Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paard
Den Haag
Duycker
Hoofddorp
21:00
Club Nova
Amsterdam
De Zwerver
Oostende
AFAS Live
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Grenswerk
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Simplon
Groningen
Podium Victorie
Alkmaar
dB's
Utrecht
So What!
Gouda
Cacaofabriek
Helmond
De Nieuwe Kolk
Assen
Capitole
Gent
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Het Zuiderpark
Den Haag
20:00
Cinetol
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
21:45
Groene Engel
Oss
20:00
Groene Engel
Oss
Gigant
Apeldoorn
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Paradiso
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
Koninklijk Circus
Brussel
Openluchttheater Cabrio
Soest
TivoliVredenburg
Utrecht
Luxor Live
Arnhem
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Club Nova
Amsterdam
EKKO
Utrecht
Mezz
Breda
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
De Pul
Uden
Melkweg
Amsterdam
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
21:00
Popcentrale
Dordrecht
Cinetol
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Vorstin
Hilversum
Metropool
Hengelo
21:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Forum Theater
Sittard
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
Melkweg
Amsterdam
19:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Patronaat
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
Het Zuiderpark
Den Haag
De Flux
Zaandam
Cacaofabriek
Helmond
Duycker
Hoofddorp
Bostheater Ommen
Ommen
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Duycker
Hoofddorp
20:30
dB's
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Cacaofabriek
Helmond
OCCII
Amsterdam
16:00
Mezz
Breda
14:30
Boerderij Kamps
Rolde
12:30
Boerderij Kamps
Rolde
Paradiso
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Kursaal Oostende
Oostende
Gigant
Apeldoorn
Bostheater Ommen
Ommen
Bostheater Ommen
Ommen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
De Speulkoel Anloo
Anloo
Q-Factory
Amsterdam
Iduna
Drachten
Rockhal
Esch zur Alzette
19:30
Cacaofabriek
Helmond
Koninklijk Circus
Brussel
De Helling
Utrecht
14:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Concertgebouw
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paleis 12
Brussel
15:00
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Kursaal Oostende
Oostende
donderdag 25 juni 2020
Eefje De Visser
Paard, Den Haag
Choose Life Tribute
Duycker, Hoofddorp
21:00
Bizzey - Bizzey in de keuken
Club Nova, Amsterdam
Ana Popovic
De Zwerver, Oostende
Ali Wong
AFAS Live, Amsterdam
vrijdag 26 juni 2020
The Secret Sisters
Paradiso, Amsterdam
The Kik
Tolhuistuin, Amsterdam
Super 88
Grenswerk, Venlo
Rundfunk -
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rootsriders
Simplon, Groningen
Robert Jon & The Wreck
Podium Victorie, Alkmaar
Possessed by Paul James (USA) + Mary Lee & the B-side Brothers (D/Bra)
dB's, Utrecht
Pene Corrida
So What!, Gouda
Mooon
Cacaofabriek, Helmond
Maartje & Kine - Speelbeesten
De Nieuwe Kolk, Assen
Kommil Foo - Oogst
Capitole, Gent
Knight Area
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Kings of Leon / Snow Patrol
Het Zuiderpark, Den Haag
20:00
Josephine Odhil
Cinetol, Amsterdam
Jan Akkerman
Luxor Live, Arnhem
21:45
Iris Penning
Groene Engel, Oss
20:00
Iris Penning
Groene Engel, Oss
In `t Veld / MC DRT
Gigant, Apeldoorn
Het Gezelschap
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Greyhounds
Paradiso, Amsterdam
Golden Caves
Bibelot, Dordrecht
Elsa Esnoult
Koninklijk Circus, Brussel
Ellen ten Damme
Openluchttheater Cabrio, Soest
Eefje De Visser
TivoliVredenburg, Utrecht
Dilana
Luxor Live, Arnhem
De Dijk
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Brian Wilson - Good Vibrations Greatest Hits Tour
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Bizzey - Bizzey in de keuken
Club Nova, Amsterdam
Between the Jars
EKKO, Utrecht
Ann My Guard
Mezz, Breda
Aemen
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 27 juni 2020
20:00
YVI
De Pul, Uden
Two Too Many
Melkweg, Amsterdam
The Hillbilly Moonshiners
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
21:00
Stone Golem
Popcentrale, Dordrecht
Someone
Cinetol, Amsterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rootsriders
Vorstin, Hilversum
Robert Jon & The Wreck
Metropool, Hengelo
21:30
Pieter Jouke
Comedy Club Haug, Rotterdam
Nederlands Film orkest
Forum Theater, Sittard
Maan
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
Letz Zep
Melkweg, Amsterdam
19:00
Lebbis
Comedy Club Haug, Rotterdam
Kliko Fest
Patronaat, Haarlem
Khaled
TivoliVredenburg, Utrecht
Khaled
TivoliVredenburg, Utrecht
JPEGMAFIA
Tolhuistuin, Amsterdam
Her Majesty
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Helms Alee
Merleyn, Nijmegen
Editors
Het Zuiderpark, Den Haag
Degenerate / Hallowed Fire / Nafearya
De Flux, Zaandam
Def Americans
Cacaofabriek, Helmond
De Likt
Duycker, Hoofddorp
De Dijk
Bostheater Ommen, Ommen
D'pendanse
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Comedy Night - Stand Up Comedy
Cacaofabriek, Helmond
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Bismut / Monomyth / RRRags / Temple Fang
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Anquest
Het Bolwerk, Sneek
Ann My Guard & Kingfisher Sky
Duycker, Hoofddorp
zondag 28 juni 2020
20:30
Two and a half Girl
dB's, Utrecht
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Rob Scheepers
Cacaofabriek, Helmond
Piri Reis
OCCII, Amsterdam
16:00
Piepschuim
Mezz, Breda
14:30
Orkest Adorable
Boerderij Kamps, Rolde
12:30
Orkest Adorable
Boerderij Kamps, Rolde
Matteo Myderwyk
Paradiso, Amsterdam
Maartje & Kine - Speelbeesten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Joe Bonamassa
Kursaal Oostende, Oostende
Irrelephant
Gigant, Apeldoorn
Her Majesty
Bostheater Ommen, Ommen
Her Majesty
Bostheater Ommen, Ommen
Giovanca honours Diana Ross
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Dirk Scheele
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Bryan Ferry
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Americana
De Speulkoel Anloo, Anloo
Albert Hammond Sr.
Q-Factory, Amsterdam
Agnostic Front
Iduna, Drachten
maandag 29 juni 2020
Simple Minds
Rockhal, Esch zur Alzette
19:30
Rob Scheepers
Cacaofabriek, Helmond
Paul Personne
Koninklijk Circus, Brussel
Orgaanklap Festival
De Helling, Utrecht
14:00
Lian Ray
Paradiso, Amsterdam
Kandace Springs
Tolhuistuin, Amsterdam
Deradoorian
Merleyn, Nijmegen
Danny Vera en Metropole Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
dinsdag 30 juni 2020
The Dead Daisies
Melkweg, Amsterdam
Hitklup
Paradiso, Amsterdam
HAUSER with the European Philharmonia Orchestra
Paleis 12, Brussel
15:00
GUIDO
Paradiso, Amsterdam
Dido
TivoliVredenburg, Utrecht
Bryan Ferry
Kursaal Oostende, Oostende