PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1011
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 14 apr
20:30
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:30
Musis
Arnhem
22:00
Paradiso
Amsterdam
wo 15 apr
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Doornroosje
Nijmegen
1
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Doornroosje
Nijmegen
1
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
C.C. De Werf
Aalst
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
1
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
013
Tilburg
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Oosterpoort
Groningen
1
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
N9
Eeklo
21:00
013
Tilburg
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Vera
Groningen
do 16 apr
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Roma
Antwerpen
Jochumhof
Venlo
De Molenberg
Delfzijl
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
1
20:00
Atak
Enschede
20:00
Victorie
Alkmaar
2
20:00
Minnepoort
Leuven
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Paradiso
Amsterdam
4
1
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
De Rietwijker
Amsterdam
Paard
Den Haag
1
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:00
De Vorstin
Hilversum
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
1
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theaters Tilburg
Tilburg
1
20:00
Cultuurhuis Heerlen
Heerlen
Vorst Nationaal
Brussel
4
1
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
Gebr. De Nobel
Leiden
1
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Chassé Theater
Breda
Gebr. De Nobel
Leiden
1
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Musis
Arnhem

dinsdag 14 april 2015

20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2 De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:30
Barnicle Bill Trio / John Engels Musis, Arnhem
22:00
Paul Collins Beat Paradiso, Amsterdam

woensdag 15 april 2015

Daniël Arends - Carte Blanche De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - ATTACCA Flint, Amersfoort
Foto Racoon
Racoon Doornroosje, Nijmegen
1
20:00
Saskia Laroo & Warren Byrd De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Schudden - Perrongeluk De Meenthe, Steenwijk
Foto Johan Goossens - Daglicht
Johan Goossens - Daglicht Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
1
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg! S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
The B-Movie Orchestra Melkweg, Amsterdam
20:00
De Dijk Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
De Partizanen - De Partizanen Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Schouwburg Hengelo, Hengelo
Foto Ewert and the Two Dragons
Ewert and the Two Dragons Doornroosje, Nijmegen
1
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht C.C. De Werf, Aalst
Foto Miss Montreal
Miss Montreal Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Theater De Willem, Papendrecht
1
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Kees van Amstel / Soundos Markant Uden, Uden
20:15
Fernando Lameirinhas Parktheater, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! De Maaspoort, Venlo
20:15
Venice Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Theatertour 2015 Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2 Posttheater, Arnhem
20:30
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Afterpartees / traumahelikopter 013, Tilburg
20:30
Lach het weg Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Nico Dijkshoorn - VUIG Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Foto Tangarine
Tangarine De Oosterpoort, Groningen
1
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
21:00
Domè N9, Eeklo
21:00
Bo Saris 013, Tilburg
21:30
David Philips / Meschiya Lake / Pierre Courbois / Russell Welch / The Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Fish Trio & Tom van der Zaal (BIRDsessions) BIRD, Rotterdam
22:00
ROOS VAN NIJMEGEN VOORRONDE #3 Merleyn, Nijmegen
22:00
Paul Collins Beat Vera, Groningen

donderdag 16 april 2015

Hans Liberg - ATTACCA Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Eliades Ochoa De Roma, Antwerpen
Jodymoon Jochumhof, Venlo
Buitenstaanders De Molenberg, Delfzijl
19:00
Neurotic Deathfest pre-party: Bloodsoaked (USA) + Cranial Engorgement Little Devil, Tilburg
19:30
Alex Wiley Melkweg, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Danny Vera Podium 't Beest, Goes
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid Flora Theater Boskoop, Boskoop
1
20:00
DeWolff Atak, Enschede
20:00
John Coffey + support Victorie, Alkmaar
2
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent Minnepoort, Leuven
20:00
Johan Goossens - Daglicht Lindenberg Theater, Nijmegen
Foto Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:00
Danny De Munk Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Max van den Burg - Amok Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Foto Calexico
Calexico Paradiso, Amsterdam
4
1
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Off With Their Heads Winston, Amsterdam
20:00
Said El Hassnaoui De Rietwijker, Amsterdam
Foto Orgel Vreten
Orgel Vreten Paard, Den Haag
1
20:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Krater Duycker, Hoofddorp
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jules Deelder & Bas van Lier: De Deeldeliers P60, Amstelveen
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:00
The Kik De Vorstin, Hilversum
Foto Sven Hammond
Sven Hammond Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
1
20:00
De Partizanen - De Partizanen Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Schudden - Perrongeluk Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Foto Within Temptation
Within Temptation Theaters Tilburg, Tilburg
1
20:00
René van Meurs - Voor de Storm Cultuurhuis Heerlen, Heerlen
Foto System Of A Down
System Of A Down Vorst Nationaal, Brussel
4
1
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood Schouwburg Amphion, Doetinchem
Foto Theatertour 'Herinneringen'
Theatertour 'Herinneringen' Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
Foto Raketkanon
Raketkanon Gebr. De Nobel, Leiden
1
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Nathalie Baartman - Louter Parktheater, Eindhoven
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Chassé Theater, Breda
Foto Rootsriders
Rootsriders Gebr. De Nobel, Leiden
1
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! De Maaspoort, Venlo
20:15
Cameretten Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
James Taylor TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Theatertour 2015 Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Het Musiater, Zevenaar
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
The B-Movie Orchestra Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Miss Montreal Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015 Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Marc de Hond - Scherven brengen geluk Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Herman in een bakje geitenkwark -2 Het Klooster, Woerden
20:15
Guido Weijers - V Musis, Arnhem
Pagina -1011