PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1002
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 29 apr
Paradiso
Amsterdam
3
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
Vera
Groningen
1
22:00
Merleyn
Nijmegen
1
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
do 30 apr
LantarenVenster
Rotterdam
1
Het Klooster
Woerden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cultuur Centrum Hasselt
Hasselt
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
14:30
Sportpaleis
Antwerpen
19:30
Melkweg
Amsterdam
2
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Korzo
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Baroeg
Rotterdam
1
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Luxor Live
Arnhem
1
2
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
G.C. Den Dries
Retie
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Victorie
Alkmaar
20:00
Paradiso
Amsterdam
3
1
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Centrum Staf Versluys
Bredene
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
De Helling
Utrecht
1
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
N9
Eeklo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
1
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
1
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
1
1
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Rotown
Rotterdam
4
20:30
Taverne
Bergen
1
20:30
Vera
Groningen
1
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
dB's
Utrecht
1
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
1
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:15
V11
Rotterdam
1
23:00
Mezz
Breda
vr 01 mei
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Maaspoort
Venlo
Nieuwe Nor
Heerlen
BIRD
Rotterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Melkweg
Amsterdam
4
1
19:00
Baroeg
Rotterdam
1
19:30
Simplon
Groningen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Café de Sluys
Munnekezijl
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater De Lievekamp
Oss

woensdag 29 april 2015

Foto Years & Years
Years & Years Paradiso, Amsterdam
3
21:30
Guy Forsyth / Matt Anderson / Paul Jost / Tuck & Patti Sugar Factory, Amsterdam
Foto The Real McKenzies
The Real McKenzies Vera, Groningen
1
22:00
Dry The River Merleyn, Nijmegen
1
22:00
Het Universumpje Paradiso, Amsterdam
22:00
Flavio Silva Invites Thiago Espirito Santo & Gabriel Grossi (BIRDsessi BIRD, Rotterdam

donderdag 30 april 2015

Colin Stetson en Sarah neufeld LantarenVenster, Rotterdam
1
Buitenstaanders Het Klooster, Woerden
Jodymoon Theater de Griffioen, Amstelveen
Hans Liberg - ATTACCA Cultuur Centrum Hasselt, Hasselt
Daniël Arends - Carte Blanche De Nieuwe Doelen, Gorinchem
14:30
Erik en Sanne / Heintje / Jo Vally / John Terra / Maartje van Neygen / Sportpaleis, Antwerpen
19:30
PVRIS Melkweg, Amsterdam
2
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Schudden Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop Agora Theater Druten, Druten
20:00
Benefietconcert Jazz for Syria Korzo, Den Haag
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy Parktheater, Eindhoven
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Theater De Veste, Delft
20:00
Album Release Party: Del-Toros Victorie, Alkmaar
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
20:00
De Partizanen - De Partizanen Theater Aan de Slinger, Houten
Foto The Real McKenzies
The Real McKenzies Baroeg, Rotterdam
1
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Theatertour 2015 Orpheus, Apeldoorn
20:00
Stereo Mc's Luxor Live, Arnhem
1
2
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Theatertour 'Herinneringen' Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Swinder Q-Factory, Amsterdam
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd De Harmonie, Leeuwarden
20:00
The Neon Judgement G.C. Den Dries, Retie
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
iPendejo! Victorie, Alkmaar
20:00
godspeed you! black emperor Paradiso, Amsterdam
3
1
20:00
Metropole Orchestra / Snarky Puppy Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Lee 'Scratch' Perry Centrum Staf Versluys, Bredene
20:00
Orgel Vreten Nieuwe Nor, Heerlen
Foto Rootsriders Bob Marley
Rootsriders Bob Marley De Helling, Utrecht
1
20:00
Against Me! Bitterzoet, Amsterdam
1
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Parktheater, Eindhoven
20:00
Edwin Evers Band theatershow Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nathalie Baartman - Louter De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
DelVitaGroup feat. Anton Goudsmit (BE/NL) N9, Eeklo
20:00
Danny De Munk Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2015 Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Godsized Little Devil, Tilburg
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen De Speeldoos, Vught
20:00
Greg Trooper Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Alpha Whale Release Party De Zwerver, Oostende
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out) Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Max van den Burg - Amok C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Diligentia, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Foto Nits - NITS?
Nits - NITS? Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
1
20:15
Golden Earring De Maaspoort, Venlo
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Markant Uden, Uden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater De Willem, Papendrecht
1
20:15
Marc de Hond - Scherven brengen geluk De Muze, Noordwijk
20:30
Cameretten Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out) Theater PePijn, Den Haag
20:30
Bert Visscher Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
1
1
20:30
Eva de Roovere / Hannelore Bedert Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2 Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Lach het weg Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Dry the River Rotown, Rotterdam
4
20:30
Comedyclub Bergen Taverne, Bergen
1
20:30
Russian Circles + Helms Alee Vera, Groningen
1
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Guitar Heroes Theaters Tilburg, Tilburg
21:00
Jacco Gardner Hedon, Zwolle
21:00
Robben Ford North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
De Duiven / Mr. Bukit / Nairobi Golf Kid dB's, Utrecht
1
21:00
Soulivian 't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
21:00
Karmaflow + Little Devil Allstars Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
1
22:00
Drivin' n' Cryin' Merleyn, Nijmegen
22:15
Happyness V11, Rotterdam
1
23:00
Klub Bulk: Emufucka + Coco Bryce + DJ Mace Mezz, Breda

vrijdag 01 mei 2015

Pater Moeskroen Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Daniël Arends - Carte Blanche De Maaspoort, Venlo
Audio Adam Nieuwe Nor, Heerlen
Bo Saris BIRD, Rotterdam
Buitenstaanders Posthuis Theater, Heerenveen
Martin Simek - Enkelspel Theater de Griffioen, Amstelveen
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise) Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Foto Causes / Gengahr / Other Lives
Causes / Gengahr / Other Lives Melkweg, Amsterdam
4
1
19:00
Horna Baroeg, Rotterdam
1
19:30
Negura Bunget Simplon, Groningen
20:00
Anuar - Integer Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jaap Zwart - Orgelrecital Edesche Concertzaal, Ede
20:00
Johan Goossens - Daglicht Chassé Theater, Breda
20:00
Oeloek - Prille Roest Theater Achterom, Hilversum
20:00
Chicago Mike Café de Sluys, Munnekezijl
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy Diligentia, Den Haag
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Theater De Lievekamp, Oss
Pagina -1002