PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 0
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 03 aug
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:00
Artis
Amsterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
22:00
Little Devil
Tilburg
22:30
Paddy Murphy's Irish Pub
Rotterdam
zo 04 aug
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
15:15
De Kunsthal
Rotterdam
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
19:00
Little Devil
Tilburg
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
1
NDSM-werf
Amsterdam
2
20:00
BIRD
Rotterdam
The Jack
Eindhoven
1
20:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
LOLA050
Groningen
ma 05 aug
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
di 06 aug
NDSM-werf
Amsterdam
6
5
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
2
1
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
2
wo 07 aug
Melkweg
Amsterdam
3
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:30
M.C. Cactus
Sint-Andries
21:00
Merleyn
Nijmegen
do 08 aug
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Natuurtheater Oisterwijk
Oisterwijk
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Paradiso
Amsterdam
2
20:30
Rapa Nui
Zandvoort
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
M.C. Cactus
Sint-Andries
21:00
Paradiso
Amsterdam
vr 09 aug
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Natuurtheater Oisterwijk
Oisterwijk
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
TAC
Eindhoven
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
1
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
21:30
Rotown
Rotterdam
22:00
Little Devil
Tilburg
za 10 aug
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:00
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
Melkweg
Amsterdam
2
1
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Natuurtheater Oisterwijk
Oisterwijk
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Artis
Amsterdam
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
1
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Bostheater Ommen
Ommen
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
Cacaofabriek
Helmond
1
Little Devil
Tilburg
1
21:00
Q-Factory
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:00
Melkweg
Amsterdam
zo 11 aug
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
15:00
BIRD
Rotterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
15:00
PopEi
Eindhoven
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
2
Malieveld
Den Haag
8
3
Cacaofabriek
Helmond
2
1
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
ma 12 aug
18:30
Little Devil
Tilburg
De Helling
Utrecht
4
1
Effenaar
Eindhoven
3
20:00
Slottuintheater
Zeist
013
Tilburg
1
Paard
Den Haag
1
di 13 aug
19:30
Dynamo
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
1
LOLA050
Groningen
20:30
Slottuintheater
Zeist
22:00
Merleyn
Nijmegen
1

zaterdag 03 augustus 2019

20:00
Di-rect Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Foto Andy Frasco
Andy Frasco Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:00
Zoomeravonden - Ohslo Artis, Amsterdam
20:00
Noisefreakz Sneekweek Het Bolwerk, Sneek
20:30
Rayen Panday / Yunus Aktas Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Michael Jackson tribute Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
22:00
Cthulhu Little Devil, Tilburg
22:30
Sweet Mary Jane Paddy Murphy's Irish Pub, Rotterdam

zondag 04 augustus 2019

12:00
Matteo Myderwyk Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:00
Mónica Coronado & Manito Openluchttheater Ede, Ede
15:00
Rolf Sanchez & Quique Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Ray Romijn PopEi, Eindhoven
15:15
Naaz De Kunsthal, Rotterdam
17:30
Tussen De Hoge Bomen Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
19:00
Sabbath Judas Sabbath Little Devil, Tilburg
Foto Los Lobos
Los Lobos Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
1
Foto James Bay
James Bay NDSM-werf, Amsterdam
2
20:00
Lee Fields & The Expressions BIRD, Rotterdam
Foto Dynamo Metalfest Presents: Crobot + support
Dynamo Metalfest Presents: Crobot + support The Jack, Eindhoven
1
20:00
Psychedelic Porn Crumpets Rotown, Rotterdam
20:30
Frenna & 777-Band en Postmen Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Scumbag Millionaire LOLA050, Groningen

maandag 05 augustus 2019

Foto Good Charlotte
Good Charlotte Paradiso, Amsterdam
20:00
Eefje De Visser Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
José González Zuiderparktheater, Den Haag

dinsdag 06 augustus 2019

Foto Thirty Seconds to Mars
Thirty Seconds to Mars NDSM-werf, Amsterdam
6
5
19:30
Clouseau Effenaar, Eindhoven
20:00
Ziggy Marley Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Foto Father John Misty / José González
Father John Misty / José González Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
2
1
20:30
Flipper / Mike Watt Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
2

woensdag 07 augustus 2019

Foto The Damned
The Damned Melkweg, Amsterdam
3
20:00
José González + The Bony King of Nowhere Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
Tim Presley's White Fence Bitterzoet, Amsterdam
20:30
JeugdOrkest Nederland Openluchttheater Cabrio, Soest
20:30
Villagers M.C. Cactus, Sint-Andries
21:00
Lime Cordiale Merleyn, Nijmegen

donderdag 08 augustus 2019

19:00
Sworn Enemy + STAB + Chelsea Smile Baroeg, Rotterdam
20:00
Diggy Dex / Roxeanne Hazes Natuurtheater Oisterwijk, Oisterwijk
20:00
Omara Portuondo Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
De Hijgende Herten Podium Victorie, Alkmaar
Foto Michael Franti & Spearhead
Michael Franti & Spearhead Paradiso, Amsterdam
2
20:30
The Black Seeds Rapa Nui, Zandvoort
20:30
Ernst Molenaar Zuiderparktheater, Den Haag
20:30
Joep Beving M.C. Cactus, Sint-Andries
21:00
Lime Cordiale Paradiso, Amsterdam

vrijdag 09 augustus 2019

19:00
Cavetown Melkweg, Amsterdam
20:00
Wende Snijders Natuurtheater Oisterwijk, Oisterwijk
20:00
Jong Metropole Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Eyes Set To Kill Poppodium Volt, Sittard
20:00
Iris Penning TAC, Eindhoven
Foto HAEVN
HAEVN Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
1
20:30
De Janse Bagge Bend Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Danny Vera Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Patrick Watson Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
21:30
JC Thomaz & The Missing Slippers Play The Gun Club Rotown, Rotterdam
22:00
Gorefunest Little Devil, Tilburg

zaterdag 10 augustus 2019

15:45
Buitenspelen voor de GRAP: Someone / Luka Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:00
Levi Noah / porto cabello Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
Foto Descendents
Descendents Melkweg, Amsterdam
2
1
20:00
Hooverphonic Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Typhoon akoestische veranda sessies Natuurtheater Oisterwijk, Oisterwijk
20:00
Mercy John Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Zoomeravonden - Sofie Winterson Artis, Amsterdam
20:15
Alex Ploeg/De R?gahs/Martijn Kardol/Nabil/Rayen Panday Zuiderparktheater, Den Haag
Foto HAEVN
HAEVN Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
1
20:30
George & Eran Worden Racisten Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest Bostheater Ommen, Ommen
20:30
Counterfeit Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
21:00
Baroeg XS: Une Misère at V11 V11, Rotterdam
Foto Fields of the Nephilim
Fields of the Nephilim Cacaofabriek, Helmond
1
Foto Slapshot
Slapshot Little Devil, Tilburg
1
21:00
Afrodam Summer Jam Q-Factory, Amsterdam
22:00
LIVE: Bon Jovi, by Europe's No.1 tribute: Bad Medicine (IT) Muziekcafé Helmond, Helmond
23:00
Randall Melkweg, Amsterdam

zondag 11 augustus 2019

12:00
Finalisten van het Grachtenfestival Conservatorium Concours Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:00
Soul2Soul Openluchttheater Ede, Ede
15:00
Pim de Roij (Sophia's Acoustic Sundays) BIRD, Rotterdam
15:00
Fresku & Benjamin Fro Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Corey Harris Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
15:00
Jack 'n Jiffs PopEi, Eindhoven
19:00
Krisiun Little Devil, Tilburg
19:00
Brass Against Melkweg, Amsterdam
19:30
After The Burial / Thy Art Is Murder Patronaat, Haarlem
Foto Dead Kennedys
Dead Kennedys Melkweg, Amsterdam
2
Foto P!nk
P!nk Malieveld, Den Haag
8
3
Foto Prong
Prong Cacaofabriek, Helmond
2
1
20:00
Good Riddance Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Hooverphonic Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
Wende Snijders Openluchttheater Caprera, Bloemendaal

maandag 12 augustus 2019

18:30
D.R.I. Little Devil, Tilburg
Foto Of Mice & Men
Of Mice & Men De Helling, Utrecht
4
1
Foto Hypocrisy / Soilwork
Hypocrisy / Soilwork Effenaar, Eindhoven
3
20:00
Wende Snijders Slottuintheater, Zeist
Foto Erykah Badu
Erykah Badu 013, Tilburg
1
Foto Vintage Trouble
Vintage Trouble Paard, Den Haag
1

dinsdag 13 augustus 2019

19:30
Of Mice & Men Dynamo, Eindhoven
Foto Prong
Prong Patronaat, Haarlem
1
Live at Lola: VAN GOAT (CAN) + the Unplacables LOLA050, Groningen
20:30
Diggy Dex Slottuintheater, Zeist
22:00
The Contortionist Merleyn, Nijmegen
1
Pagina 0