Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Fluor
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:00
De Amer
Amen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
De Meester
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
15:00
Cultuurschip Thor
Zwolle
14:30
Boerderij
Zoetermeer
15:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Bosuil
Weert
20:15
De Maaspoort
Venlo
15:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
18:15
De Helling
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
14:30
Markant Uden
Uden
14:30
013
Tilburg
14:30
Kulturhus
Ruurlo
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
BIRD
Rotterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
P3
Purmerend
15:00
Theater de Bussel
Oosterhout
17:30
Kursaal Oostende
Oostende
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Doornroosje
Nijmegen
15:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
21:00
Café The Pocket
Katwijk
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
16:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
20:00
Altstadt
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
14:30
Theater Berkelland
Eibergen
Paard
Den Haag
15:30
Paard
Den Haag
00:00
Kasteel
Coevorden
Spant!
Bussum
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
16:00
Willemeen
Arnhem
15:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Amsterdam Museum
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
09:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
P60
Amstelveen
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
BIRD
Rotterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Trix
Antwerpen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
zaterdag 13 april 2019
19:30
James TW
Melkweg, Amsterdam
19:30
John Paul Keith
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Umami
Melkweg, Amsterdam
18:30
Jaya The Cat
Melkweg, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Vaudou Game
P60, Amstelveen
20:30
Matroesjka - BRAINWASH
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Woodstock the Story - 50th Anniversary Tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Grand East
Fluor, Amersfoort
Henry van Loon - Onze Henry
Flint, Amersfoort
20:00
Barrelhouse
De Amer, Amen
Ali B - Koorts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Copperhead County & Mississippi Folk Fest Present: The Southern Rockni
De Meester, Almere
20:00
Guus Meeuwis
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Pink Floyd Project
Podium Victorie, Alkmaar
Ronald Snijders - Groot Succes 2
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 14 april 2019
15:00
Nobody's Girl
Cultuurschip Thor, Zwolle
14:30
JJ Sharp / The Salty Dog
Boerderij, Zoetermeer
15:30
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Zaantheater, Zaandam
20:00
Julian Sas Band
De Bosuil, Weert
20:15
Highlights - Vooropleiding Musical Valuascollege
De Maaspoort, Venlo
15:00
Highlights - Vooropleiding Musical Valuascollege
De Maaspoort, Venlo
20:30
Jan Verstraeten
EKKO, Utrecht
20:00
PANN Fundraiser
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dälek
dB's, Utrecht
18:15
HVOB
De Helling, Utrecht
20:15
Viva la Musica & Tania Kross - 100 jaar Vluchtoord
Markant Uden, Uden
14:30
Viva la Musica & Tania Kross - 100 jaar Vluchtoord
Markant Uden, Uden
14:30
Roadburn Festival
013, Tilburg
14:30
Ernst de Corte / Guus Westdorp
Kulturhus, Ruurlo
20:00
Maz Jobrani
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Alison Jutta (Sophia's Acoustic Sundays)
BIRD, Rotterdam
15:00
Louder Than Love / Nervana
Baroeg, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Mostly Autumn
P3, Purmerend
15:00
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Theater de Bussel, Oosterhout
17:30
Drumspirit Live
Kursaal Oostende, Oostende
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Ryley Walker
Doornroosje, Nijmegen
15:00
ORPHEO Concert - Ben Cruchley
Theater Kerkrade, Kerkrade
21:00
Back to Blondie
Café The Pocket, Katwijk
19:00
LIVE: The Police, tribute by the Policed
Muziekcafé Helmond, Helmond
16:00
Hayseed Dixie
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Stabat Mater / Pergolsei - New European Ensemble
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Heerlense Oratoriumvereniging - Matthäus Passion
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
12:00
Lola Marie & Les Chats Noirs
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
John Mayall
De Oosterpoort, Groningen
Rufus Wainwright
De Oosterpoort, Groningen
14:15
Duo Ebano
D' Engelenburgh, Fijnaart
20:00
De Sjit
Altstadt, Eindhoven
Wild Romance
Effenaar, Eindhoven
15:00
Jessy Yasmeen
PopEi, Eindhoven
14:30
Mart Hillen
Theater Berkelland, Eibergen
HEROES: The Long Ryders
Paard, Den Haag
15:30
Nora Fischer & Marnix Dorrestein
Paard, Den Haag
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Kasteel, Coevorden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Spant!, Bussum
20:00
Dean Lewis
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Soap&Skin
Botanique, Brussel
18:00
Keen'V
Koninklijk Circus, Brussel
00:00
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
De Nieuwe Kolk, Assen
16:00
ZOLI BAND (FEAT ZOLI TÉGLÁS OF IGNITE) + WE ARE HUNTERS
Willemeen, Arnhem
15:00
Kruidkoek
Gigant, Apeldoorn
20:30
The Junction
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Hot Chip
Tolhuistuin, Amsterdam
The Slow Show
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Mike LeDonne is a groover ft. Vincent Herring
Bimhuis, Amsterdam
Teenage Fanclub
Paradiso, Amsterdam
19:30
Joel Culpepper
Melkweg, Amsterdam
19:00
Golden Hour - Muzikaal museumavontuur met Latifah en Re:freshed Orches
Amsterdam Museum, Amsterdam
19:00
Msafiri Zawose
Paradiso, Amsterdam
16:00
Gabriel Kahane
Paradiso, Amsterdam
09:00
De Nieuwe Natuur - Paradisolezing door Prof. dr. Gijsje Koenderink
Paradiso, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Imfact
P60, Amstelveen
maandag 15 april 2019
20:00
John West - Het neusje van de zalm
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Raul Midón
BIRD, Rotterdam
20:15
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Het Park, Hoorn
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
Pharis & Jason Romero
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Pharis & Jason Romero
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Javier Guzman - Guzmán
Parktheater, Eindhoven
The Magic Numbers
Paard, Den Haag
Paul Young
Paard, Den Haag
Joe Jackson
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
The Slow Show
Trix, Antwerpen
Little Big
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
TR/ST
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Meervaart, Amsterdam
20:00
Thor & Friends
Tolhuistuin, Amsterdam
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
Giorgio Moroder
Paradiso, Amsterdam
La Bomba
Paradiso, Amsterdam
20:00
Remy van Kesteren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Rufus Wainwright
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Kaleem Taylor
Melkweg, Amsterdam