PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 0
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 08 jun
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Waalse Kerk
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
1
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Q-Factory
Amsterdam
1
1
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
1
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:45
Bibelot
Dordrecht
20:45
Gigant
Apeldoorn
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Popcentrale
Dordrecht
21:45
De Vorstin
Hilversum
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Luxor Live
Arnhem
23:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
zo 09 jun
Theaters Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:30
D' Engelenburgh
Fijnaart
15:00
't Rozenknopje
Eindhoven
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
15:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
16:00
dB's
Utrecht
18:00
Domineeskamp
Raalte
18:00
Café Centrum
Delfzijl
2
19:00
Melkweg
Amsterdam
Tropenmuseum
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
19:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
RAI Theater
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
2
AFAS Live
Amsterdam
3
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
1
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Metropool Enschede (voormalig Atak)
Enschede
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
't Rozenknopje
Eindhoven
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Vera
Groningen
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Metropool
Hengelo
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
1
ma 10 jun
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
14:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
16:00
Musicon
Den Haag
1
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
Paard
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
1
1
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Paard
Den Haag
1
AFAS Live
Amsterdam
1
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:15
Spant!
Bussum
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:30
Rockhal
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
di 11 jun
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Johan Cruijff ArenA
Amsterdam-Zuidoost
25
7
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Hedon
Zwolle
AFAS Live
Amsterdam
5
3
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Rockhal
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
De Spot
Middelburg
22:00
Vera
Groningen

zaterdag 08 juni 2019

20:00
CCR-Revival & 10CC ONLY Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Michiel Borstlap Waalse Kerk, Amsterdam
20:15
Bouke & the Elvis Matters Band Markant Uden, Uden
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Alle Duidelijkheid Meervaart, Amsterdam
20:15
Rob de Nijs TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Shining (Zweden)
Shining (Zweden) De Helling, Utrecht
1
Beres Hammond TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Crazy Little Things: Tribute to Queen De Spot, Middelburg
20:30
Robert Jon & The Wreck Q-Factory, Amsterdam
20:30
Gruppo Sportivo DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Matt Schofield Boerderij, Zoetermeer
Foto Grandmaster Melle Mel / Scorpio / The Sugarhill Gang
Grandmaster Melle Mel / Scorpio / The Sugarhill Gang Q-Factory, Amsterdam
1
1
20:30
Charlie Hunter / Lucy Woodward Bimhuis, Amsterdam
20:30
Iris Hond TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Wand
Wand EKKO, Utrecht
1
20:30
KUF Cacaofabriek, Helmond
20:30
Sunset Rollercoaster Cinetol, Amsterdam
20:30
De Partizanen / Anne Neuteboom Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Hillsphere / Selfmachine Q-Factory, Amsterdam
20:30
Pieter Derks - Pieter Derks - Voor wat het waard is Openluchttheater Cabrio, Soest
20:30
Britta Maria, Maurits Fondse, Oleg Fateev - Chansons van Schoonheid en Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:45
Prince Tribute by The Beautiful Ones Bibelot, Dordrecht
20:45
Wild Romance Gigant, Apeldoorn
21:00
The Girl Who Cried Wolf Altstadt, Eindhoven
21:00
Steffen Morrison Metropool, Hengelo
21:00
Live at LOLA: Vortex & Burning LOLA050, Groningen
21:00
Slechtvalk Popcentrale, Dordrecht
21:45
Jake Clemons De Vorstin, Hilversum
22:00
LIVE: Balkun Brothers (USA) Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Boogie Nights Luxor Live, Arnhem
23:30
Emo Night Brooklyn: Amsterdam Melkweg, Amsterdam
Joost van Bellen Melkweg, Amsterdam

