Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
18:00
Paleis 12
Brussel
Chassé Theater
Breda
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Gebouw-T
Bergen op Zoom
22:00
Luxor Live
Arnhem
20:45
Gigant
Apeldoorn
Sportpaleis
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Artis
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
Fruittuin van West
Amsterdam
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Boerderij
Zoetermeer
15:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
16:00
dB's
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
V11
Rotterdam
18:00
Domineeskamp
Raalte
21:00
Metropool
Hengelo
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
14:30
D' Engelenburgh
Fijnaart
Metropool Enschede
Enschede
20:30
't Rozenknopje
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
't Rozenknopje
Eindhoven
18:00
Café Centrum
Delfzijl
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
RAI Theater
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Tropenmuseum
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
14:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
16:00
Musicon
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
23:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
De Spot
Middelburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Cacaofabriek
Helmond
22:00
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Johan Cruijff ArenA
Amsterdam-Zuidoost
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 08 juni 2019
20:00
Jasper Steverlinck
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
The Bowie Collective
Paard, Den Haag
Kommil Foo - Oogst
Diligentia, Den Haag
18:00
Star Wars in Concert: Episode IV - A New Hope
Paleis 12, Brussel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Chassé Theater, Breda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Fatal Flowers
Gebouw-T, Bergen op Zoom
22:00
Boogie Nights
Luxor Live, Arnhem
20:45
Wild Romance
Gigant, Apeldoorn
Julio Iglesias
Sportpaleis, Antwerpen
Joost van Bellen
Melkweg, Amsterdam
23:30
Emo Night Brooklyn: Amsterdam
Melkweg, Amsterdam
20:30
Hillsphere / Selfmachine
Q-Factory, Amsterdam
20:30
De Partizanen / Anne Neuteboom
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Sunset Rollercoaster
Cinetol, Amsterdam
20:30
Charlie Hunter / Lucy Woodward
Bimhuis, Amsterdam
Grandmaster Melle Mel / Scorpio / The Sugarhill Gang
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Robert Jon & The Wreck
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Alle Duidelijkheid
Meervaart, Amsterdam
20:00
Michiel Borstlap
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
De Kift / The Messthetics
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Lucette van den Berg
Het Zonnehuis, Amsterdam
Elton John
Ziggo Dome, Amsterdam
Bad Wolves
Melkweg, Amsterdam
19:00
Zoomeravonden - Morado
Artis, Amsterdam
19:00
Taryll Jackson
Melkweg, Amsterdam
18:00
The Brave Summer Nights w/ Banner, Saarloos , The Muff
Fruittuin van West, Amsterdam
15:45
Club Vondel #1
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:30
Caro Emerald
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
KRS-One
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
The Real McKenzies
Podium Victorie, Alkmaar
Karin Bloemen - Souvenirs
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 09 juni 2019
20:30
King King
Boerderij, Zoetermeer
15:30
G? Reinders & Douane Harmonie Nederland - G? Reinders & Douane Harmoni
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
16:00
Dry Riverbed Trio / Jake La Botz
dB's, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
The Wild
Little Devil, Tilburg
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Haru Nemuri
V11, Rotterdam
18:00
Flavium
Domineeskamp, Raalte
21:00
Ooostblok
Metropool, Hengelo
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
Jarrod Dickenson
Patronaat, Haarlem
21:00
The Legendary Shack Shakers
Vera, Groningen
Michael Kiwanuka
De Oosterpoort, Groningen
14:30
Bram Wijnands: Jazz met Pinksteren
D' Engelenburgh, Fijnaart
Beres Hammond
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Jasper Steverlinck
't Rozenknopje, Eindhoven
Ralph van Raat speelt Radiohead
Effenaar, Eindhoven
15:00
Francesca Mariani
PopEi, Eindhoven
15:00
Jasper Steverlinck
't Rozenknopje, Eindhoven
18:00
El Jackson
Café Centrum, Delfzijl
20:30
IDK
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
ilario Duran “Contumbao” Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Nouvelle Vague
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Dale Watson
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Harrie Jekkers en Klein Orkest
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Eddie Vedder
AFAS Live, Amsterdam
20:00
An Evening with Bob Woodward
RAI Theater, Amsterdam
19:30
Iris Penning
Tolhuistuin, Amsterdam
Red Bull Presents: The Future of Soul
Tropenmuseum, Amsterdam
19:00
RISE: The Story Of Augustines (2018)
Melkweg, Amsterdam
15:00
Trijntje Oosterhuis & Aïcha Gill
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
Dudok Quartet & Michele Mazzini
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:45
Gov't Mule
Podium Victorie, Alkmaar
maandag 10 juni 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Tribute To The Cats Band
AFAS Circustheater, Scheveningen
14:15
Django Wagner
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:30
Welshly Arms
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Jake La Botz / Smokestack Lightnin'
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Flamin' Groovies
Paard, Den Haag
Beres Hammond
Paard, Den Haag
16:00
Heir Apparent
Musicon, Den Haag
20:15
3J'S - Heroes of Music
Spant!, Bussum
20:00
The Smashing Pumpkins
Lotto Arena, Antwerpen
23:00
Shimon
Melkweg, Amsterdam
21:00
Al McKay's Earth, Wind & Fire Experience
Paradiso, Amsterdam
20:30
Eli 'Paperboy' Reed
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Apichat Pakwan
Cinetol, Amsterdam
20:00
Harrie Jekkers en Klein Orkest
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Buitenspelen voor de GRAP: Bruxas / Donna Blue / Feng Suave / Janna La
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Eddie Vedder
AFAS Live, Amsterdam
Maroon 5
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Blackberry Smoke / Goodbye June
Podium Victorie, Alkmaar
dinsdag 11 juni 2019
20:00
Rumours of Fleetwood Mac
Hedon, Zwolle
20:00
UFO
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Jonathan Bree + John Moods
Rotown, Rotterdam
20:00
The Analogues
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Ralph van Raat
De Spot, Middelburg
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Point Quiet
Cacaofabriek, Helmond
22:00
Constant Mongrel
Vera, Groningen
20:00
Kris Kristofferson / The Strangers
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Die Antwoord
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
3J'S - Heroes of Music
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Metallica
Johan Cruijff ArenA, Amsterdam-Zuidoost
20:00
Jasper Steverlinck
Vondelkerk, Amsterdam
The Smashing Pumpkins
AFAS Live, Amsterdam
19:30
RADAR
Melkweg, Amsterdam
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
De Kleine Komedie, Amsterdam