Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradiso
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Westergastheater
Amsterdam
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Grenswerk
Venlo
Boerderij
Zoetermeer
Zik Zak
Ittre
De Meester
Almere
Metropool
Hengelo
20:30
Groene Engel
Oss
P60
Amstelveen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Venray
Venray
Neushoorn
Leeuwarden
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
Mainstage
's-Hertogenbosch
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Mezz
Breda
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Bitterzoet
Amsterdam
Simplon
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Club Nova
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Roma
Antwerpen
De Flux
Zaandam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Amfitheater het Lommerrijk
Luttenberg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Oosterpoort
Groningen
Melkweg
Amsterdam
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Chassé Theater
Breda
De Harmonie
Leeuwarden
Ziggo Dome
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Kursaal Oostende
Oostende
Theater De Winsinghhof
Roden
Sexyland
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
013
Tilburg
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Vorstin
Hilversum
Boerderij
Zoetermeer
De Meester
Almere
Café Sport
Beverwijk
Orpheus
Apeldoorn
De Roma
Antwerpen
16:00
Doornroosje
Nijmegen
Markant Uden
Uden
Iduna
Drachten
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Peppel
Zeist
Manifesto
Hoorn
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Op Hodenpijl
Schipluiden
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Club Nova
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
De Pul
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Mezz
Breda
Cacaofabriek
Helmond
Munttheater
Weert
Zik Zak
Ittre
vrijdag 05 juni 2020
Zwangere Guy
Paradiso, Amsterdam
Yentl en de Boer - Lacrimosa
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Xander Vrienten X Cato van Dijck
Westergastheater, Amsterdam
Voltage
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
The Episodes
Grenswerk, Venlo
The Doors in Concert
Boerderij, Zoetermeer
The Bollock Brothers / The Tringlers
Zik Zak, Ittre
Tastoo
De Meester, Almere
Starsailor
Metropool, Hengelo
20:30
Sonic Whip
Groene Engel, Oss
Sass Jordan
P60, Amstelveen
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Rob Scheepers - Gulzig
Schouwburg Venray, Venray
Remind
Neushoorn, Leeuwarden
Redi Kapje - Redi Kapje
Theater Zuidplein, Rotterdam
Randy Newman
De Oosterpoort, Groningen
Queen The Music
Mainstage, 's-Hertogenbosch
16:00
Pynarello
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Pynarello
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Pynarello
TivoliVredenburg, Utrecht
Punkrock Riot #17
Mezz, Breda
Pepijn Gunneweg
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Mnozil Brass
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
MICH
Bitterzoet, Amsterdam
McScallywag
Simplon, Groningen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Magda Mendes - Oliveiras
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Louise Lemón
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Lil Kleine
Club Nova, Amsterdam
Lesoir
Q-Factory, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kommil Foo - Oogst
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Judeska in een nieuwe klucht - Het HUIS van ASPORAAT
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
John Butler
De Roma, Antwerpen
Jennie Lena
De Flux, Zaandam
Jan Rot - O Ja!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
j.hemmink-kamp
Amfitheater het Lommerrijk, Luttenberg
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
De Oosterpoort, Groningen
Hang Massive
Melkweg, Amsterdam
Handsome Poets
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
HAEVN
Chassé Theater, Breda
Grof geschud - Lijmen
De Harmonie, Leeuwarden
Gerard Joling GOUD
Ziggo Dome, Amsterdam
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
De Domijnen, Sittard
Gary Clark Jr.
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Fleurine
TivoliVredenburg, Utrecht
Dennis van Aarssen
TivoliVredenburg, Utrecht
Def P - Dossier Boombap
Gebouw-T, Bergen op Zoom
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Clouseau
Kursaal Oostende, Oostende
Brigitte Heitzer Zingt!
Theater De Winsinghhof, Roden
ANBU
Sexyland, Amsterdam
Alien Weaponry
Gebr. De Nobel, Leiden
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
Al McKay's Earth, Wind & Fire Experience
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
zaterdag 06 juni 2020
Will Tura
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Wij zijn 13!
013, Tilburg
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Vannstein
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Up The Irons
Vorstin, Hilversum
The Watch plays Genesis
Boerderij, Zoetermeer
The Cairo Project
De Meester, Almere
Sweet Mary Jane
Café Sport, Beverwijk
Still Collins
Orpheus, Apeldoorn
Stef Bos
De Roma, Antwerpen
16:00
SOCIAL D(IST)ANCING
Doornroosje, Nijmegen
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Markant Uden, Uden
Sass Jordan
Iduna, Drachten
Sanne Wallis de Vries - Kom
Meervaart, Amsterdam
Rob Scheepers - Gulzig
Schouwburg Venray, Venray
Rob de Nijs
TivoliVredenburg, Utrecht
Redi Kapje - Redi Kapje
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pene Corrida
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Outside revelation / Voltage
De Peppel, Zeist
Nick Cave Tribute Band
Manifesto, Hoorn
20:00
Naomi van der Linden en Jeannine la Rose
DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Marcel Hensema
DeLaMar, Amsterdam
Magda Mendes - Oliveiras
Op Hodenpijl, Schipluiden
21:30
Lucky Fonz III
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Lucky Fonz III
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Lucky Fonz III
TivoliVredenburg, Utrecht
LIVE: Dikke Dennis & the Røckers + Order of the Emperor
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Lil Kleine
Club Nova, Amsterdam
Levi Parham
TivoliVredenburg, Utrecht
Lesoir
De Pul, Uden
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo - Oogst
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Kissterious / The Covernant / Up The Irons
Mezz, Breda
John Mitchell
Cacaofabriek, Helmond
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Munttheater, Weert
Jane Døe / Lemon Straw
Zik Zak, Ittre