PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1009
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 18 apr
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
3
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
Openluchttheater Ede
Ede
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
1
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
de Berchplaets
Berghem
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Capitole
Gent
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater De Molen
Beuningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
1
20:00
Sjor
Roggel
1
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Poppodium Volt
Sittard
3
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Cultura
Ede
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
1
Poppodium Romein
Leeuwarden
1
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Iduna
Drachten
20:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
Figi Theater
Zeist
1
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Concerto
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
2
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
De Pul
Uden
Effenaar
Eindhoven
2
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Oerkroeg Schiller
Aalten
de Berchplaets
Berghem
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
De Helling
Utrecht
3
20:15
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
Theater De Veste
Delft
2
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Spant!
Bussum
1
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
EKKO
Utrecht
1
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Pitboel Theater
Sittard
Boerderij
Zoetermeer
2
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
ACU
Utrecht
1
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
't Ukien
Kampen
1
20:30
De Pit
Terneuzen
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Rotown
Rotterdam
4
1
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
Grounds
Rotterdam
1
4
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
Bibelot
Dordrecht
1
1
21:00
De Badcuyp
Amsterdam

zaterdag 18 april 2015

Foto Within Temptation
Within Temptation Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
3
20:00
Karma To Burn Het Bolwerk, Sneek
20:00
Nathalie Baartman - Louter De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
De Harmonie Ede Openluchttheater Ede, Ede
20:00
Douglas Firs Paradiso, Amsterdam
20:00
Damien Wilson Oefenbunker, Landgraaf
1
20:00
De Partizanen - De Partizanen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde de Berchplaets, Berghem
20:00
Zara McFarlane Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus Capitole, Gent
20:00
Schudden - Perrongeluk van Beresteyn, Veendam
20:00
In Gesprek Met Mijn Moordenaar Theater Hof 88, Almelo
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise) Theater De Molen, Beuningen
20:00
René van Meurs - Voor de Storm Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy Chassé Theater, Breda
20:00
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Fransche School Culemborg, Culemborg
1
20:00
No Man's Valley / Tamarin Desert Sjor, Roggel
1
20:00
The Cool Quest Q-Factory, Amsterdam
20:00
Finale Battle of the Tributebands DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood Theater Ludens, Voorburg
20:00
Marc de Hond - Scherven brengen geluk Kulturhus Holten, Holten
Foto Prong
Prong Poppodium Volt, Sittard
3
20:00
Lach het weg Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht C.C. De Schakel, Waregem
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Selah Sue Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid Cultura, Ede
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Goldfish TivoliVredenburg, Utrecht
1
Foto King of the World
King of the World Poppodium Romein, Leeuwarden
1
20:00
Radio 6 Presents: Jarrod Lawson North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Paul Weller Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
De Dijk + Support Iduna, Drachten
20:00
Motörblok De Fles, Spijkenisse
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Figi Theater, Zeist
1
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Theater Sneek, Sneek
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Baby Dee Paard, Den Haag
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Anne Soldaat Concerto, Amsterdam
20:00
Gotcha! P60, Amstelveen
20:00
Jodymoon Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Stahlzeit
Stahlzeit Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
2
Teus Nobel Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Mandem presents: Ismo, Miggs de Bruijn, Assie De Pul, Uden
Foto Splendid
Splendid Effenaar, Eindhoven
2
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Universe Of Passion, Trance, Progressive, Psy/goa/tech Trance De Flux, Zaandam
20:00
Laster / Lubbert Das Hedon, Zwolle
20:00
Reprazent / Roni Size Melkweg, Amsterdam
20:00
Money Boy Winston, Amsterdam
20:00
Danny Vera Burgerweeshuis, Deventer
The Silverfaces Oerkroeg Schiller, Aalten
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden de Berchplaets, Berghem
20:00
Anuar - Integer Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Cameretten Diligentia, Den Haag
20:15
Miss Montreal Markant Uden, Uden
Foto DeWolff
DeWolff De Helling, Utrecht
3
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out) Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Rayen Panday - Vrijspraak Theater Dakota, Den Haag
20:15
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen De Weijer, Boxmeer
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Venice De Doelen, Rotterdam
20:15
Eva Crutzen - Bankzitten Hoftheater, Raalte
Foto Nits - NITS?
Nits - NITS? Theater De Veste, Delft
2
20:15
Eric Koller - blijft thuis! Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015 Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Theatertour 2015 Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Spant!, Bussum
1
20:15
Pieter Jouke - Tot nu toe Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2 Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Foto Broeder Dieleman
Broeder Dieleman EKKO, Utrecht
1
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Kees van Amstel / Soundos Schouwburg Almere, Almere
20:30
The Kik Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
The Deaf Podium 't Beest, Goes
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Barosz / We Almost Killed The Cabin Crew Pitboel Theater, Sittard
Foto Kenny Wayne Shepherd
Kenny Wayne Shepherd Boerderij, Zoetermeer
2
20:30
Indochine Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Foto Coppersky
Coppersky ACU, Utrecht
1
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2 Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Bløf De Oosterpoort, Groningen
20:30
Cartographer / Silhouette 't Ukien, Kampen
1
20:30
Komatsu / mantra machine De Pit, Terneuzen
20:30
Tango Extremo S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Harry Sacksioni De Oosterpoort, Groningen
20:30
The Pains of Being Pure At Heart Rotown, Rotterdam
4
1
20:30
Chris Ronald Trio Paco Plumtrek, Almelo
Foto Akua Naru
Akua Naru Grounds, Rotterdam
1
4
21:00
Six Silent Sins / De Bakkerij, Castricum
21:00
Afterpartees / Glossy Jesus / Green Hornet / Sue the Night / The Miser Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Rats on Rafts Effenaar, Eindhoven
21:00
John Coffey Bibelot, Dordrecht
1
1
21:00
Amsterdam Soul Club De Badcuyp, Amsterdam
Pagina -1009