PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 0
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 06 okt
013
Tilburg
2
1
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Paard
Den Haag
1
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Poortershoes
Groningen
20:00
PopEi
Eindhoven
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Rockhal
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Rotown
Rotterdam
ma 07 okt
013
Tilburg
11
2
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
5
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Spirit of 66
Verviers
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
1
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
di 08 okt
Wilminktheater
Enschede
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Beun
Heiloo
12:00
Waalse Kerk
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Rocking Bull Concern
Antwerpen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Boom Chicago
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Cafe Stiels
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
1
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
wo 09 okt
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Theater De Veste
Delft
00:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Posttheater
Arnhem
Theater De Omval
Diemen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Parktheater
Eindhoven
18:00
Baroeg
Rotterdam
1
1
Melkweg
Amsterdam
1
Melkweg
Amsterdam
4
1
19:30
Trix
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
1
Ziggo Dome
Amsterdam
4
2
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
013
Tilburg
1
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Desmet Studio's Amsterdam
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Het spectrum
Schijndel
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Paradiso
Amsterdam
EKKO
Utrecht
1
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten

zondag 06 oktober 2019

Foto The Gathering: 30th Anniversary
The Gathering: 30th Anniversary 013, Tilburg
2
1
20:00
Lee Fields & The Expressions De Oosterpoort, Groningen
20:00
Junior Kelly De Helling, Utrecht
20:00
Cannibale Patronaat, Haarlem
20:00
Christof van der Ven Het Depot, Leuven
20:00
Marvin Dee Band Paard, Den Haag
1
20:00
BBNO$ Melkweg, Amsterdam
20:00
Ralph de Jongh Trio Poortershoes, Groningen
20:00
Noche Flamenca PopEi, Eindhoven
20:15
Ilse DeLange Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Alfredo Rodriguez / Richard Bona Bimhuis, Amsterdam
20:30
Khalid Rockhal,
20:30
The Rosenberg Trio TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Allah-Las Rotown, Rotterdam

maandag 07 oktober 2019

Foto Machine Head
Machine Head 013, Tilburg
11
2
19:30
Halve finale Amsterdamse Popprijs Paradiso, Amsterdam
19:30
Halve Finale Amsterdamse Popprijs Paradiso, Amsterdam
Foto King Gizzard & The Lizard Wizard
King Gizzard & The Lizard Wizard TivoliVredenburg, Utrecht
5
20:00
Savoy Brown Spirit of 66, Verviers
20:00
Dennis van Aarssen Parktheater, Eindhoven
20:00
Bertrand Belin La Madeleine, Brussel
20:00
Bill Callahan TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Blues Caravan Spirit of 66, Verviers
Foto Lori Lieberman / Matangi Kwartet
Lori Lieberman / Matangi Kwartet Concertgebouw, Amsterdam
20:00
DEFINE ME / ZEROSHIKI Musicon, Den Haag
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
Foto Allah-Las
Allah-Las Paradiso, Amsterdam
1
1
20:45
Samuel Jack Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven

dinsdag 08 oktober 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Beun, Heiloo
12:00
Conservatorium van Amsterdam Waalse Kerk, Amsterdam
19:00
ISSUES + Lotus Eater Baroeg, Rotterdam
Foto GOT7
GOT7 Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
DEFINE ME / ZEROSHIKI Rocking Bull Concern, Antwerpen
19:45
Rodrigo Y Gabriela TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Marc Almond Metropool, Hengelo
20:00
King Gizzard & The Lizard Wizard Ancienne Belgique (AB), Brussel
Jen Kirkman Boom Chicago, Amsterdam
Foto Old Dominion
Old Dominion Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Youp van 't Hek Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Philip Kroonenberg Cafe Stiels, Haarlem
20:00
The Choir Of Man Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Valley of the Sun (USA) + Gas Giant dB's, Utrecht
20:00
Tiny Ruins Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Hehobros Toneelschuur, Haarlem
20:15
The Dublin Legends TivoliVredenburg, Utrecht
Foto James Morrison
James Morrison Paradiso, Amsterdam
1
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Lori Lieberman / Matangi Kwartet Paard, Den Haag
20:30
Alcatrazz Cacaofabriek, Helmond
20:30
Shoreline Mafia Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues Kantine Walhalla, Rotterdam
21:00
Pony Machine Paradiso, Amsterdam

woensdag 09 oktober 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Maaike Ouboter De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Soundos - Niets te verliezen Theater De Veste, Delft
00:00
Jan Beuving - Rotatie Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Theater De Omval, Diemen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Best of... Ton Kas Parktheater, Eindhoven
18:00
In the Woods + Ereb Altor + Isole + Shores of Null Baroeg, Rotterdam
1
1
Foto Laura Misch
Laura Misch Melkweg, Amsterdam
1
Foto Sleep
Sleep Melkweg, Amsterdam
4
1
19:30
William Fitzsimmons Trix, Antwerpen
Foto Marc Almond
Marc Almond TivoliVredenburg, Utrecht
1
Foto John Mayer
John Mayer Ziggo Dome, Amsterdam
4
2
20:00
Camille Lellouche Koninklijk Circus, Brussel
20:00
King Gizzard & The Lizard Wizard Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Madrugada
Madrugada 013, Tilburg
1
20:00
Youp van 't Hek Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Sebastián Javier Desmet Studio's Amsterdam, Amsterdam
Foto Broncho
Broncho Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Moving Targets dB's, Utrecht
20:00
Lori Lieberman Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Foto Alma
Alma Melkweg, Amsterdam
1
20:00
CORDS by Simone dB's, Utrecht
20:00
Awkward I - KYD Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Foto Nils Frahm
Nils Frahm TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:15
Dennis van Aarssen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Ambrose Akinmusire ft. Brussels Jazz Orchestra Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
BEHIND THE MUSIC: Hendrik Jan Bökkers Hedon, Zwolle
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het spectrum, Schijndel
20:15
Daan Boom - De Eerste Theater Hof 88, Almelo
20:30
Southside Johnny & The Ashbury Jukes Paradiso, Amsterdam
Foto Chastity Belt
Chastity Belt EKKO, Utrecht
1
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Agora Theater Druten, Druten
Pagina 0