PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1008
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 18 apr
Poppodium Volt
Sittard
3
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
De Pul
Uden
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
1
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Openluchttheater Ede
Ede
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Sjor
Roggel
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Theater Hof 88
Almelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
2
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
De Weijer
Boxmeer
EKKO
Utrecht
1
20:15
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Spant!
Bussum
1
Theater De Veste
Delft
2
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
De Helling
Utrecht
3
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Pitboel Theater
Sittard
ACU
Utrecht
1
Boerderij
Zoetermeer
2
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
't Ukien
Kampen
1
20:30
De Pit
Terneuzen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
Rotown
Rotterdam
4
1
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
RASA
Utrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Mezz
Breda
21:00
Musicon
Den Haag
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
21:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
MetalFront Coevorden (MFC)
Coevorden
Grounds
Rotterdam
1
4
21:00
Bibelot
Dordrecht
1
1
21:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
De Badcuyp
Amsterdam
21:00
Nederland Drie
Wateringen
21:30
Simplon
Groningen
1
21:30
Vestzaktheater Biggelmee
Alblasserdam
Effenaar
Eindhoven
22:00
Xinix
Nieuwendijk
1
22:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:15
V11
Rotterdam
23:00
De Meester
Almere
zo 19 apr
Concertgebouw
Amsterdam
14:30
Holstohus
Olst
15:00
KNSM 301
Amsterdam
15:00
dB's
Utrecht
15:00
NiX Podium
Enschede
15:00
De Badcuyp
Amsterdam
15:00
013
Tilburg
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
15:00
De Flux
Zaandam
15:00
Edesche Concertzaal
Ede
15:30
Hofman Café
Utrecht
16:00
De Hip
Deventer
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
PopEi
Eindhoven
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
1
16:00
30CC/Schouwburg
Leuven
16:00
Eek en Ruijgrok
Eindhoven
Gigant
Apeldoorn
2
16:30
330 Live
Den Haag
16:30
Mezz
Breda
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar

zaterdag 18 april 2015

Foto Prong
Prong Poppodium Volt, Sittard
3
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Theater Sneek, Sneek
20:00
Mandem presents: Ismo, Miggs de Bruijn, Assie De Pul, Uden
20:00
De Partizanen - De Partizanen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Money Boy Winston, Amsterdam
20:00
Damien Wilson Oefenbunker, Landgraaf
1
20:00
Baby Dee Paard, Den Haag
20:00
Anne Soldaat Concerto, Amsterdam
20:00
Anuar - Integer Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
De Harmonie Ede Openluchttheater Ede, Ede
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Schouwburg Het Park, Hoorn
Foto No Man's Valley / Tamarin Desert
No Man's Valley / Tamarin Desert Sjor, Roggel
1
20:00
Paul Weller Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Finale Battle of the Tributebands DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
In Gesprek Met Mijn Moordenaar Theater Hof 88, Almelo
Foto Stahlzeit
Stahlzeit Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
2
20:00
Jodymoon Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Lach het weg Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2 Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Miss Montreal Markant Uden, Uden
20:15
Venice De Doelen, Rotterdam
20:15
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen De Weijer, Boxmeer
Foto Broeder Dieleman
Broeder Dieleman EKKO, Utrecht
1
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out) Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Eric Koller - blijft thuis! Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Spant!, Bussum
1
Foto Nits - NITS?
Nits - NITS? Theater De Veste, Delft
2
20:15
Pieter Jouke - Tot nu toe Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Eva Crutzen - Bankzitten Hoftheater, Raalte
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015 Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Rayen Panday - Vrijspraak Theater Dakota, Den Haag
20:15
Cameretten Diligentia, Den Haag
Foto DeWolff
DeWolff De Helling, Utrecht
3
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Theatertour 2015 Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2 Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Barosz / We Almost Killed The Cabin Crew Pitboel Theater, Sittard
Foto Coppersky
Coppersky ACU, Utrecht
1
Foto Kenny Wayne Shepherd
Kenny Wayne Shepherd Boerderij, Zoetermeer
2
20:30
Tango Extremo S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Cartographer / Silhouette 't Ukien, Kampen
1
20:30
Komatsu / mantra machine De Pit, Terneuzen
20:30
Harry Sacksioni De Oosterpoort, Groningen
20:30
Chris Ronald Trio Paco Plumtrek, Almelo
20:30
The Deaf Podium 't Beest, Goes
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Kees van Amstel / Soundos Schouwburg Almere, Almere
20:30
The Kik Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
The Pains of Being Pure At Heart Rotown, Rotterdam
4
1
20:30
Indochine Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Bløf De Oosterpoort, Groningen
21:00
Julian Sas De Bosuil, Weert
21:00
La Yegros / Rusty Beat Club RASA, Utrecht
21:00
Eraserhead Altstadt, Eindhoven
21:00
Rootsriders aka Tribute2BobMarley - 35 jaar Uprising, 40 jaar Live! Mezz, Breda
21:00
Mean Mr Mustard Musicon, Den Haag
21:00
Riff Fist (AUS) + Plainride (D) Little Devil, Tilburg
21:00
The Blues Junkies O.J.C. De Trucker, Pijnacker
21:00
Afterpartees / Glossy Jesus / Green Hornet / Sue the Night / The Miser Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Semantic Drift / Smiley Virus / Ten Years Today MetalFront Coevorden (MFC), Coevorden
Foto Akua Naru
Akua Naru Grounds, Rotterdam
1
4
21:00
John Coffey Bibelot, Dordrecht
1
1
21:00
Rats on Rafts Effenaar, Eindhoven
21:00
Six Silent Sins / De Bakkerij, Castricum
21:00
Amsterdam Soul Club De Badcuyp, Amsterdam
21:00
My Own Army / Phoenix Ashes / We Fall Slowly Nederland Drie, Wateringen
21:30
Piñata Simplon, Groningen
1
21:30
Lady Sings the blues, Rock & Soul Vestzaktheater Biggelmee, Alblasserdam
This is Hardcore Effenaar, Eindhoven
22:00
Navarone & Orange Skyline Xinix, Nieuwendijk
1
22:00
Steye & The Bizonkid Patronaat, Haarlem
22:00
90's Now! + 90's Alternative Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:15
Mark Lotterman & Johnny Dowd V11, Rotterdam
23:00
stadsrapper 2015 met Ronnieflex De Meester, Almere

zondag 19 april 2015

Foto Mnozil Brass
Mnozil Brass Concertgebouw, Amsterdam
14:30
Tango Extremo Holstohus, Olst
15:00
Robert Smith Band KNSM 301, Amsterdam
15:00
Robyn Hitchcock & The Venus 3 / The Silverfaces dB's, Utrecht
15:00
Tony Vega Band NiX Podium, Enschede
15:00
Cuadro Marcos Tunez Morales De Badcuyp, Amsterdam
15:00
Neurotic Deathfest 013, Tilburg
15:00
Rootsriders Bob Marley Het Bolwerk, Sneek
15:00
Elliot Muusses / Mark Wyman / Santiago Cimadevilla Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
15:00
Fluxfabriek Presenteert: Sarah Jane De Flux, Zaandam
15:00
Duo Fraticelli - Gitaarrecital Edesche Concertzaal, Ede
15:30
Close Up Hofman Café, Utrecht
16:00
Yorick van Norden De Hip, Deventer
16:00
Back to the System De Bosuil, Weert
16:00
Singer-songwriter Aidan live in PopEi PopEi, Eindhoven
16:00
Wojtek Justyna Tree… Oh?! Grand Café Koekenbier, Alkmaar
1
16:00
Orquesta Tanguedia 30CC/Schouwburg, Leuven
16:00
Haags Saxofoonkwartet Eek en Ruijgrok, Eindhoven
Foto Coppersky
Coppersky Gigant, Apeldoorn
2
16:30
Chainsaw Disaster 330 Live, Den Haag
16:30
Alex Highton Mezz, Breda
17:00
Nienke Café de Pilaren, Alkmaar
Pagina -1008