
Amersfoort
Patronaat
Haarlem
09:00
Timboektoe
Velsen-Noord
10:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
13:00
Stadsstrand de Kade
Alkmaar
13:00
De Badcuyp
Amsterdam
14:00
Ahoy
Rotterdam
1
1
15:00
013
Tilburg
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:30
Hedon
Zwolle
19:30
Lichtfabriek
Haarlem
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
1
19:30
De Meester
Almere
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Kiehool
Burgum
20:00
People's Place
Amsterdam
1
20:00
Music Club Kampen
Kampen
20:00
Capellenborg Theater
Wijhe
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Manifesto
Hoorn
2
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
3

vrijdag 10 april 2015

20:00
de Règâhs: Dansuh! Paard, Den Haag
20:00
Diggy Dex / MC Raezun Paradiso, Amsterdam
Foto Monomyth & Shaking Godspeed
Monomyth & Shaking Godspeed Paard, Den Haag
2
20:00
Oeloek - Prille Roest Posttheater, Arnhem
Foto Within Temptation
Within Temptation Theater de Spiegel, Zwolle
2
20:00
Applescal OT301, Amsterdam
Foto Typhoon
Typhoon De Oosterpoort, Groningen
1
20:00
Omnia Altstadt, Eindhoven
3
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
The Guru Guru Oefenbunker, Landgraaf
20:15
Miss Montreal Schouwburg Almere, Almere
20:15
The Henry Girls De Vermaning, Zaandam
20:15
Kusje erop Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
The Five Great Guitars Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
In Gesprek Met Mijn Moordenaar Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Martin Simek - Enkelspel Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
3J'S Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Jetty Mathurin | #LOL Meervaart, Amsterdam
20:15
Nits - NITS? Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Cameretten Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Boris McCutcheon Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Fernando Lameirinhas Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Bløf Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Ledeltheater, Oostburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Diligentia, Den Haag
20:15
Eric Koller - blijft thuis! Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Lach het weg Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Roos Blufpand Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Foto Sven Hammond
Sven Hammond De Helling, Utrecht
1
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:30
Dorine Wiersma TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Fratsen Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Foto Orange Skyline / Navarone
Orange Skyline / Navarone Groene Engel, Oss
3
20:30
The Kik + support Victorie, Alkmaar
20:30
Inner Terrestrials Bibelot, Dordrecht
20:30
Rats on Rafts EKKO, Utrecht
20:30
VARA Leids Cabaretfestival | Finalistentour 2015 Meervaart, Amsterdam
20:30
John Frost Luxor Live, Arnhem
20:30
Hands on Helena PopEi, Eindhoven
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur De hoogte, Winsum
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
PaPa GoNi Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:30
Max van den Burg - Amok Theater PePijn, Den Haag
20:30
Renaissance ft. Annie Haslam Boerderij, Zoetermeer
20:45
KargaLive: Bart Voncken + Mijke Eryng + Tim Dawn De Kargadoor, Utrecht
21:00
Jules Deelder en de Deeldeliers Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
A Tribute To The Blues Brothers Bibelot, Dordrecht
21:00
The Ex & Fendika RASA, Utrecht
21:00
Temko TAC, Eindhoven
21:00
Three High Fives / Van Dyke Brown Paard, Den Haag
21:00
Downriver Dead Men Go + Sarah Phymm Musicon, Den Haag
21:00
Apophys Simplon, Groningen
21:00
Michael de Jong Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
Mutt Dog County / Old Man's Riot / Sephirah StudioGonz, Gouda
21:00
Herman in een bakje geitenkwark -2 Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Danzing Queen 3 - The Time of My Life MIDI Tilburg, Tilburg
21:00
Shun Club Mezz, Breda
21:00
Isaac & Friends North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Peter Katz De Spieghel, Groningen
21:00
Green Day - Undercoversessie Roepaen, Ottersum
21:00
PROFESSOR NOMAD SESSION / Bettie Serveert plays The Cure De Bosuil, Weert
21:00
Johnny Dowd (US) N9, Eeklo
21:30
Topnotch presents New Wave Paradiso, Amsterdam
21:30
VanZolder Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
22:00
TOEMAAR Ernesto's, Sittard
Foto Mr Scruff
Mr Scruff TivoliVredenburg, Utrecht
1
22:00
Neberu Rock Café Bone, Haarlem
23:30
Sinkane De Oosterpoort, Groningen

zaterdag 11 april 2015

Hans Liberg - ATTACCA Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Blind Guardian / Orphaned Land Trix, Antwerpen
1
Martin Simek - Enkelspel Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Buitenstaanders Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Daniël Arends - Carte Blanche De Kleine Komedie, Amsterdam
Barnicle Bill Trio / John Engels galerie Windkracht 13, Den Helder
Pater Moeskroen Flint, Amersfoort
Audio Adam Patronaat, Haarlem
09:00
Aiscream / Bag Juice / Boehmer / Bunch on a Breakout / Iguana Death Cu Timboektoe, Velsen-Noord
10:00
Dag van de Stem ECI Cultuurfabriek, Roermond
13:00
Bas Dobbelaer / Close Up / Deksels / Friends of the Family / Jake in t Stadsstrand de Kade, Alkmaar
13:00
Djam presentatie jazzcombo's De Badcuyp, Amsterdam
14:00
Violetta Live Ahoy, Rotterdam
1
1
15:00
Roadburn Festival 013, Tilburg
17:00
Allmen Band Café de Pilaren, Alkmaar
19:00
Wolfpack Baroeg, Rotterdam
19:30
The Answer Hedon, Zwolle
19:30
Arie Koomen / Bas Birker / Harry Glotzbach / Jurg van Ginkel Lichtfabriek, Haarlem
19:30
Jaya The Cat / The Skints Melkweg, Amsterdam
1
1
19:30
Proffessor Nomad Plays the Cure De Meester, Almere
19:30
Jessica Pratt Paradiso, Amsterdam
20:00
Irish Stew Kiehool, Burgum
20:00
Kwabs People's Place, Amsterdam
1
20:00
De Dijk Music Club Kampen, Kampen
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op Capellenborg Theater, Wijhe
20:00
Johan Goossens - Daglicht Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Peter Pan Speedrock Manifesto, Hoorn
2
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Anneke van Giersbergen / The Gentle Storm Paard, Den Haag
3
Pagina -1013