PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1001
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 24 apr
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
21:30
Patronaat
Haarlem
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
RADION
Amsterdam
za 25 apr
Kursaal Oostende
Oostende
Poppodium Volt
Sittard
1
5
Theater Ludens
Voorburg
Klokgebouw
Eindhoven
1
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Posttheater
Arnhem
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
16:00
Concerto
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
18:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
De Meester
Almere
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
The Rock Temple
Kerkrade
20:00
N9
Eeklo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
1
20:00
Todo
Best
20:00
GC 't Heilaar
Beerse
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Spot
Middelburg
1
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Hedon
Zwolle
1
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Mezz
Breda
2
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Spiegel
Zwolle
1
20:00
Agnietenhof
Tiel
1
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Podium Enter
Houten
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
20:00
Botanique
Brussel
20:00
B52 Club
Eernegem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
De Pul
Uden
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
1
1
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Todo
Best
20:00
Theater De Klinker
Winschoten
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
In The Woods
Lage Vuursche
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater Kulturhus
Borne
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Capitole
Gent
1
20:00
Theater De Kik
Elst
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
1
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
1
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Flint
Amersfoort
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
't Ukien
Kampen
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Simplon
Groningen
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen

vrijdag 24 april 2015

21:00
Stanley Jordan North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
The Conspiracy - In de lift Metropool, Hengelo
21:30
Grieved + Hesperian Patronaat, Haarlem
22:00
Scott H. Biram Merleyn, Nijmegen
23:00
Karocel RADION, Amsterdam

zaterdag 25 april 2015

Rene Froger - 30 jaar hits in concert Kursaal Oostende, Oostende
Karma To Burn / Kong (NL) / Tank 86 Poppodium Volt, Sittard
1
5
Martin Simek - Enkelspel Theater Ludens, Voorburg
Foto Racoon
Racoon Klokgebouw, Eindhoven
1
Hans Liberg - ATTACCA Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Henry van Loon | Sluimer Posttheater, Arnhem
Pater Moeskroen Theater de Schalm, Veldhoven
Buitenstaanders Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
16:00
Mountaineer Concerto, Amsterdam
17:00
Xcusa Café de Pilaren, Alkmaar
18:45
Andreas Moe / Jon Allen / Rae Morris / Roo Panes TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
An acoustic evening met Tangerine De Meester, Almere
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Wizz Wizzard The Rock Temple, Kerkrade
20:00
Tiny Legs Tim & Band (BE) / Lon Eldridge (US) N9, Eeklo
20:00
Bløf Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Marlene Hemmer & friends III - Schuberts Forellenkwintet Edesche Concertzaal, Ede
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow Theater Achterom, Hilversum
20:00
Verse Vis De Zwerver, Oostende
20:00
Elle Hollis / Ginger and the Souls / Lotte Walda Pitboel Theater, Sittard
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Diane Schuur North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Anuar - Integer Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Professor Nomad Sessions Poppodium Romein, Leeuwarden
1
20:00
Sin7sinS Todo, Best
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent GC 't Heilaar, Beerse
20:00
Schudden - Perrongeluk Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood Theater Hof 88, Almelo
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Foto DeWolff
DeWolff De Spot, Middelburg
1
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde De Maaspoort, Venlo
20:00
Johan Goossens - Daglicht Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Nits - NITS? Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto The Staves
The Staves Hedon, Zwolle
1
20:00
Clash of the Coverbands halve finale regio West Nederland P60, Amstelveen
20:00
Ik Zie U Graag Festival: BRNS / Byron Bay / Dans Dans / Yawns Mezz, Breda
2
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Foto Edwin Evers Band theatershow
Edwin Evers Band theatershow Theater de Spiegel, Zwolle
1
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Agnietenhof, Tiel
1
20:00
Seb Black Metropool, Hengelo
20:00
SH!ZL / Burnwood Podium Enter, Houten
20:00
The Dwarves Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:00
The John & Henry Orchestra Cultuurkapel Deurne, Deurne
20:00
Moon Duo Botanique, Brussel
20:00
the obsCURE B52 Club, Eernegem
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Soultrain Party De Pul, Uden
20:00
Gotcha! TivoliVredenburg, Utrecht
1
1
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sin 7 Sins Todo, Best
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) Theater De Klinker, Winschoten
20:00
De Partizanen - De Partizanen Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Greg Trooper In The Woods, Lage Vuursche
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Nathalie Baartman - Louter Theater Kulturhus, Borne
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Kulturhus Holten, Holten
20:00
Heartland Festival Metropool, Hengelo
20:00
Cabarestafette Cultuurhuis de Leest, Izegem
Foto Melissa Etheridge
Melissa Etheridge Capitole, Gent
1
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe Theater De Kik, Elst
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise) Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Suburban Legends Winston, Amsterdam
20:00
Texas Radio / The Afterveins / Thin Pillow Paard, Den Haag
1
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor BREStheater, Brielle
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Marc de Hond - Scherven brengen geluk Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Miss Montreal Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2 Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
In Gesprek Met Mijn Moordenaar Werftheater, Utrecht
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out) Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
René van Meurs | Voor de storm Meervaart, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015 Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:15
Souldada - Watervolk Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Foto Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
1
20:30
Eric Koller - blijft thuis! De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Laura Palmer Paard, Den Haag
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak Flint, Amersfoort
20:30
Alamo Race Track EKKO, Utrecht
20:30
The Cool Quest 't Ukien, Kampen
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
High South / Mark Blomsteel Markant Uden, Uden
20:30
De Deeldeliers Simplon, Groningen
20:30
Fernando Lameirinhas De Speeldoos, Vught
20:30
Theatertour 2015 Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2 Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Lach het weg Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Pagina -1001