Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Forum Theater
Sittard
Strand Scheveningen
Scheveningen
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Weelde
Rotterdam
20:30
Bostheater Ommen
Ommen
21:00
JVC De Schuit
Katwijk
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
23:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Patronaat
Haarlem
00:00
Theater De Kik
Elst
19:30
PopEi
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
16:00
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
19:00
Luxor Live
Arnhem
23:45
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
16:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
De Amer
Amen
17:30
De Maaspoort
Venlo
15:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Metropool
Hengelo
15:30
De Theaterboerderij
Ekehaar
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Havenkwartier
Deventer
15:00
Zuiderparktheater
Den Haag
15:00
Café Camille
Beverwijk
16:30
Gigant
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
20:30
Cinetol
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
AFAS Live
Amsterdam
12:30
AFAS Live
Amsterdam
16:00
Anna Amstelveen
Amstelveen
14:00
Stichting Kasteelstad ‘s-Heerenberg
's-Heerenberg
18:45
dB's
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Meerpaal
Dronten
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
Rotown
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Merleyn
Nijmegen
20:00
Het Depot
Leuven
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Café De Speeltuin
Breda
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Cinetol
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
12:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Hofman
Utrecht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Café de Ouwehoer
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
20:15
Sint Catharinakerk
Eindhoven
Paard
Den Haag
20:30
OCCII
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
zaterdag 07 september 2019
19:00
Massada
Forum Theater, Sittard
Keane
Strand Scheveningen, Scheveningen
21:00
Tacocat
Rotown, Rotterdam
20:00
Typhoon akoestische veranda sessies
Weelde, Rotterdam
20:30
Edwin Evers Band
Bostheater Ommen, Ommen
21:00
Black Monsoon
JVC De Schuit, Katwijk
20:00
LIVE: Dos Amigos Tour featuring Mike Tramp and Marcus Nand
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Mash up
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:00
Kaj Gorgels
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
23:00
Thomas Schumacher
Patronaat, Haarlem
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Kik, Elst
19:30
Wave Invasion
PopEi, Eindhoven
16:00
Joris Linssen & Caramba
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
George Baker
Bibelot, Dordrecht
20:30
The Aligned (EP Release: State Of Mind) + Aschwin
Paard, Den Haag
21:00
Flavium
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
16:00
Dusty Stray / Labasheeda
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
19:00
11 jaar Luxor Love
Luxor Live, Arnhem
23:45
Tri Poloski
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
TAU
Paradiso, Amsterdam
20:30
Test Propeller feat. Jeff Taylor & Henry Hey
Bimhuis, Amsterdam
Oh Sees
Paradiso, Amsterdam
20:00
Willem
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Blue Man Group
AFAS Live, Amsterdam
16:00
Blue Man Group
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Boris McCutcheon
De Amer, Amen
zondag 08 september 2019
17:30
Viva Classic Live 2019
De Maaspoort, Venlo
15:00
Dr. Bloezz
CHV Noordkade, Veghel
20:00
The Holydrug Couple
dB's, Utrecht
20:00
WHITNEY, a tribute by Glennis Grace
Ahoy, Rotterdam
20:00
dEUS
Muziekgieterij, Maastricht
Magnapop
Metropool, Hengelo
15:30
James Oesi
De Theaterboerderij, Ekehaar
15:00
Sam Times
PopEi, Eindhoven
20:00
Black Monsoon
Havenkwartier, Deventer
15:00
Dosti meets Josti
Zuiderparktheater, Den Haag
15:00
Boys Named Sue
Café Camille, Beverwijk
16:30
Fresku
Gigant, Apeldoorn
Lotte Walda
Gigant, Apeldoorn
20:30
Press Club
Cinetol, Amsterdam
Sam Outlaw
Paradiso, Amsterdam
20:00
Hannah Cohen
Tolhuistuin, Amsterdam
Eric Andre
Boom Chicago, Amsterdam
together PANGEA
Melkweg, Amsterdam
16:00
Blue Man Group
AFAS Live, Amsterdam
12:30
Blue Man Group
AFAS Live, Amsterdam
16:00
Iris Penning
Anna Amstelveen, Amstelveen
14:00
Woodstock 50th Anniversary Tribute Tour
Stichting Kasteelstad ‘s-Heerenberg, 's-Heerenberg
maandag 09 september 2019
18:45
Ignivomous / Superstition / Taphos / Tchornobog
dB's, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Doll Skin / Trash Boat
Patronaat, Haarlem
20:45
Blue Grass Boogiemen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Föllakzoid / The Holydrug Couple
Effenaar, Eindhoven
20:00
O'G3NE
De Meerpaal, Dronten
Reservoir Dogs Band
Paradiso, Amsterdam
20:30
Partner
Cinetol, Amsterdam
20:00
Bedouine
Tolhuistuin, Amsterdam
dEUS
Paradiso, Amsterdam
20:00
Charlie Parr / J.D. Wilkes
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Cam
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 10 september 2019
20:00
Iron Butterfly
Spirit of 66, Verviers
together PANGEA
Rotown, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Charlie Parr / JD Wilkes
Merleyn, Nijmegen
20:00
Dotan
Het Depot, Leuven
20:30
Celine Cairo
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Celine Cairo - Birds of Paradise
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Juiceboxxx
Café De Speeltuin, Breda
20:00
The Analogues
De Nieuwe Kolk, Assen
Gia Margaret
Cinetol, Amsterdam
dEUS
Paradiso, Amsterdam
Magnapop
Paradiso, Amsterdam
The Steel Woods
Paradiso, Amsterdam
19:30
Joya Mooi
Melkweg, Amsterdam
12:00
orgelstudenten van het Conservatorium van Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:30
Boris McCutcheon
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
woensdag 11 september 2019
20:30
Bjørn Berge
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Utrecht Lacht: try-out, comedy night
Hofman, Utrecht
20:15
Freek de Jonge - De Canon
Theater aan de Schie, Schiedam
Juiceboxxx
Café de Ouwehoer, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Inhaler
Merleyn, Nijmegen
FortaRock: VOLA + Arch Echo + Rendezvous Point
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Boris McCutcheon / The Saltlicks
Patronaat, Haarlem
21:00
together PANGEA
Vera, Groningen
20:15
Niklas Paschburg
Sint Catharinakerk , Eindhoven
Magnapop
Paard, Den Haag
20:30
Circle One
OCCII, Amsterdam
20:30
Civic
Cinetol, Amsterdam
20:30
John Paul White
Het Zonnehuis, Amsterdam
The Ex / Thurston Moore
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Satori & the Band from Space
Paradiso, Amsterdam
Wende’s Kaleidoscoop
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Muzikale Helden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Non Phixion
Q-Factory, Amsterdam
Ariana Grande
Ziggo Dome, Amsterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch