Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Tuin
Leusden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Corneel
Lelystad
19:30
Melkweg
Amsterdam
12:45
De Piek
Vlissingen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
P60
Amstelveen
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Roma
Antwerpen
Nijend 24
Anderen
14:00
Silverdome
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Wilminktheater
Enschede
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Dynamo
Eindhoven
15:00
BIRD
Rotterdam
Spant!
Bussum
21:00
Café The Pocket
Katwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
dB's
Utrecht
09:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
17:30
Kursaal Oostende
Oostende
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
15:30
Zaantheater
Zaandam
14:30
Kulturhus
Ruurlo
16:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Amsterdam Museum
Amsterdam
16:00
Cacaofabriek
Helmond
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paard
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
15:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
18:15
De Helling
Utrecht
19:00
P60
Amstelveen
20:30
EKKO
Utrecht
15:00
PopEi
Eindhoven
14:30
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Bosuil
Weert
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
15:00
Gigant
Apeldoorn
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Baroeg
Rotterdam
14:30
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
P3
Purmerend
19:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
Cultuurschip Thor
Zwolle
15:30
Paard
Den Haag
15:00
Theater de Bussel
Oosterhout
15:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:30
013
Tilburg
De Oosterpoort
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
00:00
Kasteel
Coevorden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
14:30
Markant Uden
Uden
Effenaar
Eindhoven
16:00
Willemeen
Arnhem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
19:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Paard
Den Haag
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paard
Den Haag
19:30
Trix
Antwerpen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
zaterdag 13 april 2019
Tim Knol - Lost & Found 2
Theater De Tuin, Leusden
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Corneel, Lelystad
19:30
Umami
Melkweg, Amsterdam
12:45
Undercover (Rolling Stones tribute band)
De Piek, Vlissingen
20:00
Urbanus
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Vaudou Game
P60, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Papenstraattheater, Zwolle
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Wende Snijders
De Roma, Antwerpen
Will Knox
Nijend 24, Anderen
14:00
Woodstock 50th Anniversary Tribute Tour
Silverdome, Zoetermeer
20:00
Woodstock the Story - 50th Anniversary Tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Zoli Band
Dynamo, Eindhoven
zondag 14 april 2019
15:00
Alison Jutta (Sophia's Acoustic Sundays)
BIRD, Rotterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Spant!, Bussum
21:00
Back to Blondie
Café The Pocket, Katwijk
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Dälek
dB's, Utrecht
09:00
De Nieuwe Natuur - Paradisolezing door Prof. dr. Gijsje Koenderink
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Sjit
Altstadt, Eindhoven
20:00
Dean Lewis
Ancienne Belgique (AB), Brussel
17:30
Drumspirit Live
Kursaal Oostende, Oostende
14:15
Duo Ebano
D' Engelenburgh, Fijnaart
15:30
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Zaantheater, Zaandam
14:30
Ernst de Corte / Guus Westdorp
Kulturhus, Ruurlo
16:00
Gabriel Kahane
Paradiso, Amsterdam
19:00
Golden Hour - Muzikaal museumavontuur met Latifah en Re:freshed Orches
Amsterdam Museum, Amsterdam
16:00
Hayseed Dixie
Cacaofabriek, Helmond
15:00
Heerlense Oratoriumvereniging - Matthäus Passion
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
HEROES: The Long Ryders
Paard, Den Haag
20:15
Highlights - Vooropleiding Musical Valuascollege
De Maaspoort, Venlo
15:00
Highlights - Vooropleiding Musical Valuascollege
De Maaspoort, Venlo
20:30
Hot Chip
Tolhuistuin, Amsterdam
18:15
HVOB
De Helling, Utrecht
19:00
Imfact
P60, Amstelveen
20:30
Jan Verstraeten
EKKO, Utrecht
15:00
Jessy Yasmeen
PopEi, Eindhoven
14:30
JJ Sharp / The Salty Dog
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Joel Culpepper
Melkweg, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
John Mayall
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Julian Sas Band
De Bosuil, Weert
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
18:00
Keen'V
Koninklijk Circus, Brussel
15:00
Kruidkoek
Gigant, Apeldoorn
19:00
LIVE: The Police, tribute by the Policed
Muziekcafé Helmond, Helmond
12:00
Lola Marie & Les Chats Noirs
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Louder Than Love / Nervana
Baroeg, Rotterdam
14:30
Mart Hillen
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Maz Jobrani
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Mike LeDonne is a groover ft. Vincent Herring
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
De Nieuwe Kolk, Assen
Mostly Autumn
P3, Purmerend
19:00
Msafiri Zawose
Paradiso, Amsterdam
15:00
Nobody's Girl
Cultuurschip Thor, Zwolle
15:30
Nora Fischer & Marnix Dorrestein
Paard, Den Haag
15:00
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Theater de Bussel, Oosterhout
15:00
ORPHEO Concert - Ben Cruchley
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
PANN Fundraiser
TivoliVredenburg, Utrecht
14:30
Roadburn Festival
013, Tilburg
Rufus Wainwright
De Oosterpoort, Groningen
Ryley Walker
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Soap&Skin
Botanique, Brussel
20:00
Stabat Mater / Pergolsei - New European Ensemble
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Teenage Fanclub
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Junction
Q-Factory, Amsterdam
The Slow Show
Bitterzoet, Amsterdam
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Kasteel, Coevorden
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Viva la Musica & Tania Kross - 100 jaar Vluchtoord
Markant Uden, Uden
14:30
Viva la Musica & Tania Kross - 100 jaar Vluchtoord
Markant Uden, Uden
Wild Romance
Effenaar, Eindhoven
16:00
ZOLI BAND (FEAT ZOLI TÉGLÁS OF IGNITE) + WE ARE HUNTERS
Willemeen, Arnhem
maandag 15 april 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
Giorgio Moroder
Paradiso, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Parktheater, Eindhoven
Joe Jackson
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
John West - Het neusje van de zalm
AFAS Circustheater, Scheveningen
19:00
Kaleem Taylor
Melkweg, Amsterdam
La Bomba
Paradiso, Amsterdam
Little Big
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Meervaart, Amsterdam
Paul Young
Paard, Den Haag
21:00
Pharis & Jason Romero
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Pharis & Jason Romero
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Raul Midón
BIRD, Rotterdam
20:00
Remy van Kesteren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Rufus Wainwright
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
The Magic Numbers
Paard, Den Haag
19:30
The Slow Show
Trix, Antwerpen
20:15
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Thor & Friends
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
TR/ST
Bitterzoet, Amsterdam