PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1007
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 23 apr
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Het Witte Kerkje
Terheijden
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Hedon
Zwolle
2
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Paard
Den Haag
Gebr. De Nobel
Leiden
1
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
Hedon
Zwolle
5
Paradiso
Amsterdam
4
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
1
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
P60
Amstelveen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
1
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
De Helling
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
1
20:15
Musis
Arnhem
20:15
De Maaspoort
Venlo
Leidse Schouwburg
Leiden
1
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Rotown
Rotterdam
2
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
1
20:30
People's Place
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
EKKO
Utrecht
2
1
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
Altstadt
Eindhoven
2
2
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:15
V11
Rotterdam
vr 24 apr
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Sneek
Sneek
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
16:00
Concerto
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
2
19:30
De Pul
Uden
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
1
Martiniplaza
Groningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
2
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen

donderdag 23 april 2015

19:30
Johnny Dowd Paradiso, Amsterdam
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant C.C. Mechelen, Mechelen
20:00
Erik and The Wordly Savages Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Benjamin Herman Trio & Daniel von Piekartz BIRD, Rotterdam
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Parktheater, Eindhoven
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop Jan van Besouw, Goirle
20:00
Schudden - Perrongeluk Singer Theater, Laren
20:00
Anne Soldaat Paradiso, Amsterdam
20:00
Greg Trooper Het Witte Kerkje, Terheijden
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
Scott Henderson Trio Boerderij, Zoetermeer
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
John Coffey Hedon, Zwolle
2
20:00
Popunie Live presents Zebra Zulu Quartet Home Grown BIRD, Rotterdam
20:00
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Songbird Sessions Paard, Den Haag
Foto Navarone
Navarone Gebr. De Nobel, Leiden
1
20:00
Matt Andersen Patronaat, Haarlem
20:00
Blank Page Project: Avalanche / Kissing Jane / The Dresden Dolls / Two Victorie, Alkmaar
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
The Sequel Winston, Amsterdam
20:00
Sara Helene De Badcuyp, Amsterdam
Foto Steven Wilson
Steven Wilson Hedon, Zwolle
5
Foto Oscar & The Wolf
Oscar & The Wolf Paradiso, Amsterdam
4
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
De Partizanen - De Partizanen Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig Theater PePijn, Den Haag
20:00
The Cool Quest Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Stadstheater de Bond, Oldenzaal
1
20:00
Nico Dijkshoorn en The Hank Five - Muziektheater De Vorstin, Hilversum
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Amsterdam Klezmer Band Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Edwin Evers Band theatershow Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Perry Rose Botanique, Brussel
20:00
Nathalie Baartman - Louter Orpheus, Apeldoorn
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Roads To Roam / The Doots P60, Amstelveen
20:15
Danny De Munk Schouwburg Almere, Almere
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Foto Miss Montreal
Miss Montreal Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
1
20:15
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
3J'S Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Lach het weg Hoftheater, Raalte
20:15
Jungle Brothers De Helling, Utrecht
Foto Glennis Grace | Live in concert
Glennis Grace | Live in concert Meervaart, Amsterdam
1
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Musis, Arnhem
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) De Maaspoort, Venlo
Foto Nits - NITS?
Nits - NITS? Leidse Schouwburg, Leiden
1
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Foto DeWolff
DeWolff Rotown, Rotterdam
2
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out) Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Madelijne Kool - Kool aan de Gang De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Skip & Die Doornroosje, Nijmegen
20:30
De Lulverhalen 2 Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Oeloek | Prille Roest (2e seizoen) Meervaart, Amsterdam
Foto Rootsriders: Tribute 2 Bob Marley
Rootsriders: Tribute 2 Bob Marley Gigant, Apeldoorn
1
20:30
Charl Delemarre / Dillenburg / Haris / Indian Askin / IX People's Place, Amsterdam
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
The Five Great Guitars De Oosterpoort, Groningen
Foto Circa Waves
Circa Waves EKKO, Utrecht
2
1
20:30
Jules Deelder en de Deeldeliers Luxor Live, Arnhem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2 Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
As Elephants Are Altstadt, Eindhoven
2
2
21:00
Sir James Patronaat, Haarlem
21:00
Alamo Race Track + The Blind Roofers Vera, Groningen
22:00
Citizens Paradiso, Amsterdam
22:15
Gemma Ray V11, Rotterdam

vrijdag 24 april 2015

Pater Moeskroen Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Henry van Loon | Sluimer Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Hans Liberg - ATTACCA Theater Sneek, Sneek
Martin Simek - Enkelspel Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Eliades Ochoa Ancienne Belgique (AB), Brussel
Buitenstaanders Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
16:00
Seb Black Concerto, Amsterdam
Foto A Place to Bury Strangers
A Place to Bury Strangers Melkweg, Amsterdam
2
19:30
Wolfskop + Mountainbike (BE) + Pretty Faces + Free Beer De Pul, Uden
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Isala Theater, Capelle aan den IJssel
1
Foto Edwin Evers Band theatershow
Edwin Evers Band theatershow Martiniplaza, Groningen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Marco Z / Tout Va Bien M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Brokstukken - Heavy Balls Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Rapalje Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Andreas Moe / Jon Allen / Rae Morris / Roo Panes
Andreas Moe / Jon Allen / Rae Morris / Roo Panes Doornroosje, Nijmegen
2
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
René van Meurs - Voor de Storm Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
The Black Marble Selection Kroepoekfabriek, Vlaardingen
The Staves Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Lose Control Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow De Nieuwe Kolk, Assen
Pagina -1007