Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Neushoorn
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Manifesto
Hoorn
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Kulturhus Holten
Holten
21:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
Haarlem Blues Club
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
LOLA050
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
Simplon
Groningen
20:30
So What!
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:15
Handelsbeurs
Gent
Capitole
Gent
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Kulturhus
Epe
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
22:00
The Jack
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Meerpaal
Dronten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Paard
Den Haag
19:00
Koorenhuis
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
19:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
22:00
Café De Speeltuin
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
00:00
De Weijer
Boxmeer
Gebouw-T
Bergen op Zoom
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
Sportpaleis
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
Trix
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
The Box
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Amsteltuin
Amstelveen
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
vrijdag 08 november 2019
19:30
Mark Foggo
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
The Real Thing
Gebr. De Nobel, Leiden
Feuerengel
Neushoorn, Leeuwarden
Best of... Ton Kas
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater De Boerderij, Huizen
Sara Kroos - Verte
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Luminize
Manifesto, Hoorn
20:15
Stef Bos - RUIMTE
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Marcel de Groot - DOOR
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Kulturhus Holten, Holten
21:00
3J'S
Metropool, Hengelo
Duncan Laurence
Metropool, Hengelo
South African Roadtrip
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Comedy Fabriek - Comedy Night
Cacaofabriek, Helmond
20:00
philharmonie zuidnederland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
The Mafficks
Patronaat, Haarlem
20:30
De Dijk
Patronaat, Haarlem
The Nick Moss Band
Haarlem Blues Club, Haarlem
20:00
Zuco 103
Patronaat, Haarlem
Jo Carley and The Old Dry Skulls
LOLA050, Groningen
20:30
Stef Kamil Carlens
Vera, Groningen
20:00
Live in LOLA: Django Wagner en Will Sanders
LOLA050, Groningen
Merol
Simplon, Groningen
20:30
Jo Goes Hunting
So What!, Gouda
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
JAGD
Podium 't Beest, Goes
20:15
Sioen Plays Graceland
Handelsbeurs, Gent
Andre Hazes Jr.
Capitole, Gent
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Schattelijn, Geertruidenberg
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Kulturhus, Epe
20:30
Snelle
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Karsu
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Drommedaris, Enkhuizen
22:00
As We Go
The Jack, Eindhoven
19:30
New Purple Celebration
Effenaar, Eindhoven
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
20:15
Enge Buren - BASTA!
De Meerpaal, Dronten
22:00
Little Geneva (UK)
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Malina Moye
Bibelot, Dordrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Lavalu - Midair
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Burgerweeshuis, Deventer
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater de Kampanje, Den Helder
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Edgelarks
Theater in de Steeg, Den Haag
Blood Red Shoes
Paard, Den Haag
19:00
Aaron Parks & Little Big
Koorenhuis, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:15
Jacob Spoelstra
Theater Hofpoort, Coevorden
19:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:00
Aldebert - Enfantillages 3
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
'paradise City - Live' Presented By Mario Goossens (triggerfinger)
Cactus Muziekcentrum, Brugge
22:00
BlackHoleSun / Kings Like Us
Café De Speeltuin, Breda
20:30
Steffen Morrison
Mezz, Breda
20:30
The Wild Romance
Mezz, Breda
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Podium Boxtel, Boxtel
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
De Weijer, Boxmeer
Massada
Gebouw-T, Bergen op Zoom
00:00
Yora Rienstra - UP
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Matt Perriment
Luxor Live, Arnhem
20:00
Tante Joke Karaoke Band
Luxor Live, Arnhem
De Patrizanen - Het leven an sich
Posttheater, Arnhem
20:00
Brainstorm festival
Gigant, Apeldoorn
Tourist LeMC
Sportpaleis, Antwerpen
19:30
Almighty Mighty
Trix, Antwerpen
De Staat
Trix, Antwerpen
Dandelion
Paradiso, Amsterdam
Fontaines D.C.
Bitterzoet, Amsterdam
Fontaines D.C.
Paradiso, Amsterdam
Asian Dub Foundation
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Christian Scott aTunde Adjuah
Bimhuis, Amsterdam
20:30
half•alive
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
BLUEFACE
The Box, Amsterdam
20:00
Liam Gallagher: As It Was (2019)
Melkweg, Amsterdam
Mannequin Pussy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dub Trio
Melkweg, Amsterdam
De Lama's
Ziggo Dome, Amsterdam
A-HA
AFAS Live, Amsterdam
19:30
James Barker Band
Q-Factory, Amsterdam
Banks
Paradiso, Amsterdam
Dub Inc
Melkweg, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Meervaart, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sway Wild
De Amsteltuin, Amstelveen
20:30
Green Lizard / Rudeboy
P60, Amstelveen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor beginners
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:30
White Elephant
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Dia de Muertos
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Colin Benders, Metropole Orkest, Ibeyi - November Music
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch