PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -99
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 01 feb
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
013
Tilburg
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Charlatan
Gent
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
De Domijnen
Sittard
AFAS Live
Amsterdam
3
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
De Pul
Uden
Melkweg
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
dB's
Utrecht
1
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Boerderij
Zoetermeer
4
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Spirit of 66
Verviers
Cinetol
Amsterdam
1
20:30
Groene Engel
Oss
1
Mezz
Breda
1
20:30
De Piek
Vlissingen
20:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
21:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
StudioGonz
Gouda
1
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
De X
Leiden
21:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
21:30
Capsloc
Capelle aan den IJssel
21:30
V11
Rotterdam
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Poppodium Volt
Sittard
22:00
The Jack
Eindhoven
22:15
P3
Purmerend
22:15
CHV Noordkade
Veghel
22:30
Vera
Groningen
zo 02 feb
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
11:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
13:00
CHV Noordkade
Veghel
13:00
Poppodium Volt
Sittard

zaterdag 01 februari 2020

20:00
Che Sudaka Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Freya Ridings Botanique, Brussel
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Leoni Jansen - Uitgekleed Theater Idea, Soest
20:00
Raymond van het Groenewoud C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:00
Hef 013, Tilburg
20:00
Angela Groothuizen Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Amaranthe Charlatan, Gent
20:00
Symphonic Rock Night Band Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Fresku - Voordat het te laat is Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Beatles By Girls De Domijnen, Sittard
Foto Stereophonics
Stereophonics AFAS Live, Amsterdam
3
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Pink Floyd - The Wall 40 Years Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons De Pul, Uden
Maliibu Miitch Melkweg, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights Orpheus, Apeldoorn
20:00
Speed 78 / The Ghost Wolves dB's, Utrecht
1
20:00
Pascal Obispo Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Het Gezelschap Bibelot, Dordrecht
20:00
Lauringer Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Evil Oath / Faith Ablaze / Voltumna Paard, Den Haag
20:00
Handsome Poets Podium Hoge Woerd, De Meern
Foto Gilbert O'Sullivan
Gilbert O'Sullivan Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1
20:15
Nits Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2 Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Eendracht, Gemert
20:15
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Energiehuis, Dordrecht
20:15
Enge Buren - BASTA! Colosseum Dokkum, Dokkum
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Raìces Cubanas on tour 2020 Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Ali B - Koorts De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique Diligentia, Den Haag
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Spant!, Bussum
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Dominic Seldis Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Hadewych Doet De Dames Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Percossa - DOUBLE BILL Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Queen The Music Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee) Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’ Markant Uden, Uden
20:15
Cameretten - Finalistentournee Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Dieter van der Westen Podium Boxtel, Boxtel
20:30
New Cool Collective TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Eric Vloeimans Podium Victorie, Alkmaar
Foto Wishbone Ash
Wishbone Ash Boerderij, Zoetermeer
4
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Max van den Burg - Paasbest Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Theater PePijn, Den Haag
20:30
Smooth Hound Smith TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Roos Blufpand - De Roos Agora Theater Druten, Druten
20:30
Janneke de Bijl Meervaart, Amsterdam
20:30
Abba Rocks Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Aitch Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Ruben Hein Bimhuis, Amsterdam
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Zaantheater, Zaandam
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Dulfer BREStheater, Brielle
20:30
Dutch Eagles KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
VOF De Kunst - Het bloed kruipt C.C. De Kei, Reusel
20:30
Abbey Road Spirit of 66, Verviers
Foto Sheila & the Kit
Sheila & the Kit Cinetol, Amsterdam
1
20:30
Martyr / shuulak / TerraDown Groene Engel, Oss
1
Foto At First
At First Mezz, Breda
1
20:30
Busted Feet / Mood 66 / The (new) Formation / Yesterday’s Papers De Piek, Vlissingen
20:30
Mr Moto PopEi, Eindhoven
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
21:00
Crystal Dream - 15 Years of U2 Experience DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:00
Yung Internet Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Gallia / Manora / Nevaria StudioGonz, Gouda
1
21:00
Def Americans Little Devil, Tilburg
21:00
Snaren 90 met Live: ONCE Effenaar, Eindhoven
21:00
Nahawa Doumbia De X, Leiden
21:00
The Limelites De Nieuwe Anita, Amsterdam
21:30
Yowsah - The Nile Rodgers Experience Capsloc, Capelle aan den IJssel
21:30
Giant Drag V11, Rotterdam
22:00
Super Sounds of the 70’s Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:00
LIVE: Bang Bang Bazooka + Beach Coma Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Team Latino Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Amplified #23 Poppodium Volt, Sittard
22:00
The Hunting Party The Jack, Eindhoven
22:15
The Dirty Daddies P3, Purmerend
22:15
Tom Cherry CHV Noordkade, Veghel
22:30
SONNDR Vera, Groningen

zondag 02 februari 2020

00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Mart Hillen In Concert Theater de Kom, Nieuwegein
11:00
Het jaar 250 na Beethoven - Floris Kortie & Vera Kooper Theater Kerkrade, Kerkrade
13:00
Bierkade Festival CHV Noordkade, Veghel
13:00
Kunstbende Poppodium Volt, Sittard
Pagina -99