Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Flint
Amersfoort
Posthuis Theater
Heerenveen
Bibelot
Dordrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Ziggo Dome
Amsterdam
Simplon
Groningen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Ahoy
Rotterdam
Mainstage
's-Hertogenbosch
Mainstage
's-Hertogenbosch
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Willem
Papendrecht
Luxor Live
Arnhem
Musis
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Willemeen
Arnhem
Grenswerk
Venlo
De Helling
Utrecht
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Neushoorn
Leeuwarden
EKKO
Utrecht
De Maagd
Bergen op Zoom
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Effenaar
Eindhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Melkweg
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
De Meenthe
Steenwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Groene Engel
Oss
De Pul
Uden
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Effenaar
Eindhoven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cacaofabriek
Helmond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Capitole
Gent
ACU
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
17:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Musis
Arnhem
TivoliVredenburg
Utrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
De Peppel
Zeist
Merleyn
Nijmegen
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Luctor et Emergo
Rilland
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Little Devil
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Doornroosje
Nijmegen
Q-Factory
Amsterdam
Martinikerk
Groningen
19:00
Kid's Rhythm 'n' Blues Kaffee
Antwerpen
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Metropool
Hengelo
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Roma
Antwerpen
Theater Idea
Soest
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
DNK
Assen
P60
Amstelveen
Neushoorn
Leeuwarden
Orpheus
Apeldoorn
Luxor Live
Arnhem
dB's
Utrecht
Bibelot
Dordrecht
ECI Cultuurfabriek
Roermond
V11
Rotterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Spiegel
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Metropool
Hengelo
Theater De Veste
Delft
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
vrijdag 22 mei 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Flint, Amersfoort
3J'S
Posthuis Theater, Heerenveen
ABBA GOLD EUROPE
Bibelot, Dordrecht
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Armin van Buuren
Ziggo Dome, Amsterdam
Bare Jams
Simplon, Groningen
Best of... Ton Kas
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Beste Zangers Live
Ahoy, Rotterdam
Blue Man Group
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Blue Man Group
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Broederliefde
TivoliVredenburg, Utrecht
Cabarestafette
Theater De Willem, Papendrecht
Caleb Caudle
Luxor Live, Arnhem
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leoni Jansen - Brakland
Musis, Arnhem
Claudia de Breij - NU
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Courbois-Somers-Courbois
Willemeen, Arnhem
De Janse Bagge Bend
Grenswerk, Venlo
Dool
De Helling, Utrecht
Edwin Evers Band
Patronaat, Haarlem
Eva Crutzen - Try Out
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Eva van Manen
Neushoorn, Leeuwarden
Feng Suave (verplaatst)
EKKO, Utrecht
Frans Bauer - Live in Concert
De Maagd, Bergen op Zoom
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Fresku
Effenaar, Eindhoven
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
H.E.A.T.
Boerderij, Zoetermeer
HAEVN
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
he House & Garage Orchestra
Melkweg, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
De Meenthe, Steenwijk
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Infloyd - Pink Floyd Tribute
Groene Engel, Oss
IQ
De Pul, Uden
Jan Jaap van der Wal
Koninklijk Circus, Brussel
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jeangu Macrooy
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Johan Fretz - Toriman
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Joy Division Undercover
Effenaar, Eindhoven
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kommil Foo - Oogst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Koninklijke Militaire Kapel Johan Willem Friso - Vrij Land
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
L.A. Vation
Cacaofabriek, Helmond
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
LIEVEN SCHEIRE - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
LIFE (verplaatst)
ACU, Utrecht
Lime Cordiale
Tolhuistuin, Amsterdam
Live At Amsterdamse Bostheater The Legends We've Lost
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
17:00
Livestream Dano Ft. Def P Wat De Fok Ouwe
Paradiso, Amsterdam
London Calling #1
Paradiso, Amsterdam
Malford Milligan & The Southern Aces
Podium Victorie, Alkmaar
Mark Lanegan
Podium Victorie, Alkmaar
Martijn Kardol - Welkom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Diligentia, Den Haag
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Musis, Arnhem
Meindert Talma
TivoliVredenburg, Utrecht
Metropole Orkest & SOHN
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Nathalie Baartman - Breek
Parktheater, Eindhoven
Nick Cave Tribute
De Peppel, Zeist
Nicole Atkins
Merleyn, Nijmegen
Niels Broos & Jamie Peet + Mattias De Craene
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Luctor et Emergo, Rilland
Novastar
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Oliver Dawson Saxon
Little Devil, Tilburg
Pat Metheny
TivoliVredenburg, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Goudse Schouwburg, Gouda
Paul Weller
Doornroosje, Nijmegen
Pestilence
Q-Factory, Amsterdam
Pieter Jan Leusink - 360 Baroque
Martinikerk, Groningen
19:00
Poseydon
Kid's Rhythm 'n' Blues Kaffee, Antwerpen
Queen The Music
Markant Uden, Uden
Rayen Panday - Trigger
Meervaart, Amsterdam
Raymond van het Groenewoud
C.C. Guldenberg, Wevelgem
Rob de Nijs
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rumours - A Fleetwood Mac Tribute
Metropool, Hengelo
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Sneek, Sneek
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Soulsister
De Roma, Antwerpen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Idea, Soest
Swans
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
DNK, Assen
The Bruceband
P60, Amstelveen
The Elvis Concert 2020
Neushoorn, Leeuwarden
The Five Great Guitars - Legends
Orpheus, Apeldoorn
The Korgis
Luxor Live, Arnhem
The Phantom Four
dB's, Utrecht
The Toasters
Bibelot, Dordrecht
The Wieners Play The Everly Brothers
ECI Cultuurfabriek, Roermond
The Wytches
V11, Rotterdam
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Spiegel, Zwolle
Tokyo Police Club
Melkweg, Amsterdam
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater de Kampanje, Den Helder
Vault
Metropool, Hengelo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Veste, Delft
Vincent van Amsterdam
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Voltage
Hedon, Zwolle