zondag 09 juni 2019

Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Theaters Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
12:00
Dudok Quartet & Michele Mazzini Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:30
Bram Wijnands: Jazz met Pinksteren D' Engelenburgh, Fijnaart
15:00
Jasper Steverlinck 't Rozenknopje, Eindhoven
15:00
Trijntje Oosterhuis & Aïcha Gill Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Francesca Mariani PopEi, Eindhoven
15:30
G? Reinders & Douane Harmonie Nederland - G? Reinders & Douane Harmoni Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
16:00
Dry Riverbed Trio / Jake La Botz dB's, Utrecht
18:00
Flavium Domineeskamp, Raalte
18:00
El Jackson Café Centrum, Delfzijl
2
19:00
RISE: The Story Of Augustines (2018) Melkweg, Amsterdam
Foto Red Bull Presents: The Future of Soul
Red Bull Presents: The Future of Soul Tropenmuseum, Amsterdam
Ralph van Raat speelt Radiohead Effenaar, Eindhoven
19:30
Iris Penning Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
An Evening with Bob Woodward RAI Theater, Amsterdam
Foto Michael Kiwanuka
Michael Kiwanuka De Oosterpoort, Groningen
2
Foto Eddie Vedder
Eddie Vedder AFAS Live, Amsterdam
3
Foto Harrie Jekkers en Klein Orkest
Harrie Jekkers en Klein Orkest Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
Foto Dale Watson
Dale Watson Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
1
20:30
King King Boerderij, Zoetermeer
20:30
Nouvelle Vague Q-Factory, Amsterdam
20:30
ilario Duran “Contumbao” Quartet Bimhuis, Amsterdam
Beres Hammond Metropool Enschede (voormalig Atak), Enschede
20:30
IDK Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Jasper Steverlinck 't Rozenknopje, Eindhoven
20:45
Gov't Mule Podium Victorie, Alkmaar
21:00
The Legendary Shack Shakers Vera, Groningen
21:00
The Wild Little Devil, Tilburg
21:00
Haru Nemuri V11, Rotterdam
21:00
Jarrod Dickenson Patronaat, Haarlem
21:00
Ooostblok Metropool, Hengelo
Foto Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
1

maandag 10 juni 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14:15
Django Wagner AFAS Circustheater, Scheveningen
16:00
Heir Apparent Musicon, Den Haag
1
19:30
Blackberry Smoke / Goodbye June Podium Victorie, Alkmaar
Beres Hammond Paard, Den Haag
Foto Maroon 5
Maroon 5 Ziggo Dome, Amsterdam
1
1
20:00
The Smashing Pumpkins Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Flamin' Groovies Paard, Den Haag
1
Foto Eddie Vedder
Eddie Vedder AFAS Live, Amsterdam
1
20:00
Buitenspelen voor de GRAP: Bruxas / Donna Blue / Feng Suave / Janna La Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Harrie Jekkers en Klein Orkest Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Apichat Pakwan Cinetol, Amsterdam
20:00
Jake La Botz / Smokestack Lightnin' Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:15
3J'S - Heroes of Music Spant!, Bussum
20:15
Tribute To The Cats Band AFAS Circustheater, Scheveningen
20:30
Welshly Arms Rockhal,
20:30
Eli 'Paperboy' Reed Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Al McKay's Earth, Wind & Fire Experience Paradiso, Amsterdam
23:00
Shimon Melkweg, Amsterdam

dinsdag 11 juni 2019

Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Metallica
Metallica Johan Cruijff ArenA, Amsterdam-Zuidoost
25
7
19:30
RADAR Melkweg, Amsterdam
20:00
3J'S - Heroes of Music Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Rumours of Fleetwood Mac Hedon, Zwolle
Foto The Smashing Pumpkins
The Smashing Pumpkins AFAS Live, Amsterdam
5
3
20:00
UFO Boerderij, Zoetermeer
20:00
Kris Kristofferson / The Strangers De Oosterpoort, Groningen
20:00
Die Antwoord Rockhal,
20:00
Jonathan Bree + John Moods Rotown, Rotterdam
20:00
Jasper Steverlinck Vondelkerk, Amsterdam
20:00
The Analogues Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Point Quiet Cacaofabriek, Helmond
20:30
Ralph van Raat De Spot, Middelburg
22:00
Constant Mongrel Vera, Groningen
Pagina 0